Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés sportértéke? Célja?

Dogmatix91 kérdése:

Testépítés sportértéke? Célja?

Figyelt kérdés
Szeretném ha kifejtenétek, hogy miért gondoljátok a testépítést a sportok vagy legalábbis a súlyzós edzések királyának. Egy hozzászólásban én is leírom majd a véleményemet, de kíváncsi vagyok, hogy az átlagos, tájékozott és ha van akkor tájékozatlan testépítő/konditerembe járó, hogy látja a sportot. Köszönöm.

2015. febr. 23. 20:55
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
0%

Aha, szoval ugy kepzeled, hogy TE allitasz valamit, es EN probalom meg alatamasztani :) Benyogsz valami legbol kapott baromsagot, es aztan nagyvonaluan intesz hogy hat keress ra :)


Kisbaratom, ez nem igy mukodik.


Ezt a versenyzes dolgot meg felejtsed mar el vegre. A fejedben oriasi kavarodasban van a versenysport es a hobbisport, hol az egyikre hivatkozol, hol a masikra, csapongsz ossze-vissza, kozben pedig nagykepuen beszologatsz a vitapartnereidnek, es alapbol le is nezed oket, mert nyilvan csak buta testepitok lehetnek. Nahat, erre is csak azt tudom irni hogy lofaxot :)


Szoval ott tartunk meg mindig, hogy NEKED kell linkelni olyan cikkeket, hireket, interjukat amik alatamasztjak az allitasaidat. Ha mar itt tartunk johet nemetul meg angolul is, mert az elobbi nyelven targyalokepes vagyok (leven 9 eve elek Nemetorszagban) utobbin meg annyira elboldogulok hogy megertsek egy cikket amit beraksz. Ennyit a nagy arcodrol.

2015. febr. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!