Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/589 Attila1986 válasza:
100%

Új infó. Az oldalt üzemeltető cégnek 2 alkalmazotja van. Az egyik egy faszi aki a be2 nél is komoly pozíciót töltött be. Neten fent van az életrajza.

Dirk Kugelstadt

A cég évente több mint 250 ezer $os bevétellel rendelkezik, és csak 2 alkalmazotja van. Kellene alakítani egy facebookcsoportot. Bár szerintem a behajtás átverés és nem kerül erre sor, de sokakat átvernek. 250 ezer $ nem kevés ( évente)

2022. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/589 anonim ***** válasza:
Én benne vagyok a csoportban..Mondjuk nekem a gazadaságvédelmi hivatal küldött egy EU-s linket ahol feljelenthetem őket, amit meg is tettem.
2022. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/589 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Szintén ugyan ebbe a csapdába estem mint itt sokam mások. Csak én a magyarbdsmklub.com nevű oldalon!! Szintén jött a Fairmount-tól az e-mail, hogy fizessek, kicsit később az Auer Witte Thiel-től postán a fenyegető/behajtó levél...

Tudtok küldeni konkrét linkeket, akár többet is, hogy hol lehet ezeket feljelenteni, véleményem szerint nem ártana itt megosztani egymással a hasonló infókat is, hogy minél többen, viszont annál egyszerűbben megtehessük online a bejelentést/feljelentést... Igy talán hatékonyabb lehet az összefogás. Esetleg mit lehet még érdemes beleírni, hogy célt érjen a dolog...

Köszönöm!

Üdv.

2022. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/589 anonim válasza:
100%

Valamint ilyen esetben nem lehet e közvetlenül a DE76 7001 0080 0005 2018 07 számlát vezető Postbank-ot értesíteni? Miszerint tudnak e arról, hogy ezen a vezetett számlájukon csalásból, adathalászatból és visszaélésekből származó súlyos pénzeket szednek be!?

Úgy gondolom náluk is kell legyen csalás és visszaélés elleni vizsgálat!! Ebben az esetben ez, hogy nem derült eddig ki bankjuknál, miközben a net teli van a számlaszámukkal, miszerint csalásra használják azt fel!! stb...

Szerintem ez is egy jó kiindulási pont lehetne!

Jól meg kellene tudni fogalmazni a német Postbanknak...

Esetleg több bejelentéssel, kérdőre vonással...

Ha zárolná a bank a számlájukat Ők kerülhetnének bajba!

Üdv.

2022. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/589 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezt a linket küldte a Budapesti fogyasztóvédelmi hatóság, hogy itt lehet panaszt tenni, mivel ez egy külföldi cég, ők sokat nem tehetnek.


[link]

2022. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/589 anonim ***** válasza:
100%
Bdsmrandi oldalon ugyanez a helyzet. Regisztráció, befizetés, leesik a tantusz hogy kamu oldal majd törlés, de veszik le az 1900ft-ot havonta revolut számláról. Jön a felszólítás a collection@fairmount.world címtől angol nyelven, de nincs mit lehúzniuk. Határidő, felszólítások... agyalok hogy mit tegyek...
2022. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/589 Szabidani válasza:
100%
Na nekem lett egy fejlemény. Befizettem 1 honapot, majd időbe elolvastam itt a forumot és küldtem nekik egy emailt a kinyomtatott lemondo nyilatkozatukkal (scannelve) aláirva stb, adatokkal hogy be tudjanak azonositani és pár nap mulva jött a válasz hogy tudomásul vették hogy lemondtam,a 14 napos határidőbe belefértem igy törölték a prémiumot.utána töröltem a profilomat miután visszajeleztek. 1 honap eltelt azota pénzt nem vettek le azota se tőlem és nem kaptam egy emailt se. (Csakaszex.hu volt)
2022. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/589 Khylen ***** válasza:
100%

Én nem értelek titeket, hogy hogyan tudtok ennek bedőlni?!

Kismiliószor el lett mondva, ami már alapból kiderül a fiktív profilokból, hogy megtévesztés (ami amúgy büncselekmény), és ennek ellenére fizettek a csalók ak - ez nem kicsit abszurdum.

2022. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/589 Khylen ***** válasza:
100%
csalóknak*
2022. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/589 Khylen ***** válasza:
100%
És állítólag kettő, azaz kettő személy üzemelteti ezt az egész "vállalkozást", ami megint sokat elárul arról, hogy mennyire lehet komolyan venni, de annyi bizonyos, hogy nem kicsit jövedelmező Nekik; 2013-as a topic, és még mindig csinálják.
2022. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!