Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a négerek kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Annyira dühít, hogyha meglátok egy négert egy magyar lánnyal. Ölni tudnék.

2013. júl. 6. 15:09
 171/189 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs házam, és én viszont tényleg közel vagyok a 36hoz.

gyakorlatilag esélyeim minimálisak arra, hogy saját házam legyen, igazából nem is vágyom rá. lakásról is csak álmodozok, az viszont a céljaim között szerepel.

mégsem lakom otthon nagyon régóta. nem a saját tulajdon az egyetlen megoldás, hogy elköltözz otthonról.

kinek mi a fontos, nekem az sokkal fontosabb volt, hogy önálló legyek, meg megtehessek dolgokat, mint hogy saját tulajdonom legyen.

ha 36 éves korodra saját házad lesz, kivétel leszel. alig ismerek olyat, akinek ennyi idősen saját háza lenne, hacsak nem a szüleitől kapta rá a pénz nagy részét, vagy egészét.

mindenképp nagyon elismerésreméltó teljesítmény lenne.

2013. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/189 anonim ***** válasza:
52%
Nem laksz otthon,de nincs saját házad? Albérlet? Jó sokat kereshetsz ha fussa a 60+rezsire és még eszel is mellette (nem kikukázott) ételt.
2013. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/189 anonim ***** válasza:
55%

Na55%-os. „genetikailag torz arc” Mi vagy te?A medvedisznó ember? Azt elhiszem ha az írod h nincs baba arcod,de ez……. Amit már írtam:ha magadat nem tudod szeretni,ne várd hogy más szeressen.De egy jó séróval lehet javítani ezen is.

Milyen magas vagy?lehet írtad de elfelejtettem

Ha ember vagy a lányok szemében, akkor nálunk biztosan sokkal jobban nézhetsz ki, még ha nem is vagy Brad Pitt. küldj már képet privátban,eskü nem adom ki.

2013. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/189 anonim ***** válasza:

többnyire nem keresek rosszul magyar viszonylatban, így van.

egyébként nem kell rögtön lakást bérelni, szobát is lehet.

nem egy házinénivel kell együtt lakni, hanem többen is bérelhettek egy lakást.

2013. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/189 anonim ***** válasza:
Sztem a másik kérdésnél reagálj inkább, itt kicsit már off :)
2013. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/189 anonim ***** válasza:
55%

Én úgy178-180cm vagyok,sztem nem vagy alacsony,nézd meg a vonalzón nem sok az a 8-10cm külömbség,és én tök megvagyok,tudod hány 170cm lány ismerősöm van,akik kb egy magasságú pasival vannak.

Ne küldj,de a jogot fenntartom h csak beképzeled magadnak h csúnya vagy,ha valóban szeretnéd magad,akkor nem beszélnél így magadról.

2013. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/189 anonim ***** válasza:
56%
Magasságba nem jelent sokat pár centi eltérés... Kicsit lejjebb viszont nagyon is sokat jelenhet már 2-3 centi előny is.
2013. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/189 anonim ***** válasza:
63%
Semmit nem jelent. De többször nem írom le, szóval remélem, hogy most felfogod.
2013. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/189 anonim ***** válasza:
Endless, ezt sztem te se hiszed el.
2013. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/189 anonim ***** válasza:
Csak reménykedni merek benne, hogy nem tévedsz.
2013. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!