Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék itthon szálkásodni?

Hogy tudnék itthon szálkásodni?

Figyelt kérdés
Szeretnék a mell, has, és karizmozon gyúrni egy kicsit hogy jobban nézzek ki. Milyen edzéssel tudnék ezen segíteni? az a baj hogy nincs pénzem konditeremre, de ha nyáron bejön a munka akkor lesz és más felszerelésre sincs :S. Csak egy egykezes 10kg-os súlyzúm van
2011. jún. 12. 22:02
1 2 3 4 5 6
 21/52 Ice-T ***** válasza:
Nem mondtam egy szóval sem, hogy profi szinten versenyeztem. :) Ilyet hol olvastál? Amatőr szinten versenyeztem. De van egy közel 20 éves tapasztalatom az edzéssel kapcsolatban. Sokféle sportot űztem. De most már komolyan kíváncsivá tettél, hogy te akkor miben hiszel, mert idáig arról még nem volt szó, csak arról, hogy én mekkora hülye vagyok az edzéshez! :)
2011. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

Versenyre készültél, azt hittem olyan komolyan toltad már, nem testépítésben, másban akár. Nem tudom hülye vagy-e az edzéshez, de sok hülyeséget írtál.


Lábedzést nem írtad le, pedig ez az egyik érvem fegyencedzés ellen, amit kértél.

2011. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
40%

mark86


Én abban hiszek hogy a fegyencedzés 50%-ban a testépítés köpködéséről szól és úgy hódít mit a kockás mamusz csőgatyával,rózsaszín pólóval!

Lesz@rom hogy ki mit sportol,vagy sportolt,csak egyre több a gyökér aki azt hiszi izmosodik tőle,mert az naturál a konditeremben "mesterségesen" van terhelve az izom. Egy vicc az egész könyv,a meztelen harcosban legalább nincs annyi kamu.

Aki akarja csinálja,csak az a probléma hogy terjed mint a fertő és sokan a testépítés ellen fordulnak egy sittes gyökér miatt akinek kellett a pénz (kétlem az egész sztori igazságalapját is de mindegy).

Nem kell enni,gettó a király,meg edző a sitten na hagyjuk már.

Nem érdekel az egész,csak az üti eg a fülem mikor bármilyen szinten egy lapon van említve a testépítéssel.

2011. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

mark86


GregX:egylábas guggolás...

2011. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 Ice-T ***** válasza:

A fegyenc edzésben van guggolás. :) Ha nem olvastad el a könyvet akkor egyáltalán miért kritizálod, számomra meg ez az érthetetlen! Egy 10 lépéses guggolás.

1. Guggolás gyertyaállásban

2. Bicska Guggolás

3. Guggolás Támasszal

4. Fél guggolás

5. Teljes guggolás

6. Guggolás zárt lábbal

7. Felemás guggolás labdával

8. Fél egylábas guggolás

9. Egylábas guggolás támasszal

10. Mester Lépés: Egylábas guggolás 2 X 50

Ha valaki 2 X 50-et csinál szabályos egylábas guggolásból annak olyan erős lábai vannak, hogy az nem viccel! Próbálj egyet is megcsinálni, egyik lábad nyújtva egyenesen a másikkal leguggolsz addig, hogy a guggoló combod hátsó része megérinti a vádlidat. Akár egyet próbálj meg! Nem fog menni, nemhogy 50!


Még mindig nem írtad le, te akkor milyen edzésben hiszel!

2011. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

mark86


mi a f@sznak csináljon meg 50-et mikor testépítő???????

2011. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
Alapból minek csináljak meg 1et is. Ennek köze nincs az erőhöz, ez egyensúlyérzék. Gyere és guggoljunk 180be meglátjuk ki milyen erős.
2011. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 Ice-T ***** válasza:

Kedves mark86: Nézd meg ezt a videót! : http://www.youtube.com/watch?v=wbxEdnDrIk0


Ezek nem testépítők. De nézd meg az izomzatát! Ez az igazi erő!


Én nem akarom leszólni a testépítést! Volt idő amikor imádtam! Arnoldék idejében még valódi testépítés volt! Ma már nem az. Biznisz az egész, meg gyógyszerek.

2011. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
39%
nézd meg a lábaikat b@szdmeg, mint egy 12 éves kislánynak. Mi az hogy ez az erős? Komolyan egyre jobban bizonyítod mekkora idióta vagy. Én szégyenlem, hogy te valaha is testépítéssel foglalkoztál.
2011. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
Most nincs kedvem, de majd holnap végig megyek tételesen az irományaidon, hogy mit gondolok másképp.
2011. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!