Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/589 Khylen ***** válasza:
100%
Edi, felteszek egy kérdést: szerinted mikor fognak bírósági végzéshez jutni a csalók? Szerintem soha, mivel Ők húznák a rövidebbet; elég csak az oldalukra gondolni, ami tele van kamu profillal (megtévesztés), az ügyvédi iroda, ami nem válaszol és a "garázs", ahol jelen van a "behajtó cég". Ezek lehúzzák az embert (persze csak azt, aki engedi).
2021. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/589 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy pénzbeszedès@ címen jön egy német, lengyel, magyar üzenet. Mégegyszer hangsúlyozom e-mailben. Egy hivatalos szervezet miért nem papír alapon kommunikál postai úton? Számomra ez egy vicc. Privát üzenetben cseréljünk számot vagy hozzunk össze Facebookon egy zárt Messenger csoportot és basszus meg őket
2021. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/589 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyünk ennyire muják
2021. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/589 Khylen ***** válasza:
100%

Oláh Attilag, ez számomra is érdekes, mivel volt olyan kérdező, aki előfizetett, és email-ben, meg levél formájában kapta az üzenetet. Te, mint volt előfizető, még is csak email-ben kapsz üzenetet (ami a spamként érkezik), úgy, hogy rendezted a dolgot, de Ők ezt nem akarják tudomásul venni.


Amúgy szívesen csatlakoznék az ügyhöz, ami azt a célt szolgálná, hogy ezek megszívják, de van egy olyan érzésem, hogy nem tudnánk semmit kezdeni ezzel a csaló brigáddal. Ez a topic 2013-as, azaz, már egy jó ideje csinálják az ipart.

2021. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/589 anonim válasza:

Sziasztok


Én is belefutottam ebbe a csaló oldalba.

2 napja regisztráltam és 1 havi előfizetést vettem igénybe.

Ahogy az afsz.-et olvasom, akinek nem telt le a 14 nap elállhat a szerződéstől:


13. § Elállási jog

Önnek joga van a jelen szerződéstől tizennégy napon belül indoklás nélkül elállni.


Az elállási időszak a szerződéskötéstől számított tizennégy nap.


Az elállási jog gyakorlásához egyértelmű tájékoztatással (pl. postai levél, fax vagy e-mail) értesítenie kell bennünket (Dateblaster AG, Zugerstrasse 6, 6330 Cham, Switzerland, fax: +442034118814, e-mail: support@datingcustomercare.com) azon döntéséről, hogy a jelen szerződéstől eláll.


Valaki mondta már így le a szolgáltatást?

2021. okt. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/589 anonim ***** válasza:
100%
Most már több mint valószínű, hogy a kártyám adataihoz is ők fértek hozzá különböző zagyvaságú tranzakciók mentek végbe isten tudja mennyi összeget kapkodtak le max 10.000 címletekben. Miután megszűnt a kártya jöttek a fenyegetések. Nem hiába svájci cég. Ez csakis a csalásról szól
2021. okt. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/589 Khylen ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy csalás az egész, ezért kell elvágni az összes szálat (emailen le kell tíltani Őket, vagy a kukába irányítani a szarjaikat), amit az egyik srác írt.
2021. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/589 anonim ***** válasza:
100%
Ma felhívtuk az irodát és mondta az illető, hogy látják a rendszerben, hogy le van zárva az akta és nem értik azt miért jön levél (Aure Witte Thiel).
2021. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/589 Khylen ***** válasza:
100%
Az szép. Jól tudják nyomni a kamu dumát. Nehezen tudom elhinni, hogy nem értik a nyilvánvaló dolgot.
2021. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/589 edi93 ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak felrevezetes a reszükről lefogadom ezt mar irasban nem erősitenek meg
2021. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!