Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Help! Az ilyen oldalakra mint...

Help! Az ilyen oldalakra mint sunamustra, csakaszex csak regisztrálva lehet feljutni? A fb. on ha kapok valami vírust, vagy ismeretlen linket akkor is? Mert e mailokat kapok ki akar velem lenni.1 valaki ismeri a fiókom jelszavát.

Figyelt kérdés
facebook vírus,szexoldal,e mail

2013. ápr. 24. 05:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/589 Kiscsiga ***** válasza:
100%
Ez az oldal akkora átverés, pénzlehúzás, zsarolással fűszerezve hogy az nem gyenge! Szóval még véletlenül se menjetek fel ide! Én megjártam most meg rághatom a körmöm a zsaroló, behajtókkal, bírósággal fenyegetőző üzenetek miatt! Lemondani az előfizetést én sem tudtam. Lehet hogy nekem is felkelletném jelenteni őket?
2021. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/589 zsolt1099 ***** válasza:
100%
Üdv! Én is megjártam velük, május óta küldik a fizetési felszólítást, ráadásul két ügyiratszámra hivatkoznak nálam. Az nekik kétszer 50 euró. Bár nekem lenne ennyi az órabérem.
2021. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/589 Kiscsiga ***** válasza:
100%

Hali a 11-es sor az enyém volt...

mi történt azóta? Én befűzettem az Ügyvédi irodának a pénzt nem vágott földhöz nem volt 8000ft persze ez is kidobott pénz. Sikerült lemondanom az előfizetést email-ben csatolva az aláírt sablon szöveget elfogadták! Németektől kaptam megint egy követelést..... srácok! megírtam a történetem és kérdéssel fordultam a nemzetközi fogyasztóvédelmi hivatalhoz ha választ kaptam jelentkezem. Üdv nektek: Attila

2021. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/589 anonim ***** válasza:
100%
És ha tiltanád a bankártyád és a számlád is megszüntetnéd, meg az email címed törölnéd az nem segítene ?
2021. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/589 zsolt1099 ***** válasza:
100%
Üdv, én töröltem a fiókom,a válaszuk a fiók törlése nem mentesít a fizetési kötelezettség alól, tartozást tartják számon miközben a tagság folyamatosan megújul amit nem tudol lemondani. A napokban felkeresek egy ügyvédet meglátjuk mit mond.
2021. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/589 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam nekik az oldalon, vissza írtak egy hét után, küldtek egy linket hogy töltsem le és nyomtassam ki, töltsem ki és szkenneljem be, és egy emailt amire küldeni kell. de valahogy nem húz rá a lélek mert biztos ez is csak további adathalászat. Aki beszélt már valami hivatalos szervvel erről a mocsok oldalrol az kérem jelezze hogy mit lehet tenni ellenük.
2021. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/589 anonim ***** válasza:
100%
Én is küldtem email lemondásról, befizettem a tartozást, és ennek ellenére pert indítottak ellenem
2021. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/589 anonim ***** válasza:
100%
De ha befizetted meg minden akkor mire fel pereltek? Hisz akkor ugyse nyerik meg.
2021. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/589 Kiscsiga ***** válasza:
100%

Bepereltek? Ki és milyen jogcímen? Amikor lemondtad és fizettél is. Mi a faxba keveredtünk bele. Én is lemondtam vissza is igazolták a lemondást és tartozásaimat is rendeztem de ezek szerint nem tudok megszabadulni tőlük. mindenesetre a email-ek meg a fizetési igazolások megvannak.

Egy szó mind száz. ismeretlen barátom ha nézelődsz, érdeklődsz, milyen is ez a szolgáltatás csak egy tanácsot adhatok kerüld el messzire és még véletlenül se menj fel erre az oldalra. Inkább vegyél egy fejőgépet!


Attila

2021. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/589 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj hogy nem kaptam visszaigazolást hiába küldtem el emailba, vagy ti faxon küldtétek el? A német behajtó annak ellenére követel hogy mindenbe van fizetve
2021. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!