Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/589 zsolt1099 ***** válasza:
100%
Üdv! Én csak e-mailt.
2021. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/589 Doosan ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Én is jártam így minr sokan mások mellettem.


Az oldalról töröltem magam a regisztrációt követően nem sokkal, vjszont a tagságot nem mondtam le, mivel nem olvastam el az Àszf-t


Augusztusban kaptam postai úton egy levelet hogy 51 euró tatzotasom van, fenyegetések stb. Beszartam egyből elutaltam.


Viszont az oldal elottw küldött nekem fizetési emlékeztetoek amiket nyilván figyelmen kívül hagytam.


Az összeg elutalasa utan az oldalon még mindig volt feltunte tartozás, amit kifizettem. Cska legyne már vége címszó alatt.


Majd a tagságot is megszuntettem. Amirol nem kaptam semmifele visszaigazolast.


Majd kaptam egy emailt a faimouth gmbh-tol angol nyelven.

Amit figyelmen kivul hagytam.

Majd kaptam megegy emalit a pénzbeszedes@auerwittethieltol.

Hogy van tartozás más összeggel.

Majd ma kaptam még egyet, ugyanazzal az ugyiratszammal mint a postai úton kapott levelben 1700

A felmondásrol az az összeg elutalasarol semmiféle visszaigazolast nemkaptam.

A leveleimre nem valaszolnak

2021. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/589 Doosan ***** válasza:
100%
Hali, van Valami fejlemény a fogyasztó védelemnél??
2021. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/589 optimista2 válasza:
92%
A csakaszex.hu csaló, adathalász oldal. Bűnözők. Én szóltam!!!
2021. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/589 anonim válasza:
100%
Üdv! Elküldtem én is a lemondási nyilatkozatot, visszaigazolást nem kaptam, csak további levélszemetet, hogy fizessek. A leveleimre nem érkezett válasz. Tett valaki feljelentést? Ha igen, hol? Hogy lehet tőlük megszabadulni?
2021. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/589 anonim ***** válasza:
100%
Hali. Hogy probáltad lemondani? Nekem úgy sikerült hogy újból regisztráltam és írtam ügyfélszolgálatnak és másnap jött email. Minden tartozást kifizettem.
2021. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/589 Kiscsiga ***** válasza:
100%

Hali!


Optimista 2: Sajnos többségünk felületesen olvasta, ha egyáltalán elolvassa Ászf-et. Ez van. De, ha már megvan a baj segítsünk a sorstársaknak (leendőknek is) hogy megszabaduljanak ettől az egésztől.


55/55 Az hogy elküldöd a lemondást, szerintem még kevés minden tartozást rendezni kell (én így csináltam) és úgy értelmeztem az Ászf-ben leírtakat hogy előfizetés csak is az előfizetés lejárta előtt 14 nappal lehet. szóval csak akkor fogadták el a lemondást amikor minden tartozásomat rendeztem és még volt aktív előfizetésem is. A lépéseket előrébb leírtam ahogy én cselekedtem..........



De ha valakinek sikerült más módon megszabadulni tőlük ossza meg a tapasztalatait!


Üdv


Attila

2021. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/589 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Úgy látom sokan egy csónakba evezünk. Nekem is felszólítás, beszarás, befizetés. Előfizetés lemondása megtörtént, telefonon beszéltünk velünk azt mondják látják, több levelet nem küldenek. Kis idő múlva egy levél 50 euróról, kidobtam a francba, tegnap megint levél megint ment a francba. Telefonba ma azt mondták látják, hogy be van fizetve minden oké. Teszek a levelükbe bele. Ha pert akar indítani állok elébe.
2021. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/589 anonim ***** válasza:
100%
Be szkennelve is el lett küldve a felmondás és postai úton is. Emailekre sosem reagálnak, hagyni kell őket, szerintem csak így akarnak pénzt kicsikarni. Én többet semmit sem fizetek. Ha a behajtó cég felől lesz bármilyen bírósági eljárás akkor kikocsikázok Müncenbe minden papírral a kezembe és jó sok lóvèval aztán ott hátha pontot raknak az ügy végére.
2021. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/589 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek!

Ne vicceljetek már! Gondolkozzatok..

Az oldal lehúzás!!!

Aki itt fizet még azután hogy regisztrált + vontak tőle több havi kéretlen előfizetést....

Megint több 100 becsapott ember.

A leveleiket engedjétek el.

Kuka

2021. szept. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!