Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/589 zsolt1099 ***** válasza:
100%
Üdv, én emailben küldtem a lemondást viszont visszaigazolást nem küldtek csak az ügyvédi iroda jelezte hogy lemondtam az előfizetést de a tartozást visszamenőleg rendezni kell. Csütörtök du 3ra megyek az ügyvédhez.
2021. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/589 anonim ***** válasza:
88%
Üdv, nekem ebben az idegesit hogy ki van minden fizetve, ennek ellenére végrehajtást indítottak. Vissza igazolást basznak küldeni gondolkozom öket feljelenteni
2021. aug. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/589 zsolt1099 ***** válasza:
100%
Üdv, az oldal egyetlen emailemre sem válaszolt csak a belső levelező rendszeren válaszoltak de ott is csak kitérő mellébeszélés ment reszükről amikor én meg azt kérdeztem tőlük hogyan tudnám befizetni az első havi tagdijat persze neki ilyenkor már az a jobb ha huzzák az időt mert így gyűlik a tartozás,a nyakamat teszem rá hogy összebeszéltek az ügyvédi irodával. A gazdasági versenyhivatalnál lehet panaszt benyújtani ha fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytat valaki. Megkérdezem az ügyvédet hol érdemes a gvh nál vagy a rendőrségen feljelenteni őket,meg érdemes lenne összefogni.
2021. aug. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/589 anonim ***** válasza:
100%
Én benne vagyok hogy feljelentsük őket, engem is már szopatnak április óta.
2021. aug. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/589 anonim ***** válasza:
100%
Ha bebizonyosodik, hogy a társkereső oldalak jogtalanul vonták le az összeget az ügyfelektől, akkor az visszajár nekik. A szakértők arra hívták fel a figyelmet, hogy senki ne dőljön be a behajtással fenyegető cégnek, ehhez ugyanis nincs joguk. Követelést behajtani ugyanis csak jogerős bírósági határozattal lehet. A Panaszkönyv interjút kért a luxemburgi cégtől is, ám érdemi válasz az óta sem érkezett.
2021. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/589 anonim ***** válasza:
100%
zsolt1099 érdemes összefogni mert több a károsult úgy tudom feljelentést emailben is lehet feltenni
2021. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/589 zsolt1099 ***** válasza:
100%

Előbb tisztázzuk hogy ugyanazokról beszélünk.

Én a csakasex oldalra regiztem

Tulaj a: Dateblaster AG, Zugerstrasse 6, CH-6330 Cham (ZG) cég

Behajtó ügyvédi iroda: Auer Witte Thiel

Holnap beszélek az ügyvéddel, bár lehet hogy nem jártas az ilyen ügyekben,akkor érdemes lenne egy budapesti ügyvédet megkeresni.

2021. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/589 zsolt1099 ***** válasza:
[link] a gazdasági versenyhivatal már tavaly elkapott két társkereső oldalt.
2021. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/589 anonim ***** válasza:
100%
Zsolt1099 én is csakasex voltam fent nekem annyit írták hogy sajnáljuk hogy lemontad a tagságot de lovét vonják, és hiába küldtem el a sablon szöveget válasz deka nincs rá
2021. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/589 anonim ***** válasza:
100%
zsolt1099 igen, én is erre az oldalra regisztráltam és fizettem be. de ha nincs jogok behajtani a pénzt akkor miért perelnek ? nem ugy van egy biztosításnál is hogy akkor csak egyszerűen megszüntetik a szerződést ? szóval ebből is gondolnám hogy tényleg csak üres fenyegetések ezek.
2021. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!