Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Itt most mindenki ezekben a...

Itt most mindenki ezekben a dolgokban hisz, hogy nincs értelme 45 fokos padon fekve nyomni, vagy nincs olyan hátnál hogy tömbösítés és szélesítés, a bicepsz edzéséhez nem kell külön venni a hosszú és rövid fejet? Szóval amiket a Suleimanos edző mond?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 13:53
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
37%
melyik izomcsoport? bicepszből 4-4 sorozat, első általában kicsit piramis jellegü, hogy szoktassam az izületeket, azaz első sorozat 12 ismétlés, de ezt még nem is számolom munkasorozatnak, majd 10 - 8 - 6 - 6 ismétlés, ez a francia rudas, viszonylag nagy súly, az se baj ha kicsit lenditesz a végén, meg ha kevésnek találom és "van még erő a pinclébe" ledobok 1-1 tárcsát, és csinálok -10 kilóval még pár ismétlést. egykezesnél meg karonként 4-5 ismétlsét szoktam, max a 4 sorozat közül az első ami 6-7
2016. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:

"agy pl a tricepsznek 3 feje van, láttál már olyan embert akinek csak 2 volt "nagy" de egy meg el volt maradva? vagy pl olyat, aki elkezdett edzeni, de a háta 1 centit sem szélesedett, csak vastagodott? én nem nagyon"


Ezt kérdezted.


Mondtam, hogy igen láttam már olyat aki edz hátra, és vastag háta van, de nem széles.

2016. jún. 6. 14:30
 13/58 anonim ***** válasza:
SZÖVEGÉRTÉS PLS
2016. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
Azért nem nyomok 45-ben mert kizárólag a vállam érzem tőle és azt is gyilkolja borzalmasan. Más nyomásnál nincs ilyen gondom. Sokkaljobb 30 fok körül nyomni,meg súllyal tolódzkodni.
2016. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 Cortez70 ***** válasza:

Bicepsz-csúcsra lehet edzeni? Értem. ;)

Meg mutasd már meg azt az ezerszer jobb mellizmot, amit összehoztál. Köszi.

2016. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:

Kijelentő mondatban mondom, amit te eldöntendő kérdésként írtál.


Igen, láttam már olyat aki elkezdet edzeni hátra, és vastagodott de semmit nem szélesedett.


Hol itt a szövegértési gond kedves Heroldka?

2016. jún. 6. 14:37
 17/58 A kérdező kommentje:
Cortez, nem tudok before aftre képet mutatni, de még a barátnőm is mondta hogy érzésre is a felső része mennyivel nagyobb lett.
2016. jún. 6. 14:39
 18/58 anonim ***** válasza:
Egy barátnő véleménye az aztán nagyon legitim ebben az esetben.
2016. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
az hogy ilyen nem létezik. tölts már fel egy képet, hogy valakinek akkora a háta mint pl doriannak, de közbe vékony, várom.
2016. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
9. A scott padot azért szokták használni mert vannak olyan balfa.szok akik nem képesek úgy bicepszezni, hogy ne ringassák közbe a testüket.
2016. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!