Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/589 Energy80 válasza:
100%
Sziasztok! Sajnos a kérdésem ugyanaz.. Regisztráltam a csakaszex.hu re és nem tudom megszűntetni.. Küldözgetik a fizetési felszólításokat. Valami megoldást tud valaki?
2021. dec. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/589 Khylen ***** válasza:
100%

Röviden és tömören: tiltsd le a bankkártyádat, ha előfizettél, tiltsd le az üzeneteket, vagy válts email fiókot, a leveleket dobd ki a kukába, és NE FIZESS.

Ja, és jelentsd a fogyasztóvédelemnél a vállalkozást, mivel megtévesztik a felhasználókat.

2021. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/589 Szabidani válasza:
100%
Esetleg van aki az elállási jogát tudta használni? 3-4 napja fizeztem elő tegnap megirtam az emailra a elállási jogra hivatkozva. Esetleg akinek sikerült hogy pontosan mit irt bele?
2021. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/589 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Én is belesetem ebbe az örök körforgásba!

Regisztráltam az eretttarskereso.hu oldalra Júli 24-én, megléptem azt a baromságot h megerősítettem a regisztrációt ki is fizettem a havi díjat, majd, rájöttem h ez valami csaló oldal lehet tele kamu profillal és másnam töröltem a profilom Júli 25. Amivel regisztráltam az egy virtuális bankkártya nem sok pénzt tartok azon a számlán, illetve a regisztrált email fiókom ritkán nézem mert pont az ilyen szemetek reklámok miatt tartom.A minap November végén a munkahelyemre kaptam egy levelet Müncehni ügyvédi iroda... a többit sehtitetek. Nekem már ott sántított a dolog h a munkahelyemre jött a levél. Persze ide kérek mindent amit online vásárolok azzal a kártyával így gondolom lelopták az adataimat. Majd követeltek 42 Eurot. Ezután beléptem az emailemben, volt kb 6 levél különböző emailímekről hogy nem tudják levonni a havi előfizetésem ha nem fizetek akkor behajtócéghez kerül...Gondoltam, hogy valami csalás de kifizettem QR kódos fizetéssel arról a kártyáról amivel előzőleg is a 42 Euro-t elküldtem mindenkinek a lkétező összes emalcímre a bankkártyás fizetésről a bizonylatot, illetve 1 töréő nyilatkozatot. Nyilván 1 válasz érkezett a kb 40 levelemre, fizessem ki a tartozást utána megszüntetik a fiókom. Nem foglalkoztam velük, majd most 12-én megint leszedtek 1900Ft-ot a kártyámról, mert volt rajta kb 2.500 ft, most letudták emelni.A következőt tettem: Letiltottam a bankkárttyám, feljelentettem őket a fogyasztóvédelemnél is amire ezt a választ kaptam:Ahhoz indokolatlan volt reggelnie, hogy lássa, csaló oldalról van szó.

Elég az ÁSZF-et átolvasni.

Kár, hogy fizetett, nem kell megijedni ilyen piti szélhámosoktól.

Vajon miként hajtották volna be a követelt pénzt? Sehogy.

A cégnek írtam, nem voltam túl kedves.

Időről időre megjelennek ilyen pofátlan „társkeresők”, a hatóság jól megbünteti őket.

NE fizessen!

Máskor legyen óvatosabb, sok a szélhámos oldal.


NE fizessetek és is azt mondom mert csalók!

2021. dec. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/589 Szabidani válasza:

Ezt a választ kaptam arra hogy aki nem tud faxolni. Ez a csakaszex.hu oldal.


Szia


Köszönjük az üzenetedet.


A lemondási űrlap itt található:


[link]


Kérjük, nyomtasd ki és töltsd ki az űrlapot, majd szkenneld be és küldd el nekünk e-mailben a következő címre: support@pwfaq.com


**Felhívjuk a figyelmedet, hogy a lemondási űrlapon szereplő adatokból meg kell találnunk a profilodat.**


Amint az a Szerződési Feltételeinkben szerepel, a tagságodat nem újítják meg, ha teljesíted a lemondási feltételeket.


Az Szerződési Feltételekben foglaltaknak megfelelően a tagság nem hosszabbodik meg, ha a 14 napos felmondási időszakot be van tartva. Ha ez az időszak lejárt, a felmondás a következő elszámolási időszaktól lép hatályba.


Jó flörtölést kívánunk!


Üdvözlettel,

2021. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/589 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Engem is zaklattak hónapokon keresztül.Először a kártyáról vették le, majd mikor azt letiltottam és másikat kértem, következett a behajtó cég. A lakcímemre küldtek először levelet, majd folyton emailban fenyegettek. Az 1900 forint azért lett 42 euró, mert a behajtók rátették a saját költségüket. Nagyjából mindig ennyit követeltek. QR kóddal én is fizettem vagy kétszer, de továbbra is követeltek. Faxolni nem tudtam nekik, mert a megadott számon egyre csak azt mondta a szolgáltató, hogy az előfizető nem kapcsolható. Emaileben nem fogadták el a lemondó nyilatkozatot és választ sem küldtek rá, pedig jó sokat küldtem nekik. Majd ajánlott levél formájában postai úton küldtem el a felmondó nyilatkozatot. Utána még követeltek. Számon kértem, hogy miért, mire a behajtók azt válaszolták, hogy a nyilatkozatomat ugyan kézhez kapta az ügyfelük, de a díjköteles tagság a levél érkezése előtt automatikusan meghosszabbodott, és ezért a díj amit kérnek az előző időszakra vonatkozik. Most egyenlőre nem küldtek fizetési felszólítást. Talán felmondásnak ezt a formáját végre tudomásul vették. Legalább is nagyon remélem, mert nagyon untam a zaklatásukat. Még akkor is ha csak szélhámosok. Zavaró volt a fenyegetésük. Már arra gondoltam megszüntetem az email címet és másikat készítek, de azt bonyolultnak gondoltam, mert több hivatalos helyen is ez van megadva. Pl. ügyfélkapu. Hát bízok benne, hogy megszabadultam tőlük végre.
2021. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/589 anonim válasza:
100%

Szia mindenki!Ugyan ugy jártam mint sokunk.Sok elemtronikus levèl ès rendes levelet is ahogyan mások. Akkor befizettem közel 20 ezret! Toroltem a profilom toroltem magam stb. Kaptam is uzit hogy sanàlják stb.lènyeg azóta is kapok üziket fizessek. Mint mais.


Itt van mit irtak:


Bár ügyiratát átadtuk jogi osztályunknak, Ön mindezidáig nem talált módot Önnel szembeni követelésünk

kiegyenlítésére.


Szeretnénk még egyszer rögzíteni, hogy ön díjköteles tagságot rendelt meg az csakaszexhu online

csoportban, és a mai napig megpróbálta kivonni magát fizetési kötelezettsége alól.


Az HUF 19.125,57 (EUR 51,66) tartozási összeg megfizetése még mindig nem történt meg. Mivel már többször is

írtunk Önnek, és nem kaptunk választ, ezért csak úgy értelmezhetjük az Ön fizetési magatartását, hogy

jelenleg nem rendelkezik elegendö pénzzel a hátralékos összeg egyszerre történö kifizetéséhez.


Ügyfelünk ebböl az okból kész arra, hogy egy nagyon jóindulatú részletfizetési lehetöséget kínáljon

Önnek. Ehhez kattintson egyszerüen az Ön menüsávjában található "Válaszok" gombra, és írja be azt a

részösszeget, amelyet havonta fizetni tud, majd az e-mailt haladéktalanul küldje vissza részünkre.

Ne habozzon, kisebb összegeket is megadhat! Javaslatát támogatni fogjuk ügyfelünknél. Esetleg még a

követelés csökkentése is lehetséges!


Kérjük vegye figyelembe, hogy ez a lehetöség csak


13.01.2022


idöpontig áll az Ön rendelkezésére!!


Amennyiben a határidö eredménytelenül telik le, a részletekben történö kiegyenlítés, valamint a

követelés csökkentése már nem lehetséges!


Ebben az esetben kénytelenek leszünk figyelmeztetésünk szerint a teljes összeget bírósági úton

követelni és kompromisszum nélkül behajtani.


Za Vasu uplatu bankovnim transferom navodimo osnovne podatke u nastavku:


Számlatulajdonos: Auer Witte Thiel

Bank: Postbank (Giro)

IBAN:DE76 7001 0080 0005 2018 07

BIC: PBNKDEFFXXX

Összeg: EUR 51,66

Közlemény: 36121269316



Kérjük hogy fizetéskor és valamennyi üzenet esetén tüntesse fel 36121269316 ügyiratszámát.


Természetesen hitelkártyával is fizethet. Ehhez kattintson a következö linkre.


Kreditkartenzahlung


Paymentlink Auer-Witte-Thiel


Amennyiben a link az Ön számítógépének beállításai miatt nem müködne, kérjük nyissa meg a Teil_2.html mellékletet.



Nyomatékosan kérjük a megadott határidö betartását, hogy az ügyet közösen meg tudjuk oldani.


Üdvözlettel:



Auer Witte Thiel

Ügyvédi Iroda

Bayerstraße 27

D-80335 München

Mail: penzbeszedes@auerwittethiel.com

Web: www.auerwittethiel.com

Telefax: +49 (0)89/ 59 06 83 145



Bank


Postbank (Giro)

IBAN: DE76 7001 0080 0005 2018 07

BIC: PBNKDEFFXXX


Nem fizetek mègegyszer! Ezt leis irtam nekik! Perszeeszarjàk! Hát èn is!

2021. dec. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/589 anonim ***** válasza:
100%
Én sose fizettem nekik, a kezdetekkor sem, a postai leveleimet dobtam a kukába.Kb fél évig ment ez a huzavona, mostanában nem kapok leveleketntőlük.Gondolkozzon mindenki reálisan, ennyi embert nem jelenthetnek fel, főleg egybkülsős nem EU-s országból.Csaló banda, az utolsónak üzenem, azt a 20e se szabadott volna átutalni..
2021. dec. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/589 Attila1986 válasza:
100%

Sziasztok!

Eme oldalon azt olvastam, hogy visszaélnek az ügyvédi iroda nevével.

[link]


Az oldalt google fordítja. Nem tudom hányadiknak írja az ügyvédi irodát. Név, cím, adószám valós. Minden más átverés szerintem.

Történetem hasonló, eddig 3x sikerült 1900ft ot levenni tőlem. Többet nem kapnak. Ha perre megy, hát legyen. Mindenesetre írjátok a tapasztalatokat.

2022. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/589 Attila1986 válasza:
100%

Ja igen! Ha biztos akarsz abban lenni, hogy átverés akkor mondom, hogy 2 behajtó cég van.

Mindkettő .de-s emailcímet használ. Emailben .world levélben .com os emailcímet adnak a csalók. Így valójában nem is a céggel komunikálsz. Most nézek utána a számlaszámnak....

2022. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!