Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a négerek kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Annyira dühít, hogyha meglátok egy négert egy magyar lánnyal. Ölni tudnék.

2013. júl. 6. 15:09
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/189 anonim ***** válasza:
24%
Én is 2 lánnyal szexeltem eddig. Egyiküknek én voltam az egyetlen, aki egy alkalomnál többször ki tudta elégíteni (átlagos méretű lőccsel, megjegyzem), tehát mondhatjuk h tisztában vagyok a működésével. Nem utasítottak el a méretem miatt, de ez azért van, mert a külsőm miatt viszont rengetegen elutasítottak már, mivel a nők borzasztóan felszínesek. Emiatt nem lesz harmonikus kapcsolatom, nem amiatt, h reálisan gondolkozom.
2013. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/189 anonim ***** válasza:
70%

Na jah,fogjuk a nőkre,nehogy már megpróbáljunk változtatni magunkon.

Tudod a szexhez nem kell sok ész. Ha a hüvely kb.8cm nyugalmi állapotban,akkor miből gondolod h a te átlagos méreted nem elég még akkor is ha tágul a hüvely?

Te nem reálisan hanem radikálisan gondolkozol!-cs.e.f.;)

2013. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/189 anonim ***** válasza:
24%
Ezek szerint félreértettél. Én tisztában vagyok vele, h átlagos mérettel bőven ki lehet elégíteni egy nőt. A nők azok, akik ezt gyakran nem hiszik el.
2013. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/189 anonim ***** válasza:
70%
furcsa mert,akik eddig írtak ide nők azok nem ezt írták,te szajkózod ezt.-cs.e.f.;)
2013. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/189 anonim ***** válasza:
24%
Mert alapesetben nem őszinték. Volt viszont már olyan kérdés, ami kihozta belőlük, és megírták, h bizony a nagy szerszám a jó nekik.
2013. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/189 anonim ***** válasza:
71%
Én elhiszem, mert azt TAPASZTALTAM. Mocskosmód nem érdekel, hogy kinek mekkora. A szexet inkább az határozza meg, hogy mennyire tud felizgatni az illető. Ez pedig abból tevődik össze, hogy mennyire vagyok belé szerelmes, valamint, hogy mennyire viselkedik érzékien, mennyire izgat a szituáció, amit teremtünk magunknak...stb.
2013. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/189 anonim ***** válasza:
70%
azért útálatos a h.szólásaid mert,ki aszottul egy jalap alá veszed az összeset-cs.e.f;)
2013. júl. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/189 anonim ***** válasza:
29%

“Hogy mennyire izgat fel az illető“


Na pont ezért kellene egy “feka-bré“. Elég a látványa hogy szinte bármely csaj beinduljon. Nekem kb. egyetlen esélyem lenne, mivel a külsőm (nem igénytelen, hanem egyszerűen groteszk. Torz arcvonások, eldeformált testalkat, és nem tudok természetesen mosolyogni. Ezekkel a paraméterekkel esélytelen. Ronda ember sosem tudott/tud/fog tudni felizgatni egy nőt... Ez van ezt osztotta a Sorsom. Mivel érdemeltem ki ezt? (Előző életemben Hitler/Stalin voltam?!)

2013. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/189 anonim ***** válasza:
22%
Pontosan. Az, h mennyire tud felizgatni, nem az általad leírtaktól függ, hanem az illető külsejétől, aminek fontos része a farka is.
2013. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/189 anonim ***** válasza:
41%

Na pont ezért kellene egy “feka-bré“. Elég a

látványa hogy szinte bármely csaj beinduljon.


Még jó h elp ofázták páran h nekik ez pont nem jön be. Van egy olyan érzésem h elolvasni eltudjátok a szőveget de az értelmezés már nem megy.

Amíg sajátmagad nem tudod szeretni addig ne várd h más szeressen!

Látom azt sem értitek meg h a ronda is szubjektív dolog-cs.e.f.;)

2013. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!