Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Itt most mindenki ezekben a...

Itt most mindenki ezekben a dolgokban hisz, hogy nincs értelme 45 fokos padon fekve nyomni, vagy nincs olyan hátnál hogy tömbösítés és szélesítés, a bicepsz edzéséhez nem kell külön venni a hosszú és rövid fejet? Szóval amiket a Suleimanos edző mond?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 13:53
1 2 3 4 5 6
 21/58 Cortez70 ***** válasza:
Mondta egy nő? Nekem is sok mindent mondtak már. ;)
2016. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
És egyébként ja, mi olyanokba hiszünk, hogy nincs értelme mellgyakorlatként 45fokba fekve nyomni, mert többet dolgozik a váll mint a mell.
2016. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

Azért mondtam ezt mert semmit nem ért a testépítéshez, fogalma sincs ilyen dolgokról, hogy felső része vagy alsó része a mellkasnak, és mégis észrevette hogy a felső része nagyobb lett lényegesen.


Nem úgy dicsért meg hogy mennyit izmosodtam hanem konkrétan ezt mondta, pedig fogalma sincs az egészről.



De akkor lapozzunk.


Mi a helyzet Arnold könyvével? Ugye olvastok könyveket ilyen hangnemben kritizáltok?


Szóval minden idők egyik legnagyobb testépítő ikonjának miért vált be ez a módszer?

2016. jún. 6. 14:48
 24/58 anonim ***** válasza:
Én az életben nem láttam még embert akinek ha genetikailag lapos volt a mellkasa felül, akkor az 45 fokos nyomásokkal képes volt ezen változtatni. Tipikus bro science marhaság.
2016. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
istenem de buta vagy. vágod hogy annyi a lényeg, hogy arnoldnak volt 1 jó kar genetikája, mellé edzett, és kész? ha lecserélte volna azt a gyakorlatot akármi másra, ugyanúgy nézne ki. ja és akkoriban a tudomány sehol nem tartott.
2016. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtuk,hogy senkinek se jó a 45 fokos nyomás. De arnoldnak se azért volt ilyen melle. Ha sose nyomott volna ferdén ugyanígy nézett volna ki. Ez genetika
2016. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 Cortez70 ***** válasza:
55%
Arnoldnak eleve jó genetikája volt, nem volt sosem lemaradva a melle. Felül sem. De nekünk mindegy mit hiszel. Nyomj 50, 60, 70 fokon is. Végezz mindenre 28 gyakorlatot, a baratnő majd díjazni fogja.
2016. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:

Haver mutass már egy képes ahol Schwarzeneggernek lapos volt a felső melle :D

És amúgy is egy natural edzésterv nem egyezik egy kokszos edzéstervével, ők úgy is fejlődnek ha egy izomcsoportra 7 féle gyakorlatot csinálnak, nekünk semmi értelme annak.

2016. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

Na jó ennyi elég volt, nem lehet veletek rendes stílusban beszélgetni.


Heroldka okés, mondjuk hogy buta vagyok (De egyébként nem), de legalább 193 cm, nem 170 alatti kis frusztrált manlet gyerek :)


Csodálkozol hogy a nők már nem csak esztétikai okokból menekülnek a hozzád hasonló hobbitoktól, de még az erősödő jellembeli sztereotípiák miatt is.

2016. jún. 6. 14:55
 30/58 anonim ***** válasza:
0%
még jó hogy 16 éves korom óta nem volt olyan, hogy ne lett volna nőm. :DD de ne mondj ilyen csunyákat, mert a végén még szomi leszek
2016. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!