Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag mit tehetek kismamakén...

Jogilag mit tehetek kismamaként, hogy a szomszéd kutyától egész éjjel nem lehet aludni?

Figyelt kérdés
Megőrülök már, hogy nem lehet aludni a kutya mellett, egész éjjel, hajnalban, mindig ugat, csak amikor felkelek akkor nem. Oka nincs rá, se állat, se ember nem jár az utcában, ráadásul forgalom sincs nagyon, csak unatkozik. Márciusban születik meg első kisbabánk, de már most is az egészségem rovására megy, hogy nem tudok eleget aludni, dolgozni meg kell menni reggel. A szomszéd néninek szóltunk már, de azt mondja, nem tudja bezárni, mert kiugrik. Tehát ők nem tesznek ellene semmit. Mást meg nem zavar annyira, mert messzebb vannak tőle. A néni meg süket már.
2012. dec. 3. 14:15
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim válasza:
57%
Teljesen megértem! Szerintem nem kell mindent eltürni az embernek! Bár lehet ez a magyar mentalitás, mindenbe belenyugodni és elfogadni...! Pár fejlettebb országban, ilyen nem létezik, hogy kutyaugatás az utcán, szomszédban! Hihetetlen! Valaki nem pihenhet saját otthonában, csak mert a szomszédságában állandó kutyaugatás van! De ha még nem is arról lenne szó, hogy aludni nem tud az ember más miatt, szerintem alapból csendháboritásnak minősül, és nem csak mert éjjel van, hanem mert valakit zavar a más tevékenysége, ill, ebben az esetben a kutyaugatás. Szerintem ez igy nem normális! Nem mondom, ha időnként ugat a kutya, de hogy állandóan! Egyébként ez Budapesten is van, sőt itt még a falon keresztül is lehet élvezni, még a legujabb épitésú lakásokban is....ez van, sajnos nem mindenki tiszteli a mások nyugalmát! Őt nem zavarja és akkor biztosan mást sem!
2013. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!