Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a baj azzal, ha én előre...

Mi a baj azzal, ha én előre bejentem a lányoknak, hogy ronda vagyok és ne számítsanak helyes fiúra?

Figyelt kérdés
Például, ha itt ismerkedem és facebookra fel akarnak venni. Annyi felszínes lány van, még szép, hogy nem fogom odaadni az adatlapom csak úgy egy lánynak. Nagyon gonoszak a mai lányok és nincs ki megbüntetné őket, sajnos. Annyira fáj, hogy rondának teremtett a természet.
2013. júl. 1. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele, tedd nyugodtan:)
2013. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ezzel előre jelzed, hogy önbizalmad sincs. és ezt nem kellene.
2013. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, senki se haragszik érte, ha ezt előre bejelented. Megnyugodott a kis lelkecskéd?
2013. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most miért ne lehetne önbizalmam? Én látom a valóságot és nem fogom beképzelni, hogy helyes vagyok, ha akkora az orrom, mint a ház, törpe is vagyok és már egy rakás csaj lerondázott. Na vágod, remélem.
2013. júl. 1. 16:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert - paradox módon - ennyire fontos neked a külső. És még akkor is sápítozol, hogy ronda vagy, amikor senki sem kérdezte. Egyébként nincs a FB-odon profilkép? Úgyis látják a lányok, ha bejelölnek, és majd szépen eldöntik, csúnyának tartanak-e vagy nem.
2013. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na ezt mondjuk én is csináltam :D

De nem önsajnáltatóan,hanem röhögve,ugyanis engem ez nem zavar :)

2013. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert totál kiábrándító ha a pasi azzal kezd h jajj ő milyen ronda és abszolút 0 önbizalmat mutat. Te biztos repesnél az örömtől ha egy csaj azzal kezdené neked h ő ronda és gusztustalan. Alig várnád h megismerd.

Másrészről: Had döntse már el mindenki maga h tetszik-e neki valaki v sem.

2013. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért, mit csináljon szegény lány? Mások sajnálatára alapozni nagyon kétélű játék...
2013. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ezt nem kellene tenned, majd ők eldöntik, ha látnak N
2013. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De hát én tudom előre, hogy rondának tartanak. Nagyon kicsi esély van rá, hogy helyesnek lát egy lány. Tapasztaltam. Kb. 1000-ből jó, ha egy helyesnek tart. A többség a pofámba vágja, hogy ronda vagyok és tilt vagy töröl. Meg vannak, akik ne mernek szólni, de látom, hogy inkább lekoptatnának, mert nem vagyok az esetük. MInden a külsőről szól, a lányok miatt már megtanultam ezt. Amíg nem csajoztam én is hittem, hogy vannak lányok, akik a külsőm ellenére is belém szerethetek meg adnak esélyt, de rájöttem, hogy sajnos a világunkban nagyon a fontos a külső, meg a barinők véleménye.
2013. júl. 1. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!