Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20 éve kondizok, de sürgősen...

20 éve kondizok, de sürgősen segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Kérem előre is csak azok írjanak akik tudnak segíteni, és tudnak is egy kicsit áldozni az idejükből hogy segítenek.


20 éves vagyok korábban már kondiztam de soha nem tudtam egy igazi rendszert vinni az egészbe. Extrém ektomorf vagyok ez is sokat nehezít a dolgon. 191 cm vagyok kezdetben 65 kg, mostanra 70. de ez nem túl jó eredmény mert már 2 éve kondizok. Heti 4szer járok le kb de sztem az edzéstervemmel vannak problémák. Erőre kicsit fejlődtem külsőre semmi. nagyon zavar az alakom.

Itt tartok kb, és ez nagyo ngyenge:

Bicepsz egykezes 10-10 kg

Tricepsz lórúgás 6-6 kg

Guggolás 30kg plusz rúd

Fekenyomás 5kg plusz rúd (egykezessel 10-10)

Vállból nyomás 11-11 egykezessel stb.. Kezdetben is hasonlóak voltal egykét kg-al tudtam feljebbtornászni az eredményimet. Volt amikor kihagytam több hónapot.


Sztem táplálkozással nincs sok baj, nagyon nagyon sokat eszek, CH, fehérjebevitelje is külön odafigyellek.



2015. nov. 2. 14:28
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, aki az edzéstervet írtam.


Tudok HST-t is írni, ami nekem bevált egy ideig.


1. edzésnap


Fekvenyomás 2x10; Mindig próbálom növeli, nem feltétlen számít, ha kevesebb ismétlés fog menni.


tárogatás 1x10;

áthúzás 1x10;

vállból nyomás 2x10; Próbálom emelni.

oldalemelés hátsóvállra 2x10;

előreemelés 2x10;

tricepsznyújtás fekve 2x10;

bicepsz állva kétkezes rúddal 2x10;

hasprés 3x20;

guggolás 8x6;


2. edzésnap


Fekvenyomás 2x10; Mindig próbálom növeli, nem feltétlen számít, ha kevesebb ismétlés fog menni.


tárogatás 1x10;

áthúzás 1x10;

vállból nyomás 2x10; Próbálom emelni.

oldalemelés hátsóvállra 2x10;

előreemelés 2x10;

tricepsznyújtás fekve 2x10;

bicepsz állva kétkezes rúddal 2x10;

hasprés 3x20;

felhúzás 4x5;


3. edzésnap


2. edzésnap


Fekvenyomás 2x10; Mindig próbálom növeli, nem feltétlen számít, ha kevesebb ismétlés fog menni.


tárogatás 1x10;

áthúzás 1x10;

vállból nyomás 2x10; Próbálom emelni.

oldalemelés hátsóvállra 2x10;

előreemelés 2x10;

tricepsznyújtás fekve 2x10;

bicepsz állva kétkezes rúddal 2x10;

hasprés 3x20;

húzódzkodás 6x amennyi megy

2015. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
Ettől inkább a fekvenyomásomat tudtam kimaxolni. Aztán mikor áttértem az osztottabbra, akkor már az is működött.
2015. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
Kösz iszépen a tervet! és akor ezt csináljam vagy az ICF-et? És az nem keés hogy csak 5-öt nyomok? valaki nekem 12-őt mondott. mitől függ az, mit befolyásol az ismétésszám?
2015. nov. 3. 16:17
 24/54 A kérdező kommentje:

Ez a kettő helyett van esetleg valami más, ezeket nem tudom szabályosan csinálni. Fáj valamim utánuk


Kneeling Cable Crunch

Skullcrusher

2015. nov. 3. 16:43
 25/54 anonim ***** válasza:

ICF-et csináld.Jobb az neked.

Nekem rengeteget adott.Az alapgyakorlatoktól fejlődsz és erősödsz,nem a tárogatástól.Az egy bizonyított edzésterv,nekem is rengeteget adott.Guggolásban 75 kg-ról 105 kilóra két hónap alatt felmentem vele 5x5-ben.

2015. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
Ne csináld ezeket.Csinálj helyette hasprést vagy más hasgyakorlatot.Ez van leírva az edzéstervben,de én semmit nem érzek ettől,inkább mást csinálok helyette.
2015. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:

Én a tárogatástól is fejlődök. És nem kevés az 5 nyomás, pont jó lesz meglátod.


Egyébként úgy se fogja mindenki azt mondani egy tervre, hogy jó.

2015. nov. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:

Kneeling Cable Crunch

Skullcrusher


Egy tök kezdő srácnak, akinek nincs segítsége se edzője, aki megtaníthatná neki a szabályos kivitelezést nem lenne szabad ilyen balesetveszélyes haladó technikákat csinálnia...


Ne cifrázd, csináld az alap gyakorlatokat (tricepszre pl. kötél, letolás, lórúgás, gép ha van, stb...). Ott legalább nem fogod szétcseszni az izületeidet.

2015. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
köszönöm végre, ezt vártam, olyan jó hogy mindenki olyan gyakorlatokat ír amiket életemben nem is láttam, nem hogy megcsináljam szabályosan. meg az ish ogy egy kezdő kinyomja fekve saját súlyát.
2015. nov. 3. 21:07
 30/54 anonim ***** válasza:
Csináld az ICF-et.Azt egy nagyon okos ember írta.Egy bizonyított program.
2015. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!