Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/589 zsolt1099 ***** válasza:
100%
Üdv,fejlemény történt, irtam hogy voltam ügyvédnél,este küldtem e-mailt a behajtó irodának hogy melyik ügyiratszámra fizessem be a tartozást plusz jeleztem hogy ezt az ügyvédemmel kérjük. Egy órája jött a válasz a collection@fairmount.word címről, pdf dokumentum csatolva benne a számla, és a befizesteshez segítseg QR code. Attila neked is küldtek ilyen levelet? Mi lett velük csak nem félnek egy feljelentéstől? Mert eddig agresszíven fenyegetve követelőztek.
2021. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/589 Kiscsiga ***** válasza:
100%

Sziasztok! Attila vagyok, én az email-ben szereplő adatok alapján átutalással küldtem a lóvét. hozzáteszem egyáltalán nem értettem (igaz soha sem volt ilyen gondom eddig) miért ennyi módon szedik be a lóvét ha és ha befizetem az egyik helyen a másik kettő még tartozásként kezeli addig amíg nem rendezem az ő "oldalán" ez számomra pénz lehúzás ezért is fordultam kérdéssel a fogyasztóvédelemhez. Az viszont ha valaki csak regisztrált és nem fizetett elő de mégis követelik a pénzt na ez már viszont gáz! Javaslom panasszal fordulj a fogyasztó védelemhez! Lehet hogy megérdemelne ez az oldal is nagyobb nyilvánosságot média bevonásával, ha már mi megjártuk a poklot más ne essen ebbe a hibába.

Üdv Nektek:

Attila


ha valki szeretne gyorsabban elérni privát üzenjen.

2021. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/589 Kiscsiga ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Ma beszéltem a nemzetközi fogyasztóvédelemmel röviden, tömören:

1, bevett szokás hogy követelést kiadják behajtó cégeknek ami többlet költséget jelent. erről értesítést küldenek, figyelmeztetnek én is kaptam (levélszemétként)

2, Ha maga az eljárás és ez egész honlap működése tisztességtelennek tartjuk akkor a Magyar fogyasztóvédelemhez lehet fordulni (magyarokat ért sérelem miatt) de nem egyedi hanem csoportos panaszként. Lehet Svájci fogyasztóvédelmi hatósághoz is fordulni megtévesztés, félrevezetés miatt kérni vizsgálatot.

3, Azért mert magyar az oldal nem kell magyar kapcsolattartónak lennie.

4, Ha valakit csak azért kerestek meg és követelnek rajta lóvét mert felment regisztrált, előfizetés nélkül na ez már teljesen jogtalan ez már támadható!

5, Sajnos Svájc nem EU tagállam így az EU fogyasztóvédelem nem járhat el velük szemben.


Amit már említettem én rendeztem minden számlát és törölték is a profilomat. Azóta nem volt kéretlen megkeresés fájdalmas volt de lenyeltem ezt a békát.

kíváncsi vagyok mi lesz a ti sorsotok.


Üdv:


Attila

2021. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/589 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Sikerült lemondanom a tagságot, úgy ahogy Attila csinálta kaptam vissza igazolást. Attila köszönöm segitséget
2021. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/589 kujbilac válasza:
100%

Kedves Attila,

írtam privát üzenetet, olvasd el kérlek.

Nekem sajnos nem sikerült még lemondanom és szeretnék segítséget kérni, hogy én is megtudjak szabadulni tőle.

Üdv: László

2021. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/589 zsolt1099 ***** válasza:
100%
Üdv, aug.22-én fizettem be a tartozást azóta 2 felszólitást kaptam, ti hogy álltok kaptatok levelet tőlük? Volt valakinek birósági ügye ebből?
2021. szept. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/589 anonim válasza:
100%
Üdv! Végig olvastam a kérdéseket, válaszokat. Most ott tartok, hogy a német követelés kezelő fenyeget a csakaszex tartozás miatt. Aki túljutott ezen megtenné, hogy leírná, pontosan mit is csinált? Elutalom a pénzt, újra kell regisztrálni, hogy le tudjam mondani az előfizetést?
2021. szept. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/589 Kiscsiga ***** válasza:
100%

Hali! Augusztus 19.-én kaptam emailt hogy nem támasztanak velem szemben semmilyen követelést azóta nem kaptam felszólítást. de mindig gyomoridegem van mikor megnézem a leveleimet.


Attila

2021. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/589 zsolt1099 ***** válasza:
100%
Üdv! Ha valaki egyhavi tagság miatt tartozik és már több hónap tartozás összegyült akkor a behajtó cég különböző ügyiratszámra hivatkozva fogja behajtani a tartozást, persze erre magamtól jöttem rá mert a behajtó cég semmilyen felvilágosítást vagy tájékoztatást nem adott pedig több levelett is küldtem nekik. Ez péntben 1900ft a tagság, plusz 3600ft a büntetés erre jön a behajtó cég 41 euros díja havonta, nekem négyhavi tartozás halnozódott fel mert az oldal egyszer sem tájékoztatott megfelelően. Összekészítettem a héten a bizonyítékokat hétfőn küldöm a gvh-nak, az oldalt és a behajtó céget is bejelentem és ezt a fórumot is figyelmükbe ajánlom hogy ez nem egyedi eset.
2021. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/589 Zoller válasza:
100%
Csak email kaptatok a behajtótól vagy hivatalosblevelet is?
2021. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!