Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Itt most mindenki ezekben a...

Itt most mindenki ezekben a dolgokban hisz, hogy nincs értelme 45 fokos padon fekve nyomni, vagy nincs olyan hátnál hogy tömbösítés és szélesítés, a bicepsz edzéséhez nem kell külön venni a hosszú és rövid fejet? Szóval amiket a Suleimanos edző mond?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 13:53
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:

Pl én már egy ideje lényegesen több gyakorlatot végzek a mell felső részét célozva (emiatt a kijelentés miatt itt sokan keresztre feszítenének tudom)


dem ost lényegesen jobban is néz ki a mellkasom mert a fenti részben sokkal nagyobb ívelés van, ami idáig nem volt, amíg elsősorban a lenti részt céloztam meg (most már vendettát is állnátok rajtam tudom)


És pl Arnold könyvében miért van így magyarázva minden hogy az izomcsoportok külön részeit is mindig figyelmebe kell venni?

2016. jún. 6. 13:56
 2/58 anonim ***** válasza:
0%
nem, csak kinyitottam egy biológia könyvet és használtam picit az agyamat. az izmok eredése és tapadása genetika. innentől kedzve nincs miről beszélni. ha szerinted ez nem igy van, miért van az, hogy valaki 30 éve edz, nyom döntött padon, és nincs "felső melle" más meg nem nyom, de mégis van? GENETIKA
2016. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
0%
vagy pl a tricepsznek 3 feje van, láttál már olyan embert akinek csak 2 volt "nagy" de egy meg el volt maradva? vagy pl olyat, aki elkezdett edzeni, de a háta 1 centit sem szélesedett, csak vastagodott? én nem nagyon
2016. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Genetika nyilván közrejátszik ,de akkor pl most miért lett nekem ilyen edzéstől százszor jobb felső mellkasom?
2016. jún. 6. 13:59
 5/58 A kérdező kommentje:

Olyat egyébként sokat láttam hogy valakinek nincs széles háta csak vastag.


Olyat is hogy alsó mellkasa van felső meg 0 (én is olyan voltam egy ideig)


Olyat is láttam aki ha befeszíti a bicepszét kipattan a csúcsa, de hideg semmi karja nincs (pl vegan gains)

2016. jún. 6. 14:01
 6/58 anonim ***** válasza:
most jön a kedvenc kérdésem, honnan tudod, hogy attól lett jobb? tegyük fel edzel 1 évet, nem nyomsz döntötten. utána beraksz egy döntött pados gyakorlatot, edzel + fél évet vele. elég érdekes lenne, ha nem nőne a melled minden irányban, vsz totál ugyanigy néznél ki, ha csak sima vizszintes pados nyomás megy.
2016. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:

Olyat egyébként sokat láttam hogy valakinek nincs széles háta csak vastag. : olvassad el megint amit irtam


Olyat is hogy alsó mellkasa van felső meg 0 (én is olyan voltam egy ideig): mi az az alsó meg felső mellkas? u mean mellizom felső és alsó része?


Olyat is láttam aki ha befeszíti a bicepszét kipattan a csúcsa, de hideg semmi karja nincs (pl vegan gains): olvassad el megint amit irtam

2016. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

Azért mert lényegesen kevesebb ideje csinálom, kb fél éve, és a sima klasszikus fekve nyomást vagy 4 évig csináltam ,és most ez alatt a fél év alatt többet változott a felső rész, mint az előtte való 4 évben.


Egyébként most ezt nem kötözködésből mondom, csak bezsélni akarok erről a témáról, és érdekel mások véleménye/Személyes tapasztalata is.

2016. jún. 6. 14:05
 9/58 anonim ***** válasza:
én sem kötözködöm. én azt mondtam hogy érzelmezzed amit irok. mert igen, van olyan hogy valakinek széle a háta GENETIKALIAG, de nem vastag, mivel nem izmos, viszont olyan nem létezik, hogy valaki lemegy 60 kilósan a terembe, edz 3 évet, 80 kilós lesz, fejlődik erősödik, de mivel nem huzodszkodott meg nem húzott le szélesen, ezért csak vastagodott a háta, de 1 mm-t sem lett széles. ilyen nincs. az izom nem 1 irányba nő, hanem funkciójának megfelelően. minden hát gyakorlat egy mádositott evezés, akár a mellhez akár a nyak mögé húzás, annyi a kül, hogy más a mozgástartomány, meg más szögbe fogod, de az tökmindegy, széleshát az széleshát. ugyan ez bicepszel, 2 gyakorlatot csinálok rá, francia rusad barbell curl meg két egykezessel sima curl és kész, fölösleges koncentráltan meg scottpadozva meg fejen állva bicepszezni
2016. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
HeroldKA, gyakorlatonként hány sorozat és ismétlés?
2016. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!