Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a szép lányok rondának, a...

Ha a szép lányok rondának, a nem valami szépek, vagy átlagosak helyesnek tartanak, akkor lényegében mi is a szépség, ki is nevezhető helyes és ki csúnya fiúnak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
a szépség relatív te szobanövény.. nem hallottad még ?
2013. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak annyi, h a szép lányok beképzeltebbek és válogatósabbak.
2013. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni ízlés kérdése.


Valószínűleg a "nem valami szépek" a külsejükből ítélve nem fektetnek akkora hangsúlyt a külsejükre, nem töltenek órákat a tükör előtt, kozmetikusnál, fodrásznál vagy ruhaboltokban. Természetesen a fiúktól sem várják el egyébként a címlapkülsőt, pont jó vagy így nekik.


Aki nagyon szép, az elég sokat dolgozik érte...sport, fodrászat, jó smink, divatos ruhák. Persze, hogy ugyanezt várja el a palitól is.


17/L

2013. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

egy szép lánynak is tetszhet olyan aki mások szerint ronda

senkinek sem ugyan az tetszik

2013. jún. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép!!!
2013. jún. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Tudom sokat számít ez, de elkellene különíteni mások véleményét a saját önértékelésedtől.


Igazából nem tudom elképzelni, hogy valaki így kimondja a másiknak, hogy ocsmány, undorító vagy hányadék vagy. Vagy tényleg vannak ilyen emberek?

2013. jún. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a nem valami szépek másnak szépek, nem? A világ nem úgy működik, hogy vannak a szépek, akik ilyenek, és vannak a rondák, azok meg olyanok. Tapasztalataim szerint a szép lányok sokkal kedvesebbek. Talán azért, mert normális srác ritkán szólítja le őket...
2013. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet és pontozunk. :P
2013. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Leíromén mit tapasztaltam. A szép lányok folyton csúfolnak, rondának neveznek, ha bepróbálkozom náluk, hát jó, oké, hagyjuk akkor a csajozást, erre rám ír valami ismeretlen csaj, hogy helyes vagyok és ismerkedne velem, persze ő inkább átlagos külsőre, nem igazán fog meg külsőre , van, amelyik egész bájos, de ez ritka. Szóval én inkább az olyan lányoknak jöttem be eddig, akikre rá sem néztek a fiúk vagy önbizalomhiányosak voltak, de közben szépek. Mert van ilyen ismerősöm is.
2013. jún. 22. 17:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez így nem hangzik rosszul. Hát akkor eggyel ismerkedj meg, meglátjátok mi lesz.


Ezzel meg értelmét veszti, hogy ki mit mond.

2013. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!