Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés sportértéke? Célja?

Dogmatix91 kérdése:

Testépítés sportértéke? Célja?

Figyelt kérdés
Szeretném ha kifejtenétek, hogy miért gondoljátok a testépítést a sportok vagy legalábbis a súlyzós edzések királyának. Egy hozzászólásban én is leírom majd a véleményemet, de kíváncsi vagyok, hogy az átlagos, tájékozott és ha van akkor tájékozatlan testépítő/konditerembe járó, hogy látja a sportot. Köszönöm.

2015. febr. 23. 20:55
1 2 3 4 5 6
 31/51 Musclemore ***** válasza:

Ha a pingpong sport, akkor ez is. -Ezt hogy érted?

Ha arra gondolsz, h a pingpong nem olyan pörgős sport, játék, akkor tévedsz.

Az is tud kemény lenni, 1rendes meccs, de ez persze nem kopogóütővel játszott pötyögés.:D

2015. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Musclemore, ezt azoknak írtam, akik megkérdőjelezték a testépítés sport mivoltát, nem akartam kétségbe vonni a pingpong sportêrtékét. Sakkot kellett volna írnom, az kehet jobban kifejezte volna amit mondani akartam :)
2015. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 Musclemore ***** válasza:

Az jobban. :D

De nem nézzük le a sakkozókat se.

2015. febr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
De nem ám :) oda kell csak igazán technikai tudás :)
2015. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam, hogy a testépítés nem sport, de ha mégis akkor másold már be nekem. A spárgázás nem egyenlő a hajlékonysággal és mobilitással. Lehet, hogy le tud menni spárgába, de nem tudja megvakarni a hátát mert olyan kötött a válla. És ehhez nem kell 100+ kilósnak lennie mert nekem is van ilyen ismerősöm.

Ha a CF-et nem nevezed sportnak akkor menj le egyetlen edzésre és csináld végig. Persze ha már ekkora arcod van biztos megtörtént, de mivel kevés volt utána még lementél edzeni a terembe.

Nem nevezném a CrossFitet a könnyebb iránynak. Alapból teljesen más a célja a két sportnak.

De ha már személyeskedés akkor tanulj meg írni paréj gyerek. Shék? Akkor már shake vagy sék! Egyébként hidd el megvoltak ezek nekem is már a konditeremben. Nem értem miért csípi ennyire a töködet egy kérdés, főleg úgy, hogy nem fikáztam a testépítést. Te is itt piedesztálra emelted, de megmondani nem tudod, hogy miért is olyan király.

Eddig egy ésszerű érvet hallottam, mi szerint a legjobb rekreációs, átlag ember számára ajánlható sport. Ezzel nagyjából egyet is értek. Viszont az átlag gyúrósok 70%-a szteroidhoz nyúl annak ellenére, hogy nem fog versenyezni soha. Az ilyenekből lesznek az ilyen elborult, hirtelen haragú állatok, mint amilyen te is vagy kedves béka. A többi hobbisportot űzőknél miért nem ilyen magas ez az arány? Hol is van akkor az a nagy türelem?

2015. febr. 24. 16:28
 36/51 anonim ***** válasza:

Ezt most kinek szántad kérdező?


Én a 18,27,32,34-es válaszoló vagyok,és egy szóval se mondtam, hogy te állítottad , hogy a testépítés nem sport.

2015. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Ne aggódj nem neked szántam. :)
2015. febr. 24. 17:51
 38/51 anonim ***** válasza:
0%

" főleg úgy, hogy nem fikáztam a testépítést."


o dehogynem, folyamatosan azt csinalod, fikazod a testepitest es a testepitoket is.


" Viszont az átlag gyúrósok 70%-a szteroidhoz nyúl annak ellenére, hogy nem fog versenyezni soha."



Gondolom erre van valami forrasod is, es nem csak ugy a levegobe beszelsz.

Elarulom hogy a hobbigyurosok nagy resze soha nem nyul kemiahoz, a terembe jarok 99%anak eszebe sem jut a kox.

2015. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:

Hogyne! :D 99%. És neked van erre forrásod? A szomorú az, hogy nem kevés olyan ember is kipróbált valamilyen szteroidot akin nem is látszik. Ez tény. Kár ezen vitatkozni.

És továbbra sem fikáztam se a testépítést se a testépítőket. Ha valamit nem tudsz értelmezni, inkább ne szólj hozzá.

2015. febr. 25. 07:43
 40/51 anonim ***** válasza:
0%
Te allitottal valamit, neked kell forrast hozni. A 70%od egyertelmuen baromsag.
2015. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!