Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a négerek kellenek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Annyira dühít, hogyha meglátok egy négert egy magyar lánnyal. Ölni tudnék.

2013. júl. 6. 15:09
 141/189 anonim ***** válasza:
74%

Biztos van ilyen, de ez az ő hülyeségük.

Nekem annyi elég, hogy legyen magasabb, de ne legyen olyan magas, hogy ne érjem fel, ha álló helyzetben meg szeretném csókolni.

2013. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/189 anonim ***** válasza:
22%
Nemhogy van ilyen, de minden lány ilyen. 175 alatt max akkor veszitek az embert férfiszámba, ha amúgy nagyon jóképű.
2013. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/189 anonim ***** válasza:
69%

Mondtam, hogy ne ugass nekem többesszámban, mert nem vagy az egész női nemet képviselő szóvivő. Semmi közöm azokhoz a nőkhöz, akiket te ismersz, akik alapján ezeket az elmebeteg téziseket alkottad.

Én nagyon is észreveszem a hozzád hasonlókat, és szeretem őket verbálisan kiherélni. :) (nem a külsejük miatt)

2013. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/189 anonim ***** válasza:
74%
*nem vagyOK
2013. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/189 anonim ***** válasza:
70%

Ezekre az alakokra egyre kevésbé tekintek vitapartnerként.

Végülis való igaz175cm alatt még nem láttam férfit nővel! Omg.

2013. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/189 anonim ***** válasza:
68%

Ha már ennyire elkanyarodtunk a témától, akkor én is közbeszólok. Írtam már egy kommentet itt, de ehhez is hozzá kell szólnom, akkora itt a vita. :D


F/29 vagyok.


Megértem mind a két oldal érveléseit, bár a fiúk részéről mindenképpen van fenntartásom. Azért nem minden nő olyan, amilyet tapasztalsz 55%-os!


Most meglepődsz, de nekem sem volt barátnőm, igen(!!!) jól hallottad, nem volt barátnőm!

Nem azért mert bunkó lettem volna velük, hanem úgymond érzelmileg nehezen tudok rájuk hatni.

Mit is jelent ez?

Önbizalomhiány miatt vékonyabb, halkabb a hangom, picit dadogok ha izgulok, feszült vagyok randi közben. Miért? Mert egy szimpatikus lánnyal ismerkedem.

Amúgy nem vagyok ilyen, sokat nevetek, és jó a humorom. Csak ezt randi közben nem tudom adni, mert ismeretlen a lány számomra.


Rengeteg ismerkedésen vagyok túl, nem csak a neten, hanem élőben is, de nem jött eddig össze.


Nem vagyok álompasi, de csúnyának sem tartom magam, idők folyamán kövér lettem, de még nem súlyosan. Viszont mostanában bringázom, mert jól esik.

De! tapasztalataim alapján a nőknek a külső nem olyan fontos. Van akinek külsőre én sem jöttem be, de ha még tovább ismerkedtem volna a leányzóval, akkor lehet bejöttem volna neki, mert megszerette volna a személyiségem, csak én elkapkodtam, ennyi.


Randiztam nagyon vékony lánnyal is, vele sem a kinézetem miatt nem jöttem össze.

Az okot leírtam, ezzel szerintem még a lányok/nők is egyet értenek, hogy ez unszimpatikus ha egy fiú önbizalom hiányos. Igazam van?


És igen, így nagyon nehéz ismerkedni, de nem a farok méret miatt van ez srácok. :D

És nem vagyok béna, vagy nyomorék, ezek lelki okok miatt alakult ki nálam, hogy a lányok előtt feszélyezett vagyok, ennyi. De ha valakit megismerek, akkor már más oldalamról ismerhet meg az illető.


Nálatok srácok nincs önbizalom hiány, akik sikertelenek vagytok? Mert én mindenképpen erre gyanakszom...

Akik sikertelenek voltak ugyanúgy, azoknál is ezt tapasztaltam, de ezt ők is bevallották. És igen, erre a megoldás tényleg az lehet, hogy csináljuk azt amit szeretünk, ha a gép előtt szeretünk játszani, akkor csináljátok azt!! Csak érezzétek jól magatokat!

Nekem kicsit jobb a bringázás miatt, hiszem hogy nekem is lesz barátnőm, de ha nem, akkor nem lesz, ez van. Nem látom értelmét hogy ez miatt öngyilkos legyek vagy bármi.

2013. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/189 anonim ***** válasza:
91%

Ahhoz, hogy valóban boldog lehessek többszörösét kellene, hogy keressem. Boldogtalanságom fő oka a jövőm kilátástalansága. Esélyem nincs, hogy valaha is vegyek egy saját házat ilyen fizetések mellett. Kiszámoltam nagyjából 36 körül leszek mire összejön egy vidéki házra elégséges 15 millió környéke. Hitel az nincs (nem adnak) így marad a tisztességes út. De az meg jelenleg nagyon kemény és nem is látom, hogy hol lesz ez nekem nagyon jó.


Tegyem azt amit élvezek? Szeretném azt tenni, de megint csak akadályoz a pénz. Ha tehetném vígan járnék múzeumokba, komolyzenei koncertekre, színházba ilyen helyekre, de jelenleg egy mozijegyet sem tudok megfizetni ami jóval olcsóbb, mint ezek a dolgok.


Ahhoz, hogy boldog legyek egy elszigetelt kastélyszerűségben kellene, hogy éljek ahol tökéletesen ellenék - enném a jobbnál-jobb kajákat, hatalmasakat aludnék és zavartalanul élhetnék. Néha elhívnék 1-2 csajt, mert tudom hogy sem rövid sem hosszútávon nem tudnak elviselni így maradna az 1-2 menetes "kapcsolatok" ideje. (Ezért is jól kellene kinéznem) Én magasnak magas vagyok, de mellé jó dagadt is (100 kilós vagyok) ami jó rossz, bár hatalmas javulás a tavaly ilyenkori 130-hoz képest. Barátaim is leginkább távoliak (nem sokáig lehet engem eltűrni) és csak néha találkozunk vagy véletlen a vonaton vagy szándékosan megtervezve valami semleges területen (vendéglő, pizzázó) ott is lőre megszabva, hogy kb. meddig.


A legrosszabb, hogy magam sem tudom eldönteni mit szeretnék. Egyszerűen csak szexelni pár jó csajjal aztán kész (néha úgy vélem igen, máskor a gondolatától is rosszul vagyok), vagy szerelembe esni és végigélni az egész folyamatot szépen lassan (ez szépen hangzik, de valószínűtlen, hosszú távon amúgy sem viselne el senki + itt egy idő után a lány "függgőjévé" válnék és ha kidob (mert megutál) akkor beledöglök kb. Illetve itt kezdenének nagyonelőjönni bennem olyan dolgok, hogy "mi van ha tényleg minden passzolna, de mondjuk méretbeli elégedetlenségei miatt mégis kihajítana? Vagy szánalomból nem (+ ő maga is szerelmes) de közben tudja,hogy ez nem elég és megcsal, csak hogy megtudja milyen érzés egy "igazi nagyfarkú férfivel" a szex? És nem rossindulatból teszi, hanem mert úgy érzi, hogy ki kell próbálnia? És utána kiderül számára, hogy ez amit én tudok ez közröhej és ezért inkább el is hagy szépen lassan...?


Őrüten aggodalmaskodó, saját félelmeim rabja vagyok. És ez meg is látszik rajtam. Tekintetem vagy szomorú vagy kétségbeesett. Utoljára hosszabb ideig boldog 2010-ben voltam.

2013. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/189 anonim ***** válasza:
100%

Endless, már csak azért is többes számban beszélek, mert az idegesít téged :) Vagyis titeket :D

cs.e.f.;) én speciel nem láttam még, max olyat, aki nagyon jóképű.

#146 Neked is a külsőd miatt nem volt még barátnőd, csak nem veszed észre. Az önbizalom nem számít. Ha jóképű lennél, de önbizalom nélkül, azt aranyosnak tartanák a lányok (a szó jó értelmében), és összejönnének veled. Nekem valóban nincs már önbizalmam, de pont a sok visszautasítás vette el, amit a külsőm miatt elszenvedtem.

2013. júl. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/189 anonim ***** válasza:

145,pacsi!

57%,te vagy xeno?mert akk mindent értek

2013. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/189 anonim ***** válasza:
74%
Xeno... Ha tudom, hogy te vagy, nem álltam volna le veszekedni.
2013. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!