Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20 éve kondizok, de sürgősen...

20 éve kondizok, de sürgősen segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Kérem előre is csak azok írjanak akik tudnak segíteni, és tudnak is egy kicsit áldozni az idejükből hogy segítenek.


20 éves vagyok korábban már kondiztam de soha nem tudtam egy igazi rendszert vinni az egészbe. Extrém ektomorf vagyok ez is sokat nehezít a dolgon. 191 cm vagyok kezdetben 65 kg, mostanra 70. de ez nem túl jó eredmény mert már 2 éve kondizok. Heti 4szer járok le kb de sztem az edzéstervemmel vannak problémák. Erőre kicsit fejlődtem külsőre semmi. nagyon zavar az alakom.

Itt tartok kb, és ez nagyo ngyenge:

Bicepsz egykezes 10-10 kg

Tricepsz lórúgás 6-6 kg

Guggolás 30kg plusz rúd

Fekenyomás 5kg plusz rúd (egykezessel 10-10)

Vállból nyomás 11-11 egykezessel stb.. Kezdetben is hasonlóak voltal egykét kg-al tudtam feljebbtornászni az eredményimet. Volt amikor kihagytam több hónapot.


Sztem táplálkozással nincs sok baj, nagyon nagyon sokat eszek, CH, fehérjebevitelje is külön odafigyellek.



2015. nov. 2. 14:28
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

Kérdező:


[link]


Az alap gyakorlatok, videón bemutatva. TANULD MEG a helyes kivitelezést. Xart nem ér a mázsás súly ha tök szabálytalan a kivitelezés.

2015. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:
köszi!
2015. nov. 3. 23:10
 33/54 A kérdező kommentje:
a ideóban pl elhangzott hogy 12 ismétlés minimum, de inkább több?!
2015. nov. 3. 23:12
 34/54 anonim ***** válasza:
Heti 3 edzés . pl. hétfő-szerda-péntek, mindenből 3 sorozat 10-12 ismétléssel, kb. 1 perc pihenővel.
2015. nov. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
és akkor hagyjam a francba azt a 5 ismétlésszámot? vagy próbáljam ki egy hónapig hazsnáljam ezt egyig azt? és eldől melyiktől fejlődök jobban? Mindenre 3-at végezzek? mondjuk egy comb nagyobb izomcsoport mint egy tricepsz. És a heti 2,5kg nem túl nagy súlyemelés? mondjuk ha egykezessel 10kg-al bicepszezek, kövi héten 11-11kg-al kövin 12-12 vel? stb?
2015. nov. 4. 06:54
 36/54 anonim ***** válasza:

Istenem ez nem atomkfizika, nem hiszem el, hogy ennyire bonyolult lenne...

Ez mar a negyedik oldal arrol, amit 1,5 alatt mar leirtak...

Emlekeztetsz arra az arcra aki fel volt haborodva h 40 oldalt utana kell olvasnia a dolgoknak

2015. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
Kezdőnek se kell kinyomni egyből a súlyát, sőt ha valaki üres rúddal kezdi, az se szégyen.
2015. nov. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:

# 35


Próbáld ki egyenlőre ezt legalább 2 (!) hónapig és majd meglátod!


Nyilván 12-es ismétlésszámot sokkal kisebb súllyal tudsz csak végrehajtani, mint 5-öst. Úgy válaszd meg a súlyt, hogy pont sikerüljön a 12 ismétlés, de a 13. már ne menjen.

2015. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
akkor hagyjam ezt az minden izomcsoportra egy alapgyakorlat 5x5? csináljam 3x12-őt? mert vki nekem azt mondta ektomorfnak sokkolni kell az izmot ahhoz hogy nőjön ezért lehető legnagyobb súly
2015. nov. 4. 20:05
 40/54 anonim ***** válasza:
Először meg kell tanulnod edzeni, megtanulni a gyakorlatokat, érezni a hasznosságát, minnél jobban. ajd jöhetnek a nagysúlyos edzések. Amiket itt leírtam két fajta edzéstervet, abból az egyiket kell utána követni, és amelyik jobban beválik, azt használni. A kaja mennyen ugyan úgy.
2015. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!