Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/589 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a német ír neked levelet jogodban áll nem elfogadni hiszen nem hivatalos fordításról beszélünk. A másik pedig, hogy egy német behajtó cég semmit nem követelhet rajtad. Ha követelési igényéről van szó annak megvannak a magyar szereplői. Senkit nem lehet Münchenbe bíróság elé állítani csak Magyarországon. Természetesen nem fogják felfedni kilètüket a svájciak itthon. Az egész csak egy kamu. Én sem reagáltam semmi levélre, semmilyen felszólításra. Láss csodát nem is történt semmi.
2021. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/589 Zoller válasza:
100%
Ezzel a kijelentéssel vigyázz únió miatt a német behajtó betud berelni és be is tudja hajtani magyar bíróság álltal sajnos de szerintem sem fognak perre folyamodni
2021. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/589 anonim ***** válasza:
100%
Zoller, ezt írtam pontosan. A magyar állampolgár ügyeit Magyarországon fogják elbírálnia. Persze a német is perelhet, ITT.
2021. nov. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/589 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem a lakcímet hogyan nyomoztak ki...Össze kellene fogni ellenük.Nekem hónapokig vonogatták a havi költségeket a kártyámról,mire kártyát cseréltem,de ezzel nem elégednek meg, már postai úton fenyegetőznek,szemét piszok tolvsj,csaló banda.
2021. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/589 anonim ***** válasza:
100%
Senki ne fizessen nekik mert csalók!Egy ugyanezen a sémán működő oldalt már megbüntettek 1.6 milliárd forintra. [link]
2021. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/589 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj mivel nem uniós ország Svájc ezért a bírósági ügy elég kényes. Sok tízezer euró kell ahhoz, hogy a pert végigcsinálja valaki. Minnèl több résztvevő annál hosszabra nyúlik a tárgyalási szakasz. Átlag ember ezt a költség vonzatot nem tudja bevállalni. Jogi ügyvéd, tolmács, szállás, kiutazás és ez nagyon sok alkalommal egy bődületes összegre rúg. Ugye értitek? Inkább nyelje le mindenki a veszteségeket és okuljon belőle. A tanulópènzt egyszer mindenki kifizeti. A lényeg, hogy aki ebben a cipőben van az szüntesse meg a kártyát és ne fizessen többet. :)
2021. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/589 anonim válasza:
100%
Sziasztok.Egyet értek veled, hogy a tanuló pénzt meg kell fizetni, de nem mindegy, hogy milyen módon.A behajtó cég után az oldal is megtalált három hónap után.Egy héten belül két fizetési felszólítással, a lejárt három és a következő három havi tagság befizetése végett.Szerintük!!Ezek után megbíztam egy ügyvédet hivatalosan, hogy járjon el a nevemben ezekkel a felszólításokkal szemben.Emailban ez a mai napon meg is történt az oldal üzemeltetője és az Ügyvédi Iroda felé.A lényeg, hogy nem ismerem el a követelés jogalapját és összegszerűségét mivel nem vettem igénybe fizetős szolgáltatást.A regisztrációt követően pedig az ÁSZF 5.§ 1.pontjában megfogalmazottak szerint törőltem a profilom.
2021. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/589 anonim válasza:
100%

Az Ügyvédi Iroda felé az alábbi kiegészítés került még megfogalmazásra.A lakcímemre küldött levelükből nem derül ki az eljáró ügyvéd személye /ki kell írni gépelve is/, nem tartalmaz ügyvédi lenyomatot /pecsétet/, és ügyvédi meghatalmazás sem került csatolásra, mely szintén arra enged következtetni, hogy megtévesztettek.

Nos, ezek után várom, hogy mit lépnek.

Én így fizettem meg a tanuló pénzt!

2021. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/589 anonim ***** válasza:
100%
Azt Én is várom...felhívtam az obermajer ügyvédi iroda,akik a BE2 társrkereső ellen jártak el.Az mondták, tiltsam le a bankkártyámat és semmifèleképpen fizessek nekik,továbbá jó ha a rendőrségen és a gazdasági versenyhivatalnál is feljelentést teszek.Tehát még ide is lesz pár utam..
2021. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/589 anonim ***** válasza:
100%
Elmaradtva NE szócska,tehát azt mondták,hogy semmiféleképpen ne fizessek nekik és tiltsam s bankkártyámat.
2021. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!