Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Itt most mindenki ezekben a...

Itt most mindenki ezekben a dolgokban hisz, hogy nincs értelme 45 fokos padon fekve nyomni, vagy nincs olyan hátnál hogy tömbösítés és szélesítés, a bicepsz edzéséhez nem kell külön venni a hosszú és rövid fejet? Szóval amiket a Suleimanos edző mond?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 13:53
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

Ezt mondja a Suleimános edző.


Máshol is olvastad ezt?


Más edzők meg teljesen mást mondanak, és valamelyik közülük jobban néz ki mint Suleiman, valamelyik nem.


Ha beírod youtubera hogy valamelyik izomcsoportnak egy specifikus részét akarod edzeni, 100000 találat lesz, 100 gyakorlattal, elég tisztességesen kinéző edzőktől.


Most akkor kinek lehet vajon hinni? :O


Azt meg hogy Suleiman azt mondja hogy naturál nem lényeges, mert mindenki azt mondja.


Rich Piana az egyetlen ember az egész univerzumban aki használt valaha anabolikus szereket, mindenki más naturál.

2016. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

Az az edző is Dorian Yates-t koppintja.

Ennyi erővel én is felhozhatnék testépítő legendákat, akik az én állításomat igazolják.

2016. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:

Ennyi, én is ezt mondom.


Valamiért a GYIK-on Suleiman egy hatalmas nagy sztár lett.

Nem tagadom hogy sok mindent letett az asztalra, de vannak mások akik még nála is többet, és ők meg mást mondanak.


Mindenki szépen próbálja ki hogy mi működik nála, aztán döntsön az alapján :(

2016. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, csak a kérdező kommentjét. Felső mellett tényleg nem tudsz edzeni külön, de valamennyit segít a 45 fokos padon nyomás. Anatómiailag vastagabb a mellizom alsó része- Hátnál szerintem nincs tömbösítés és szélesítés, inkább alsó hátra és széles hátizomra érdemes tagolni, de előbbi kap bőven felhúzásnál, merevlábas felhúzásnál. Bicepszet se bonyolítsd túl. Álló bicepsz, kalapács meg koncentrált. Állva mehet francia rúddal is. Ennyi volna.
2016. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg hogy az edző hogy néz ki, hanem hogy akit eddz, gabi pedig sokat fejlődött mióta nála van, sőt, én is, amióta az ö módszereivel edzem
2016. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Aki szerint minden izmot 20 kulonbozo gyakorlattal kell edzeni mondja mar meg, hogy miert van 41cm-es (bedurrantva 43) csucsos bicepszem ugy, hogy egyaltalan nem edzek karra es csak alapgyakorlatokat vegzek?!
2016. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit mond a suleiman, fent se vagyok facebookon. Saját véleményem mondom nem másét. Valakivel meg ígyis úgyis egyezni fog, mással meg nem ennyi.
2016. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
83%
Talán azért emlegetik Suleiman-t mert nem a Shop builderes edzők hülyeségeit mondja (pl: magas ismétlés szám) mert ők kb a cuccos edzéstervet mondják a natural embereknek. Suleiman meg legalább olyan edzésmódszert képvisel ami naturaloknak is fejlődést eredményez.
2016. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!