Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ennyit ér a híres linux?

Ennyit ér a híres linux?

Figyelt kérdés

Felraktam a legújabb ubuntut, utána felraktam a steamet, hozzáadtam egy non-steam játékot. Beállítottam a protont stb.

Kiírta hogy .net 6.0 kell hozzá.


Olvasgattam egy picit wine-trick proton-trick ilyesmi.


Ok, protannal nem megy. Sima wine-al felraktam amit a proton linkelt. Ugyanúgy nem megy.


Itt most a baldurs gate 3 volt a tesztalany.


Utána megnéztem a hogwarts legacyt is wine-al.


Annyit írt ki hogy windows 10 vagy takarodj.


Ezek pl windows alatt simán mennek, a linux még ennyire se képes.


És nem gyorsabb vagy jobb mint a windows.



2023. nov. 26. 19:06
 271/272 anonim ***** válasza:
0%
Gentoo (270): "... két év múlva megszünteti a win 10 támogatottságát" - Ez mit jelent?
2023. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/272 gentoojedi ***** válasza:
100%
Nem lesznek rá biztonsági frissítések, sem hibajavítások. És folyamatosan pofázni fog a Windows, hogy frissíts 11-re vagy 12-re. Sokan megrémülnek és váltanak így gépcserét is eszközölnek, míg mások ellenállnak és leszarják, amíg egyszercsak mondjuk a netbankjhuk kiírja, hogy lejárt wint használsz, nem tudsz ezentúl belépni az online felületükre. Aztán azok is váltanak. Vagy mondjuk nem fog menni a netflix kliens és amiatt. Mindig lesz valami, ami miatt az ellenállók is behódolnak, ha csak nem váltanak alternatív operációs rendszerre. Bár a netflix kliens azokon nem segít.
2023. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!