Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20 éve kondizok, de sürgősen...

20 éve kondizok, de sürgősen segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Kérem előre is csak azok írjanak akik tudnak segíteni, és tudnak is egy kicsit áldozni az idejükből hogy segítenek.


20 éves vagyok korábban már kondiztam de soha nem tudtam egy igazi rendszert vinni az egészbe. Extrém ektomorf vagyok ez is sokat nehezít a dolgon. 191 cm vagyok kezdetben 65 kg, mostanra 70. de ez nem túl jó eredmény mert már 2 éve kondizok. Heti 4szer járok le kb de sztem az edzéstervemmel vannak problémák. Erőre kicsit fejlődtem külsőre semmi. nagyon zavar az alakom.

Itt tartok kb, és ez nagyo ngyenge:

Bicepsz egykezes 10-10 kg

Tricepsz lórúgás 6-6 kg

Guggolás 30kg plusz rúd

Fekenyomás 5kg plusz rúd (egykezessel 10-10)

Vállból nyomás 11-11 egykezessel stb.. Kezdetben is hasonlóak voltal egykét kg-al tudtam feljebbtornászni az eredményimet. Volt amikor kihagytam több hónapot.


Sztem táplálkozással nincs sok baj, nagyon nagyon sokat eszek, CH, fehérjebevitelje is külön odafigyellek.



2015. nov. 2. 14:28
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Az erőt és a tömeget akkor is az alapgyakorlatok hozzák igazán.Az ICF 5x5-nél meg nincs jobb kezdő edzésterv.
2015. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:

Remekül megindokoltad.


Köszönjük Emese.

2015. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
A kérdező már konkrétan nem kezdő, van valamicske edzéstapasztalata, bár nagy súlyokat nem tud használni. Alapgyakorlatok menjenek és kész. Akár mehet 5x5 ismétlés is, de ha 4x8 megy, akkor se dől össze a világ. Szűknyomás meg tolódzkodás amúgy minek egyszerre? Ugyanazt terheled vele. Vállból nyomástól meg szerintem nem lesz bajod.
2015. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
De miért lenne jobb ez az edzésterv az ICF-nél?Lehet válaasztani,hogy egy szakember által összeírt edzésterv,ami rengeteg embert tett naggyá és eróssé,vagy egy ismeretlen gyk-s felhasználó edzésterve között.Tele vannak a termek olyanokkal,akik ezeket az izolációs gyakorlatokat végzik és ezek alig fejlődnek,sehol sincsenek.Az 5x5-öt kis súllyal is lehet végezni.Augusztus végén 75 kg-ba ment 5x5 guggolásban.November elején már 105-be is.
2015. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!