Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a négerek kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Annyira dühít, hogyha meglátok egy négert egy magyar lánnyal. Ölni tudnék.

2013. júl. 6. 15:09
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/189 anonim ***** válasza:
27%
Lehet hogy minden szubjektív, de rengeteg dologbab MINDENKI egyetért. A r*thadó ételektől, emberi végtermékektől, szemétkupacoktól és a gusztustalan férgektől, hernyóktól mindenki undorodik. Miért ne lehetne olyan ember is akit mindenki rondának tart, mert objektíve RONDA? Sajnos lehetséges.
2013. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/189 anonim ***** válasza:
55%

Miért ne lehetne olyan ember is akit

mindenki rondának tart,


van olyan haverom aki sztem ronda,és mégis szép b.nője van,vajon miért?(tudom,tudom annyira akk. Megsem ronda)pedig még csak nem is pénzes.

Lehet ócsárólni magatokat h jaj ronda stb.vagyok,és pont.a reptéri kutyát nem zavarja, csak közben a másikat(itt most a nőket) ne szapuljuk már,nem ök tehetnek a nyomorotokról!(jó tudom a szemetekbe mondják,de nem mind ilyen,és nem csak illemből)

2013. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/189 anonim ***** válasza:
24%
Akkor a haverod csak szerinted ronda. Én pl. mindenki szerint ronda vagyok, nem is tetszettem még soha egy csajnak sem.
2013. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/189 anonim ***** válasza:
55%

Tudtam h ezt írod :)

googlizz már egy képet egy szted csúnyának tartott emberről-cs.e.f;)

2013. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/189 anonim ***** válasza:
71%
Nem, innen látszik, hogy fenét sem értesz a nőkhöz. Csodálom, hogy engedte 2 nő is, hogy lefekhess vele. A nők nagy része közel sem olyan vizuális, mint a férfiak. Egyszerűen magadból indulsz ki. Nem izgat fel semmilyen faroknak a látványa. Viszont úgy is fel lehet engem izgatni, ha mindketten ruhában vagyunk még.
2013. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/189 anonim ***** válasza:
64%

Tessék, egy csúnya ember:

[link]

Ha a nők kevésbé vizuálisak, akkor miért van az, h csúnya nőket mindenfelé lehet látni pasival, de csúnya férfiakat sehol se látni csajjal?

2013. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/189 anonim ***** válasza:
72%

Ha a nők kevésbé vizuálisak, akkor miért van az, h

csúnya nőket mindenfelé lehet látni pasival, de

csúnya férfiakat sehol se látni csajjal?


Akkor nyisd ki a szemed!vagy nem is akarod meglátni!-cs.e.f.;)

2013. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/189 anonim ***** válasza:
66%

Számít, hogy milyen külsejű emberrel vagyok párkapcsolatban, viszont önmagában lepkefingra sem elég, ha jól néz ki egy férfi. Egyáltalán nem biztos, hogy tud bennem vágyat kelteni, vagy bele tudok szerelmesedni csak attól, mert jól néz ki. Nem egyszer tapasztaltam azt, hogy annak ellenére, hogy jól néz ki egy pasi, tetszik nekem, nem vált ki belőlem semmit, és egy olyan pedig igen, aki első ránézésre nem tetszett annyira, mint a másik.

Életem eddigi legnagyobb szerelmét külsőre tökéletesnek láttam, a többi ember pedig többnyire azt mondta, hogy átlagos, vagy, hogy "nem rossz", de olyan is volt, akinek kifejezetten nem tetszett.

Kissé összetettebb ez a dolog, mint azt ti elképzelitek. Remélem, hogy ki tudtok törni ebből a korlátoltságból.

2013. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/189 anonim ***** válasza:
24%
Számtalanszor írtam már itt is, h ha vki tud olyan csúnya fiút/férfit, akinek van csaja, és szereti is, mutassa meg. Soha senki nem tudott ilyet mutatni. Ha te tudsz, hajrá :) És igenis nektek csajoknak elég a vonzó külső, mert az elvakít, és belsőre is vonzónak fogjátok találni az illetőt.
2013. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/189 anonim ***** válasza:
70%

Remélem, hogy ki tudtok törni ebből

a korlátoltságból.

Ha ez megtörténik akk vendégem vagy egy fagyira,de csak úgy xenósan:D -cs.e.f.;)

2013. júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!