Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a négerek kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Annyira dühít, hogyha meglátok egy négert egy magyar lánnyal. Ölni tudnék.

2013. júl. 6. 15:09
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/189 anonim ***** válasza:
70%

És igenis nektek

csajoknak elég a vonzó külső, mert az elvakít, és

belsőre is vonzónak fogjátok találni az illetőt.


Ilyet akk írj ha az összessel megismerkedtél már-cs.e.f.;)

2013. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/189 anonim ***** válasza:
69%

1. Nekem volt egy ocsmány barátom. És azóta a srácnak megint van egy tartós kapcsolata egy szép lánnyal.

2. Nem egyszer volt olyan, hogy megundorodtam egy jó pasitól a viselkedése miatt.

2013. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/189 anonim ***** válasza:
24%

"Ilyet akk írj ha az összessel megismerkedtél már"

Akiket eddig megismertem, mind ilyen felszínesek, pedig olyanok is vannak köztük, akik amúgy tök normálisak, kedvesek, aranyosak.


"1. Nekem volt egy ocsmány barátom. És azóta a srácnak megint van egy tartós kapcsolata egy szép lánnyal.

2. Nem egyszer volt olyan, hogy megundorodtam egy jó pasitól a viselkedése miatt."

Ilyenekről már nem egyszer hallottam, de csak és kizárólag itt gyk-n, a való életben soha.

2013. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/189 anonim ***** válasza:
69%
Az nem az én bajom. Bár tény, hogy megfogadtam, hogy soha többé nem jövök össze olyannal, akit ocsmánynak tartok. Viszont az még mindig bődületes állatság, hogy elég a jó külső. Ha kiderül, hogy az illető buta és/vagy érzéketlen emellé, akkor már kb. annyit ér nekem, mint egy darab hús.
2013. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/189 anonim ***** válasza:
29%
Vagyis a jó külső FELTÉTEL, de még úgy SEM garantált a siker...
2013. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/189 anonim ***** válasza:
69%

Így van. A jó külső viszont nálam nem azt jelenti, hogy legyen egy amcsi dezoror reklámból kilépű kigyúrt beachboy.

Akad jópár fiú, aki első ránézésre tetszetős (vagy ha úgy tetszik üti a "mércét"), és sok nekem tetsző fiú tartotta magát ronda/max. átlagos srácnak eddigi tapasztalataim alapján.

2013. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/189 anonim ***** válasza:
70%
az ilyenre mondják h végső stádiumban van.rajtad már nem lehet segíteni,az ilyenekből lesznek a megkeseredett,útálatos vénemberek,végülis a vénen kívül a többi stimmel. Az meg tényleg jó kérdés,h hogyan voltak képesek ketten aládfeküdni.-cs.e.f.;)
2013. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/189 anonim ***** válasza:
100%
Alám feküdtek? Én nem emlékszem ilyenre
2013. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/189 anonim ***** válasza:
24%

Endless: amit ti a külső igényekről mondtok, azt általában meg kell szorozni minimum 2-vel. Úgyhogy sztem még egy átlagos külsejű sráccal se biztos, h összejönnél.

cs.e.f.: úgy voltak képesek, h csak arra kellett nekik pasi, h fizessen nekik mindent, és ezért még egy ilyen ocsmány egyeddel is képesek voltak megdugatni magukat.

2013. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/189 anonim ***** válasza:
74%

" Endless: amit ti a külső igényekről mondtok, azt általában meg kell szorozni minimum 2-vel. Úgyhogy sztem még egy átlagos külsejű sráccal se biztos, h összejönnél. "


Mondtam már, hogy összejöttem ocsmánnyal is. :D Tény, hogy hiba volt, és fordul elő többet, de ettől még megtörtént.

Természetesen nem jönnék össze olyannal, aki nekem átlagos, semmit nem vált ki belőlem. De mondtam már, hogy sokszor tapasztaltam, hogy mást jelent nálam a jó pasi, mint amit ti elképzeltek. Meg azt is leírtam, hogy nem egy nekem nagyon tetsző fiú volt, aki saját magát átlagosnak/bénának vallotta.

2013. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!