Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem kezdeményeznek nálam...

Ha nem kezdeményeznek nálam facebookon szép lányok, akkor az azt jelenti, hogy ronda vagyok? Miért van az, hogy csak a helyes fiúknak lehet barátnője, miért nem akarnak a lányok engem?

Figyelt kérdés
Folyton mutogatom magam facebookon, hátha kapna egy lány és rám írna vagy jelezné, hogy tetszem neki, de mintha levegőnének néznének, egy két nem vonzó lány kivéetélevel és ez nagyon bánt.

2013. jún. 28. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ilyen az élet..
2013. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, azt jelenti, hogy ostoba vagy. Férfi vagy, elvileg, kezdeményezz te! :)
2013. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet mutogatni magad.


Inkább "vonzó" viselkedést kéne mutatnod. Engem többször kerestek már, bár az ilyen "Facebook" randikat én általában lekoptatással végeztetem ki, semmi értelme a dolognak.

2013. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
igen azt jelenti :) a helyes fiúknak meg azért lehet barátnőjük mert tudjuk hol a helyük és ennek megfelelően cselekszünk :) akik meg nem helyesek azok jobb csajra hajtaniak mint amivel elbírnak:)
2013. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A csajok szerintem nem szeretik az önreklámozó nyulas pasikat... A legtöbb pasi nem csak magát mutogatja de le is nézi a lányok 1 részét és mivel a lány úgy érzi nem tudja megkapni ezé kell neked sem kell olyan lány aki csak úgy oda dobja magát
2013. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
c'est la vie
2013. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki fb-on mutogatja magát, és ettől csajok garmadáját várja, az egy gyökér. Szóval az okot inkább itt keresném.
2013. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én sose írok rá senkire facebookon, mármint akit nem ismerek.
2013. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valóban ronda lennél, akkor a nem vonzó lányokat sem érdekelnéd. Inkább átlagos vagy.
2013. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Én magamból indulok ki:

Az a fiú, aki a facebookon mutogatja magát, nálam szóba sem jöhet!Azok a fiúk a vonzók, akik kedvesek, állatszeretők. +nem szeretem a nőcsábászokat.

Nem a külső az igazán fontos, lehet azt mondani, hogy én is csak papolok itt, aztán lenézem a nem modell fiúkat.

Nekem a humor a legfontosabb.

Ha szeretnél valamit elérni a lányoknál (akár facen, akár élőben) legyél kedves és vicces és semmiképpen se nyomulós, beképzelt.

Sok szerencsét!

2013. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!