Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/589 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.

Először is behajtó cég bírósági végzés nélkül mit hajt be?

Srácok itt megy egymás ijesztgetése.

Kérdezzetek meg valakit ebben az esetben, a csakaszex oldalról volt e már valamilyen behajtás valakinél is?

Ugye nem? Vajon miért....?

2021. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/589 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamiben segítség, ugyanebbe a gödörbe estem én is.

Kapcsolatot kerestem hogy tudnék kimászni belőle, végül találtam egy rendőrségi szakembert. Elmeséltem neki a történetem. Elmosolyogta magát az üggyel kapcsolatban...

Idézem : Nagyon sok hasonló esetről tudnak, a lehúzás a cél. El kell vágni a szálakat.

2021. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/589 Khylen ***** válasza:
100%
Benne van kristálytisztán a szerződésben (az oldalon), hogy a díjmentes szerződést bármikor felmondhatod, azaz ha törlöd, az már megfelel ennek, és pont emiatt nem értem azt, hogy aki csak regisztrált, és nem fizetett elő, azt miért akarják fizetésre kényszeríteni?! Szerintem nem szabad fizetni, ha így küldik felszólítást, mert az oldal alapfunkcióinak a használata díjmentes, és még egyszer írom, hogy ez az Ő oldalukon van feltüntetve.
2021. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/589 Khylen ***** válasza:
100%

Na, úgy néz ki, hogy törölték az előfizetés nélküli profilomat (azaz remélem), de nem küldtek semmilyen igazolást erről. Pedig benne van az is a szerződésben, hogy:

4. A díjmentes és díjköteles szerződéses jogviszony felmondását a felhasználónak a felhasználó által megadott e-mail címre küldött e-mailben megerősítjük. Ennyire lehet komolyan venni a "fenyegetésüket".

2021. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/589 Doosan ***** válasza:
100%

Tehát hiaba küldenek leveleket, e-maileket. Hagyjuk a kukában??

A rendőrséges sractol kérdezem?

2021. szept. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/589 edi93 ***** válasza:
100%

Eddig kinél hol áll az ügy jelenleg,meddig mentek el az adott esetben.

Van e már valakinél rendes birósagi szakszban a dolog?


Valamint van e itt olyan károsult akitől úgy követelnek pénzt,hogy elő sem fizetett csak regisztrált es küldözgetik neki az emailektet?

2021. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/589 Khylen ***** válasza:
100%
Nekem van egy teoriám, hogy miért kérik a nem előfizetőktől a pénzt (már ha igaz, mert ennyire hülyék Ők sem lehetnek): szimpla pszichikai hadviselés a laikusokkal szemben, hogy alapból küldenek egy fenyegető üzenetet, amiről a megfenyegetett emberek, azt gondolják, hogy komoly - pedig nem.
2021. okt. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/589 Khylen ***** válasza:
100%
Azt ajánlom, hogy az ilyen emberek menjenek fel a panaszakadémia oldalára, ahol tanácsot kérhetnek, és jelenthetik is a jogsértő oldalt.
2021. okt. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/589 edi93 ***** válasza:
100%
Pamaszakademia na ezt még nem halottam 😃😃😂
2021. okt. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/589 Khylen ***** válasza:
100%
Látom, Te nagyon szkeptikus és cinikus vagy ezzel kapcsolatban (bocs, a hangulatjelből erre a konklúzióra jutottam), de fel kell menni az oldalra, és ott van a "Kik vagyunk?" pont, ahol leírnak mindent az oldalról, és magukról (én csak próbáltam segíteni).
2021. okt. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!