Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/589 anonim válasza:
96%
A kérdésem az lenne, hogy volt már valakinek bírósági ügye ebből? vagy csak a fizetési felszólítások érkeznek vég nélkül?
2022. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/589 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mai napig érkezik, bontatlanul dobom a kukába...
2022. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/589 anonim ***** válasza:
100%
Na meg az a behajtó cég honnan szerzi meg a címeket hogy leveleket küld?
2022. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/589 anonim ***** válasza:
100%
A szerverszámról ahonnan netezel, volt akinek emiatt a munkahelyére küldtékba felszólítást.Bár azt nem értem a net szolgáltató, kiadhatja e vajon a rendőrségen kívül a netes adataidat másnak is..
2022. jan. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/589 anonim válasza:
100%

Üdv!

engem is elért úgylátom sok emberrel együtt a hasonló probléma...bdsmrandi.hu, majd spam emailek, valamint névre szólo auerwitte thiel levelek. Nem szabad foglalkozni velük ezek alapján? Sajnos voltam olyan kuka, hogy egy minimális összeget elutaltam nekik, egy válasz emaillel egyetemben, hogy lássam mi történik, de ez legyen a legkevesebb igazából. Ami aggasztó, hogy ezen a bdsmrandi weboldalon a fiókomba belépve minden hónapban jegyzik a be nem fizetett premium árát, lassan 20k-nál tart a dolog, valamikor tavaly augusztusban történt ezek alapján a regisztráció.

2022. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/589 anonim ***** válasza:
100%
175 ös. Jelentsd fel őket, mást nem tehetsz, én is ezt tettem.
2022. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/589 Amordresh válasza:
100%

Üdv akinek már régóta küldözgetnek

Felszólító levelet lett belőle már vmi valós úgy vagy csak a felszólítás érkezik, mert nem akarok foglalkozni ezzel ha csak nincs valós ügy belőle köszi a válaszokat előre is.

2022. jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/589 edi93 ***** válasza:
100%

Ahogy látom eléggé alábbhagyott az aktivitas itt a csoportban😃

Mivel ahogy látom vannolyan akit már több éve csesztetnek de még senkinél se törtent igazan komoly dolog igy ugy gondolom ez bizonyos hogy le kell őket szarni jó magasról. Azonban ha valakinel történt a fenyegető leveleknél komojabb lepes azt szivesen meghallgatnánk itt a csoportban.

2022. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/589 anonim válasza:
100%
Urak! Hölgyek! Nekem is érkezett levél. Ugyan az, ami a többieknek is. Szíveskedjek rendezni blabla, 41 euró blabla. Félelmetes valóban, főleg az, hogy még a lakhelyem is kinyomozták ( ahogy, sokak másoknak is ). Egyet kell értsek, az egyik hozzászólóval. Abszolút nem hivatalos a levél, szkennelt, olcsó minőségű, hemzseg a helyesírási hibáktól és még a nevem sem helyes. Ez egy kis csoport itt, gondoljatok bele, hogy ez nem csak magyarországi szolgáltatás, ameddig elér a net ők ott vannak. Ha kiküldenek 10000000 levelet, abból ha csak a fele befizet, már jól is jártak. Nyilván hülye voltam, hogy regisztráltam, de a hibáiból tanul az ember. A viszontválaszokra pedig szerintem nem érdemes időt pazarolni, sem energiát, mert annál jobban lehúznak. Kuka. Különben is, még aznap elálltam a prémiumtól ( 14 napon belül ), semmi érdemi választ nem kaptam, pedig az nem most volt.
2022. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/589 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Szerintem engedjétek el azt hogy rágörcsöltök, semmi értelme. Elején én is ezt tettem, kifizettem a tanulópénzt, mellékeltem mindent ami a profilom törléséhez kell kb 20 emailt küldtem nekik. A mai napig küldik az emailt (ami furcsa, hogy midig nagyobb fizetési határidőt kapok, ami valljuk be 1 behajtó cégnél sem divat, hogy először adnak 10 napot, második levélben ismét felszólítanak és megint kapok +10 napot-- :). Írtam a fogyasztóvédelemnek, akik azt írták, hogy csalók kár volt nekik fizetnem. 1 dolog a bosszantó az egészben, hogy papír alapú levelet is küldenek.Nyugodjatok meg nem lesz belőle semmi!!!
2022. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!