Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a négerek kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Annyira dühít, hogyha meglátok egy négert egy magyar lánnyal. Ölni tudnék.

2013. júl. 6. 15:09
 161/189 anonim ***** válasza:
91%
de nincs értelme vitázni mert,úgysem fogod belátni h butaság amit gondolsz.
2013. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/189 anonim ***** válasza:
71%
Épp azaz, hogy Xeno be szokta látni.
2013. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/189 anonim ***** válasza:
90%

azzal tényleg kint van a vízből,majd jön legközelebb egy újabb és újabb kérdés és megy minden előről...

Mert mindig ez van a chaten is ez vol...

2013. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/189 anonim ***** válasza:
100%
Én ehhez a néger kérdéshez nem udok hozzászólni, de sajnos a méret dologhoz igen. Nekem kicsi 12cm-es a farkam és vékony is 3,5cm.. Az egyik exem szinte a szemembe mondta, hogy ez neki kicsi, mert eddig neki mindig nagyobbak voltak.. Nem volt jó érzés de túltettem magam, ja és nem volt plázacica a lány. Emellett még a törpe 170cm-es vertikális méretem is hátráltat :(.. Duplán handicapped.., de ezt elfogadtam.. Szóval aki a 15cm-el nyavalyog, annak azt üzenem, hogy cseréljünk :).
2013. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/189 anonim ***** válasza:
89%

a magasság dologhoz:

jelenleg egy olyan férfiért vagyok teljesen odáig, aki (nem mértem le) de szerintem nem éri el a 170 cm-t. én 165 vagyok. nagyon kedves, drága valaki. hol érdekelne engem, hogy hány centi, ha egyszer ennyire egy cukorfalat? még kényelmes is ez az egymagasság.


a 100 kilós fiúnak annyit mondanék, hogy muszáj lenne valami jó pszichológushoz elmennie. és ha 36 éves korára összejön egy ház, akkor le a kalappal. mert szinte senkinek sem jön össze addigra.

2013. júl. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/189 anonim ***** válasza:
100%

#154 Azért utasítottak el, mert nem mutattál képet. Mivel csak a külső számít nekik, nem akarnak zsákbamacskát.

#156 Azok nem osztják a nézeteimet, akik nem olyan rondák és kicsik, mint én. Akik igen, azok tudják, miről beszélek. Akik nem, azok soha nem fogják megérteni.

2013. júl. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/189 anonim ***** válasza:

166, azt írod h a 154est azért ut.víssza mert,nem mutatott képet és ők nem akarnak zsákba macskát, ha meg mutat akk meg azért mert ronda. Mond,esetleg valami paradox módon nem lehet h más ok van a háttérben?


És most h téged amiatt ut.vissza mert,ronda és kicsi vagy(saját magad szerint) mi lesz ezután? Minden ilyen jellegű kérdésnél elsírod ezt és közben fűrdesz az önsajnálat feneketlen bugyrában? Amennyi energiát ebbe ölsz,annyival változtathatnál a helyzeteden is.

2013. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/189 anonim ***** válasza:
89%

166: Nem igaz. Első pár üzenet után tették ezt, képet sem kértek. Volt hogy eleve nem is válaszoltak.

Teljesen alaptalan az állításod. Kis túlzással állíthatom hogy a nők leszarják a külsőt. Náluk tapasztalataim alapján a férfias önbizalom számít, talpraesettség, ez biztos megfogja őket. A többi már csak körítés.

Persze, előny lehet a külső, de egyáltalán nem az a döntő, ha egy nő dönt.

2013. júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/189 anonim ***** válasza:

cs.e.f, még egyszer megkérdezem: hogyan változtassak a "magasságomon" és az arcszerkezetemen? Ha van vmi tuti tipped rá, szívesen fogadom.

#168 Ha küldtél volna nekik képet, amin még jól is nézel ki, mindig visszaírtak volna. Amikor eleve nem válaszoltak, akkor továbbra is állítom, h azért nem, mert nem volt kint képed. Na és arra mit mondasz, amikor kép nélkül kezd el vki ismerkedni, és amikor képet küld, a lány nem ír többet vissza? Velem számtalanszor előfordult már, és olvastam már másoktól is ugyanezt.

2013. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/189 anonim ***** válasza:

" és ha 36 éves korára összejön egy ház, akkor le a kalappal. mert szinte senkinek sem jön össze addigra"


Ne már. Akkor most 36 évesen még mindig anyámmal kell majd lakjak? Az albérlet az én keresetem mellett horror (100 ropi környéke + némi bónusz), mivel általában okádék helyen 50 ropi + rezsi, de ez ritka inkább a 60 vagy 70 ropi + rezsi van. Egyszerűen nem maradna pénzem kajára...


Bár ha öröklök - ami sajnos nem is lesz olyan messze - akkor talán lesz zsetonom egy fél-házra aztán majd nyögöm a bank uzsorakamatját.

2013. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!