Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a négerek kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Annyira dühít, hogyha meglátok egy négert egy magyar lánnyal. Ölni tudnék.

2013. júl. 6. 15:09
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/189 anonim ***** válasza:
52%
Személyesen nem is vagyok ennyire őszinte a nőkkel, tudom h nem szabad :P
2013. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/189 anonim ***** válasza:
69%
Tisztellek titeket, amiért ilyen utolsó szennyekkel (mint az 55%-os) ilyen türelmesek tudtok lenni.
2013. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/189 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes,tehát amellett h arrogáns,frusztrált vagy még egyenes ember sem vagy.igazából gondolhattam volna.

Am tényleg,hány nővel voltál h ezt a következtetést vontad le?(én tippem:hát sok nőt hallottam erről beszélgetni)

Endless Route:azért neked is ritka bírka türelmed van álltalában!-cs.e.f.;)

2013. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/189 anonim ***** válasza:
24%
A nőkkel úgy általában nem szabad őszintének lenni, csak a jót szabad nekik elmondani. Engem nem utasítottak még el a farokméretem miatt, igaz, nem is kisebb az átlagnál. Viszont ha jól teszed fel a kérdést, akkor bevallják, h a nagyot szeretik, a kicsivel pedig "nem jó nekik" (ami hazugság, mivel a G-pont átlag 8 centire van a lyuktól).
2013. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/189 anonim ***** válasza:
70%

"A nőkkel úgy általában nem szabad őszintének

lenni, csak a jót szabad"


hát erre tényleg nem tudok mit mondani,max annyit,hogy te már kicsi korod óta ezt láthatod a környezetedben.

Pedig annak a nőnek aki veled van elvileg a társadnak kell lennie,hiszen úgy h lehet együtt megoldani a problémákat ha nem vagytok egymással őszinték?(bár te biztos ezt láttad eddig). El tudom ezek alapján képzelni milyen kapcsolataid lehettek,ill. Lehetnek majd.

Elárulod a korod?

Am a kérdésre nem válaszoltál: hány nővel voltál eddig együtt? (én 2vel.)-cs.e.f.;)

2013. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/189 anonim ***** válasza:
24%

Itt gyk-n is rengeteg olyan kérdés van, amit vérig sértett lányok írtak ki, miután a pasijuk azt mondta nekik, h egy másik lány szebb náluk, v vmi nem szép rajtuk, stb. Ezért is mondom (meg saját tapasztalat is), h semmi rosszat nem szabad a nők szemébe mondani, mert akkor is megsértődnek, ha tudják, h igaz.

Pontosan mit értesz az alatt, h "együtt lenni" egy nővel? Amúgy húszas éveim 2. felében járok :)

2013. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/189 anonim ***** válasza:
69%

Egyszer kerülnék össze egy ilyen magát férfinak nevező akármivel, akkor ha megtudnám, hogy akár csírájában is benne van ez a gondolkodásmód, úgy vágnám ki, hogy hetekig nem eszmélne fel. Végletekig őszinte ember vagyok, főleg párkapcsolatban, és cserébe jogosan várom ugyanezt.


A kérdést meg feltehetnéd jól. Nekem mindegy a farokméret, ha 10 centi felett van, bár a legkisebb, amivel eddig találkoztam, az kb. 14 centis volt, és egyáltalán nem láttam kicsinek (17-nél nagyobbat soha életemben nem láttam úgy btw.), sőt, ha nem izgatott fel eléggé, akkor fájdalmat is tudott okozni.

G-pontos orgazmust pedig aktus során még soha nem értem el, szex közben azért szokott orgazmusom lenni, mert egyszerre ingerlődik a csiklóm és a hüvelyem, így a végeredmény lényegében csiklóorgazmus.

2013. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/189 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért nem szabad őszintének lenni, h ne tudd ezt meg :) Bár ha elég jól néz ki, akkor emiatt se vágnád ki. Őszinte nővel pedig még soha nem találkoztam, kötve hiszem, h pont te lennél az. Egyébként kíváncsi lennék, mit szólnál, ha találkoznál 17 centinél nagyobb szerszámmal. Sztem utána nem is kéne kisebb, v legalábbis fanyalognál rá.
2013. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/189 anonim ***** válasza:
55%

Még a végén én érzem magam hlyének h őszinte vagyok,de komolyan.

Szted mennyi az átlag életkora azoknak akik ezt kiírják? 16?20év? Majdhogynem még gyerekek. Ha meg akad pár írás amit ídősebb ember ír ki arról meg annyit h sok manapság a felszínes ember de ez nem ok arra h te is az legyél! Bár így borítékolom neked azt h harmónikus kapcsolatod nem nagyon lesz.

Konkrtétan szexuális partnerre gondoltam.

Am sztem te nem vagy tisztában a női n.szerv "működésével"(nem a Gpontra gondolok)

ahhoz képest h téged a kukid miatt nem utasítottak el eléggé szíveden viseled a dolgot.-cs.e.f.;)

2013. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/189 anonim ***** válasza:
55%
figyi,ezt max ideig-óráig bírod titkolni,ha birod!-cs.e.f.;)
2013. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!