Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a négerek kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Annyira dühít, hogyha meglátok egy négert egy magyar lánnyal. Ölni tudnék.

2013. júl. 6. 15:09
 181/189 anonim ***** válasza:
0%
te csak szeretnéd h számítson mert,akk lenne mire fognom a sikertelenséged
2013. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/189 anonim ***** válasza:
29%
Ja persze. Oka még lehet ezer a dolgonak: aránytalan koponya, torz arcvonások, nagy orr, sárga asszimetrikus fogsor, nagy fülek, fáradt-boldogtalan tekintet, szemüveg rabigája, csóróság...
2013. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 183/189 anonim ***** válasza:
74%

"aránytalan koponya"


???


"torz arcvonások"


Ez elég szubjektív.


"nagy orr"


Az orrnak a formája számít, nem a mérete. Meg az, hogy a többi arcvonással hogy harmonizál.


" sárga asszimetrikus fogsor"


Ezen lehet változtatni.


"nagy fülek"


Ezen is. Meg ez is szubjektív, meg el tudom mondani kb. azt, amit az orra is mondtam.


"fáradt-boldogtalan tekintet"


Ez sem örökre szól.


"szemüveg rabigája"


Ennél értelmetlenebb problémát életemben nem hallottam. "A szemüveg ciki" elvet utoljára az általánosban hallottam. De ha ennyire nem tetszik, erre is vannak megoldások.


"csóróság"


Normális embert nem érdekel.

2013. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/189 anonim ***** válasza:
75%

látod? Ennyi!

Ja és a szemüveg öltöztet!:P

2013. júl. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/189 anonim ***** válasza:
77%

"Ja és a szemüveg öltöztet!:P"


Főleg téged, te sexy vadállat!!!

2013. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/189 anonim ***** válasza:
90%
látod,ez nem kifogás!! Mr.55
2013. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/189 anonim ***** válasza:
100%

Én 57%-os vagyok és ezért én rinyáltam.


Egyedül a sárga fogakon nem tudom hogyan lehetne változtatni... Mármint hogy kijöjjön félmillió forint alatt (kb annyi egy átlg protkó) és mivel a fogaim minősége gyötrelmes (ezt örököltem apám, nagyanyám, nagyapám, másik nagyanyám kb. 50 éves korukra protkót voltak kénytelen viselni, mert egyszerűen szétestek a fogaik.


Az aránytalan koponya az kb. olyasmit tesz, hogy az államnál nincs 5 centi széles a fejem míg fent jóval durvább a helyzet ha csontsovány lennék kb. háromszög alakú arcom lenne. Szubjektív lenne? tuti az, mert nekem nem tetszik. Remélem lesz akinek mégis.


Nagy füleken hogy lehet változtatni? Levágom?

Az orrom meg ilyen nagy és csak még nagyobb lesz (nagyanyám kb. a vasorrú bába lehetne és az ő orrát örököltem valószínleg)


""fáradt-boldogtalan tekintet"


Ez sem örökre szól."


Hát remélem is.



Meg azt is hogy a félelemeim egyszercsak HUSS elszállnak és minden szép lesz, mint ahogy kellene hogy legyen. Melózgatok lesz egy kis házikóm vidéken, elvagyok aztán kész. Összeházasodok egy csajjal megtanulok lőni és aki a közelbe jön hívatlanul az megjárja.

2013. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/189 anonim ***** válasza:

mondtam h megmagyarázza.Ez a sárga fog is olyan h látni kellene h mílyen. Nekem sem fehér és én is örököltem(yuppi) de próbálom a lehető legjobban karban tartani.

Igen az szubjektív.

Maguktól ezek nem fognak elszállni.

Fegyvert meg nem tarthatsz csak úgy otthon még a rendőrők sem nagyon,ja meg pszícho alkalmassági sem egyszerű.

2013. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/189 anonim ***** válasza:
61%

azt az 5 centis állat nem értem, mert nekem is 5 centis az állam, és minden homo sapiensnek, akit ismerek, és tudtommal ez a normális.

a fogak az már gond, már engem zavarna, ha valakinek teljesen rohadnának a fogai, vagy nem tudom, hogy érted.

de az biztos, hogy nem szabad kihúzatni, mert az a legrosszabb megoldás, amit tehetsz.

meg kell csináltatni, ha vagyonokba kerül is. ma már csomó jó módszer van. apránként, foganként is tudsz haladni. betömetni, stb. de az olcsó korona, amiről 100 méterről is látszik, hogy korona, az szerintem nem megoldás. valahogy nagyon esztétikus megoldásra törekedj, akkor is, ha sokba kerül.

ha félreértettem, és csak sárga a fogad, az viszont nem gáz, kb. mindenkinek sárga valamennyire a foga. ha nagyon zavar, lehet lézeresen fehéríteni, mondjuk mindenfajta fehérítés eléggé roncsolja a fogat.

ha zavar a kinézeted, áldozz rá pénzt, hogy javíts rajta. én a rossz fogakkal kezdeném a helyedben. és soha többé nem ennék semmiféle édességet. a többi, amit írsz, az szerintem nem gáz, tehát nagy orr vagy nem tudom. az sokaknak jól áll.

2013. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!