Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/589 Kiscsiga ***** válasza:
100%

Sziasztok! Hát nem egyszerű! Megint elolvastam az "általános szerződés fejezetet" Jól kivan találva az tuti. Én személy szerint fizettem igyekeztem rendezni ezt az egészet hogy sikerült-e nem tudom de gyomorideggel nézem a leveleimet.

Szóval én is azt hittem hogy elég csak a profilom törlése hát nem! jöttek a felszólítások követelések levélszemétként nem is vettem észre jó ideig.

Majd hogy védjem magam úgy döntöttem fizetek 3 dolgot kell külön venni!


1, Ahhoz hogy lemond az előfizetésed lejárta előtt 14 nappal kell lemondanod. de mivel töröltem a profilt keményen 17e Ft + újra előfizettem hogy letudjam mondani az előfizetést hiszen csak is élő előfizetést tudsz lemondani. lemondás aláírt beszkennelt nyilatkozatot küldtem el email-be (support@datingcustomercare.com ) amit vissza is igazoltak hogy elfogadtak.


2, Az ügyvédi iroda felé rendeztem a tartozásomat itt legalább magyarul lehetett kommunikálni segítettek is amiben csak tudtak. a befizetést igazolást csatoltam a válaszomban (collection@auerwittethiel.com)


3, ez okozta fejtörést mivel állítólag számlát nyitottam (ollection@fairmount.world ) ők csak angolul nyomták a szöveget én meg nem tudok angolul. Google viszont a barátom segített. szintén elküldtem a befizetési igazolást.

ekkor viszont a nemzetközi fogyasztóvédelmei hivatalhoz fordultam kérdéssel jogos-e ez az egész?


Szóval kb 100 eurónál járok vagy már felette és csak webkamerás hirdetéseket kaptam, enyhén szólva sem éri meg.


Bízom benne végleg megszabadultam tőlük!


Üdv nektek

Attila

2021. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/589 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Attila úgyan azzal a felhasználó nével regisztrátál újra?
2021. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/589 Kiscsiga ***** válasza:
100%

Azzal már nem tudtam újra éleszteni (de elméletileg és ezt kihangsúlyozom) az email cím alapján azonosítanak vagy valami ilyesmi. Szóval a régi felhasználói nevem nem engedte de lemondásnál az újat és a régit is beleírtam 2 prémium lemondást küldtem el. ezért mondtam hogy gyomorideggel nyitom meg az email-eket.


Attila

2021. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/589 anonim ***** válasza:
100%
Attila és milyen lemodási nyilatkozatot töltöttél le ? nem tudnád el küldeni ? És még egy kérdés, az mit jelent hogy hogy a lejárta elött ? Én havi dijjast választottam, havi 2000 ft, akkor én bármelyik hónapban le tudom mondani ?
2021. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/589 jani.kardos22 válasza:
96%

Én is kaptam levelet fizetési felszólításról

mit lehet ilyenkor tenni pedig nem fizzetem előfizzetést ebből lesz valami bajom? aki tud kérem segitsen köszönöm előre is

2021. aug. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/589 Kiscsiga ***** válasza:
100%

Sziasztok nekem most jött meg visszaigazolás, hogy rendeztem a tartozásomat:

collection@fairmount.world részéről. bízom benne, hogy vége ennek az egésznek!


Aki kérdezte tőlem 14 nappal a prémium fiók lejárta előtt írásban tudod lemondani szóval ha szeptember 10-én jár le akkor most még letudod mondani email-ben ne a fiókodat töröld az nem megoldás!


Attila

2021. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/589 Kiscsiga ***** válasza:
100%

Még van egy csavar az egészben most hogy fizettem töröltek az oldalról!

Nahát........

Kétségbe vagyok esve visszaakarok menni! XDDDDD

Lehet hogy eljutott hozzájuk a panaszom amit a nemzetközi fogyasztóvédelemnél tettem?


nem érdekel bízom benne tényleg vége!


Jani.kardos22 nem is fizettél elő soha? ha nem akkor keresd meg őket és kérdezz rá hogy mi a fax ez? Ha viszont már fizettél prémium tagságot akkor megszívtad.

2021. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/589 zsolt1099 ***** válasza:
100%
Üdv! Voltam az ügyvédnél, sajnos nem tudott segíteni nem járatos ilyen ügyekben, viszont mondta hogy az ilyen oldalak jogilag alaposan felépítik az oldalukat persze rendesen beködölve. A következő ügyvédeket javasolta akik talán segíthetnek: Dr. Kikindai Zoltán, Dr. Gór Csaba (FRANCSICS ÉS TÁRSAI ÜGYVÉDI IRODA), ezen kívül ha úgy érezzük hogy az oldal tisztességtelenül járt el (igen így érezzük) mindenképpen tegyünk feljelentést a fogyasztóvédelemnél és a gazdasági versenyhivatalnál is és jelezzük a feljelentésben hogy a másik hatóságnál is tettél feljelentést. Én biztos fogok a következő napokban!
2021. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/589 Zoller válasza:
61%

Sziasztok,


A lemondásnal az "ezért" és az "egyetem" után a saját adataimat kell megadni vagy az övéket?

2021. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/589 jani.kardos22 válasza:
@ anonim nem fizzetem elő prémium tagságot és ezt nem tudom mért kaptam ilyet kicsit érdekes
2021. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!