Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/589 Khylen ***** válasza:
100%
Ez teljesen megerősített azt, amire alapból gondoltam. Van egy olyan rész, ami azoknak is segít, akik előfizettek (közjegyzői rész).
2021. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/589 Khylen ***** válasza:
megerősítette*
2021. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/589 Doosan ***** válasza:
100%

Na, nekem ez jött ma..

Első levél ezzel az ugyiratszammal augusztus 31.en jott.


Szerintetek?


Eddigi figyelmeztetéseinkre Ön nem reagált és fizetést nem teljesített.


Szeretnénk még egyszer rögzíteni, hogy az csakaszexhu online csoport díjköteles tagságát megrendelte és fizetési

kötelezettségének a mai napig nem tesz eleget, bár valamennyi releváns adata rögzítésre került.


Bár lehetoséget adtunk Önnek a követelés egy hónappal késobb történo kiegyenlítésére vagy méltányos havi

részletekben történo kifizetésére, Ön nem tartotta szükségesnek, hogy tartozását törlessze ügyfelünk felé.


Ezzel további intézkedésekre kényszerít bennünket, amelyek sem Önnek, sem nekünk nem áll érdekében, és az

Ön számára további szükségtelen költségekhez fognak vezetni.


Ön meg fogja érteni, hogy ügyfelünk a lejárt követelés érvényesítésérol és végrehajtásáról nem tud és nem

akar lemondani. Az Ön szempontjából az is belátható, hogy ügyvédi irodánk mindent el fog követni, hogy a

nyitott követelés behajtásához szükséges megbízást teljesköruen és a leheto legjobban teljesítse.


Ezért ezennel az utolsó peren kívüli lehetoséget kínáljuk Önnek az HUF 18.409,42 (EUR 51,40) összegu követelés

legkésobb 12.10.2021 határidovel történo megfizetésére, az 36121237686 ügyiratszám megadása mellett.


Kérjük vegye figyelembe, hogy a pert csak az


12.10.2021 határidoig történo fizetéssel (pénz beérkezése a számlánkra)


vagy méltányos részletfizetési ajánlat benyújtásával kerülheti el. Saját érdekében nyomatékosan javasoljuk,

hogy haladéktalanul vegye fel velünk a kapcsolatot.

2021. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/589 Khylen ***** válasza:
100%
Doosan, és ezt úgy írják, hogy már korábban kifizetted a tartozást, és szkennelve meg is szüntetted az előfizetői szerződést? Mert ha így volt, és még is van a bizonyítékok, erről, hogy ezt teljesítette, akkor Te vagy lépés előnyben.
2021. okt. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/589 Khylen ***** válasza:
100%
bizonyítékod erről*
2021. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/589 Khylen ***** válasza:
100%
Azt javaslom, hogy ezzel kapcsolatban írj a Panaszakadémiának (Panaszakadémia.hu), de úgy, hogy csatolod ezeket a dolgokat fájl formájában. Segíteni fognak.
2021. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/589 Khylen ***** válasza:
100%
Bár nem tudom, hogy mennyire jogos a kérés (még ha benne is van az oldal szerződésében), úgy, hogy konkrétan megtévesztik azokat az embereket, akik előfizettek a kamu oldalra.
2021. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/589 Doosan ***** válasza:
100%

Kaptam levelet a fairmounth gmbhtol.

Illetve az auer witte thiel től is.


3 különböző első körös dátummal illetve 3 különböző ugyiratszammal.

Gondolom az "ingyenes" 3 hónap után, nem tudták levonni a pénzt a szamlamrol mert szerencsére pont csereltem.


Kaptam emlékeztető leveleket, amivel nem tőrődtem, hat hiszen miért tettem volna amikor töröltem magam az oldalról.



Ebből kifizettem egyet amiko4 megkaptam elsőt mert elontott a fos.. :"D


A magyar nyelvű emailekre nem válaszolt egyszer sem a. Bizonyos ügyvédi iroda.

2021. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/589 Khylen ***** válasza:
100%
Ha eddig nem csináltak semmi konkrét dolgot, akkor le kell sz*r i magasról. Az meg még rátesz egy lapáttal, hogy az állítólagos ügyvédi iroda nem válaszol.
2021. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/589 edi93 ***** válasza:

sziasztok ilyen levél másoknak is érkezett már Doosanon kivül ha igen utána mi történt mit csináltak?


"Eddigi figyelmeztetéseinkre Ön nem reagált és fizetést nem teljesített.



Szeretnénk még egyszer rögzíteni, hogy az csakaszexhu online csoport díjköteles tagságát megrendelte és fizetési


kötelezettségének a mai napig nem tesz eleget, bár valamennyi releváns adata rögzítésre került.



Bár lehetoséget adtunk Önnek a követelés egy hónappal késobb történo kiegyenlítésére vagy méltányos havi


részletekben történo kifizetésére, Ön nem tartotta szükségesnek, hogy tartozását törlessze ügyfelünk felé.



Ezzel további intézkedésekre kényszerít bennünket, amelyek sem Önnek, sem nekünk nem áll érdekében, és az


Ön számára további szükségtelen költségekhez fognak vezetni.



Ön meg fogja érteni, hogy ügyfelünk a lejárt követelés érvényesítésérol és végrehajtásáról nem tud és nem


akar lemondani. Az Ön szempontjából az is belátható, hogy ügyvédi irodánk mindent el fog követni, hogy a


nyitott követelés behajtásához szükséges megbízást teljesköruen és a leheto legjobban teljesítse.



Ezért ezennel az utolsó peren kívüli lehetoséget kínáljuk Önnek az HUF 18.409,42 (EUR 51,40) összegu követelés


legkésobb 12.10.2021 határidovel történo megfizetésére, az 36121237686 ügyiratszám megadása mellett.



Kérjük vegye figyelembe, hogy a pert csak az



12.10.2021 határidoig történo fizetéssel (pénz beérkezése a számlánkra)



vagy méltányos részletfizetési ajánlat benyújtásával kerülheti el. Saját érdekében nyomatékosan javasoljuk,


hogy haladéktalanul vegye fel velünk a kapcsolatot."

2021. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!