Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/589 edi93 ***** válasza:
89%

Sziasztok!


Jelenleg én is belefutottam ebbe a dologba pár napja katam egy felszólító emailt ettől a bizonyos német ügyvédi irodától hogy fizessek 20 140 ft ot. természetesen a spam mappában landolt az üzenet milyen mgelepő.

Na most a kérdésem az lenne, hogy volt e itt bárkinek akitől pénz követelt a csakaszek.hu oldal a fenyegető emaileken kívűl bármilyen jogi következménye pl bírósági ügye hasonló.


Valamint ha van itt jogász végzetségű felhasználó akkor a kérdésem felé az lenne hogy van e bármilyen jogalpjuk igy követelni a dijakat ha nem is léptem be az oldalra már egy jó ideje.

2021. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/589 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

" Társkereső " oldal és csak a problémát generálja....

Talán jogász sem kell hozzá hogy mi állhat a háttérben. Különben milyen céllal jöhetett volna létre egy oldal, amire ha előfizetsz 1 hónapra és utána már kijelentkezni sem tudsz. Ebben csak egy a ráció...

Ahogy pedig előttem már írták, egy csomó lány fényképe visszaköszön másik oldalon és másik városban is.

2021. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/589 edi93 ***** válasza:
100%
az előző kérdésemet kikegészitve ha leszarom amiket küldözgetnek emilben, tudnak e bármit is csinálni vagy akkor rájönnek hogy innen nem fognak pénzt látni és továbbálnak?
2021. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/589 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az én véleményem ha esetleg számít az az, milyen követelést és hol szeretne érvényesíteni az, aki alibi oldalt hoz létre kamu profilokkal.

Plusz hány száz becsapott embert fog perelni, pláne úgy hogy ők csaptak be minket?

2021. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/589 edi93 ***** válasza:
100%

Mindenesetre felvettem egy ügyvéddel a kapcsolatot. Valamint kaptak egy szép hosszú levelet az általuk elkövetett fogyasztói jogsértésekről és az ezekből indítványozni kívánt eljárásokról, amennyiben továbbra is fenntartják a követelésüket.


valamint keresem itt az ezen oldal ( csakaszex.hu) további károsultjait egy esetleges csoportos per elindításához, amennyiben az üzemeltető többünknél is folyamatosan fenntartja és bővíti a tartozást egy nem használt letiltott felhasználói fiók után.

(privát üzenetben várom a jelentkezőket )

2021. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/589 edi93 ***** válasza:
100%

egy kis kiegészítés az előzőekhez az ide vontkozó törvény idézésével


A tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat tilalma

3. § (1) Tilos a tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat.

(2) Tisztességtelen az a kereskedelmi gyakorlat,

a) amelynek alkalmazása során a kereskedelmi gyakorlat megvalósítója nem az ésszer en

elvárható szint szakismerettel, illetve nem a jóhiszem ség és tisztesség alapelvének

megfelel en elvárható gondossággal jár el (a továbbiakban: szakmai gondosság

követelménye), és

3

Módosította: 2009. évi LVI. törvény 404. §.

3

b) amely érzékelhet en rontja azon fogyasztó lehet ségét az áruval kapcsolatos, a szükséges

információk birtokában meghozott tájékozott döntésre, akivel kapcsolatban alkalmazzák, illetve akihez eljut, vagy aki a címzettje, és ezáltal a fogyasztót olyan ügyleti döntés

meghozatalára készteti, amelyet egyébként nem hozott volna meg (a továbbiakban: a

fogyasztói magatartás torzítása), vagy erre alkalmas.

(3) A (2) bekezdés értelmében tisztességtelen különösen az a kereskedelmi gyakorlat, amely

megtéveszt (6. § és 7. §) vagy agresszív (8. §). (4) A mellékletben meghatározott kereskedelmi gyakorlatok tisztességtelenek.

4. § (1) A kereskedelmi gyakorlat megítélése során az olyan fogyasztó magatartását kell

alapul venni, aki ésszer en tájékozottan, az adott helyzetben általában elvárható

figyelmességgel és körültekintéssel jár el, figyelembe véve az adott kereskedelmi gyakorlat, illetve áru nyelvi, kulturális és szociális vonatkozásait is. Ha a kereskedelmi gyakorlat a

fogyasztók egy meghatározott csoportjára irányul, az adott csoport tagjaira általánosan

jellemz magatartást kell figyelembe venni. (2) Ha a kereskedelmi gyakorlat csak a fogyasztóknak egy, az adott gyakorlat vagy az

annak alapjául szolgáló áru vonatkozásában koruk, hiszékenységük, szellemi vagy fizikai

fogyatkozásuk miatt különösen kiszolgáltatott, egyértelm en azonosítható csoportja

magatartásának torzítására alkalmas, és ez a kereskedelmi gyakorlat megvalósítója által

ésszer en el re látható, a gyakorlatot az érintett csoport tagjaira általánosan jellemz

magatartás szempontjából kell értékelni.

(3) Nem tekinthet a magatartás torzítására alkalmasnak a reklámban túlzó vagy nem szó

szerint értend kijelentések bevett, a reklám természetéb l adódó mértéket meg nem haladó

2021. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/589 edi93 ***** válasza:
100%

A lenyeg hogy össze kell fogni es maszivan megszivatni őket.

Ha abból indulink ki hogy mindkitől ahogy latom ezt a 20 000 ft körüli öszeget huzzak le azt megszorozva a karosultok több 100 ával az mar egy jelentős összeg.

Es mire is követelik az előfizetesi dijat ugy hogy szolgaltatast nem adnak mivel amint nem tudják levonni a kartyáról a következő időszakot, zároljak a fiokot és igy a semmiert követelik a penzüket na marvez bőven megtamadható ismereteim szerint.

2021. szept. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/589 Zoller válasza:
100%
Sajnos jogilag jól bevédték magukat ha elolvasod figyelmesen rájuk nem vonatkozik a magyar törvény ugyanis svájci cég illetve a behajtó német szóval ő meg úniós tartozásként betudja hajtani és jogosan hiszen előfizettél rá és le is írták hogy ha nem fizetsz behajtónak átadják
2021. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/589 Khylen ***** válasza:
100%
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha csak szimplán regisztráltam, de nem fizettem elő, azaz díjmentesen használtam, akkor is kérni fogja a pénzt? Elolvastam a szerződést, és egy dolgot észrevettem ezzel kapcsolatban: A felhasználó jogosult arra, hogy a díjmentes szolgáltatással kapcsolatos szerződéses jogviszonyt felmondással bármikor lezárja. A felmondás tetszés szerint a felhasználó dateblaster részére küldött értesítéssel vagy a „Profil törlése” funkció kiválasztásával történik a szolgáltatáson belül. A szerződés lezárását követően a felhasználó profilját és az ahhoz kapcsolódó adatokat töröljük, ha a törvények nem írják elő a tárolást. A díjköteles szolgáltatásokkal kapcsolatos szerződéses jogviszonyt külön kell lezárni.
2021. szept. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/589 Khylen ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy tegnap regisztráltam (késő este).
2021. szept. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!