Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag mit tehetek kismamakén...

Jogilag mit tehetek kismamaként, hogy a szomszéd kutyától egész éjjel nem lehet aludni?

Figyelt kérdés
Megőrülök már, hogy nem lehet aludni a kutya mellett, egész éjjel, hajnalban, mindig ugat, csak amikor felkelek akkor nem. Oka nincs rá, se állat, se ember nem jár az utcában, ráadásul forgalom sincs nagyon, csak unatkozik. Márciusban születik meg első kisbabánk, de már most is az egészségem rovására megy, hogy nem tudok eleget aludni, dolgozni meg kell menni reggel. A szomszéd néninek szóltunk már, de azt mondja, nem tudja bezárni, mert kiugrik. Tehát ők nem tesznek ellene semmit. Mást meg nem zavar annyira, mert messzebb vannak tőle. A néni meg süket már.
2012. dec. 3. 14:15
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
76%
Jogilag panaszt tehetsz az Atya Úristennél két példányban miután az illetéket befizetted.
2012. dec. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanazt amit nagymamaként. Vásárolsz egy pár füldugót.
2012. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
47%

"hihetetlen, hogy ezek ellen tényleg nem lehet semmit csinálni!! "


A kutya azért kutya hogy ugasson. Épp emiatt tartják, hogy jelezze és elriassza az illetékteleneket. Minek tartana valaki kutyát, ha az nem ugat? Feltaláltad az alkoholmentes pálinka a koffeinmentes kávé és a nikotinmentes cigaretta után a néma kutyát? Gratulálok. Te már tudsz valamit!

2012. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
65%
Addid fogod csesztetni a szomszédot, amíg ő fog feljelenti, ha csak megnyikkan a gyereked.
2012. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
60%

" gyereknek sem lesz jó, ha ilyen idegbeteg leszek, mert nem tudok aludni. :) "


Szeggyél nyugtatót bzmeg!

2012. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy előttem mondták: szedjél nyugtatót. A gyereked is ennyire fog idegesíteni, ha egész éjjel sír?
2012. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
44%
Utolsó pár válaszolónak (akinek nem inge ne vegye magára). Miért kell elkezdeni bunkózni? Biztos hogy nagyon zavaró ha egész éjszaka ugat a kutya - ráadásul nem is a sajátod, és van olyan kutya, aki látszólag ok nélkül ugat. A mi szomszédunk kutyája is van hogy ugat akár egy órán keresztül. Valami biztos zavarja, bosszantja, de nem betörő, az tuti. Mi szerencsére a lakásban ezt nem halljuk, de nyáron amikor a kertben vagyunk akkor igen. Éjszaka pedig amikor erre ébredsz és nem tudsz visszaaludni, akkor azt meg értem hogy bosszantó, még nem terhesen is az. Azt meg pláne nem kell ide belekeverni hogy akkor majd a gyereke is idegesíteni fogja, ez egyáltalán nem fair. A kutyát nem ő akarta, kezdjük ezzel....De nem folytatom, ha jól érzitek magatokat hogy beszóltok, hát egészségetekre.
2012. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
91%
"A kutya azért kutya hogy ugasson." Ez nem igaz. Akkor ugasson, ha valaki be akar menni az ingatlanba. A kutya ugatása jelzésre jó, nem folyamatos hangforrásként. Engem is halálra idegesítene, ha egész éjjel kutyaugatást kellene hallgatnom.
2012. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem célszerű egyenesen a kutyát feljelenteni csendháborításért! :)
2012. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim válasza:
53%

hány embert feljelenthettem volna már azért mert sír a hülye gyereke..nem is 1 gyerek, hanem 2 vagy 3..

a gyerek sírás sokkal idegesítőbb,mint az ugatás. nincs foglalkozva a kutyával, szegényt én sajnálom. le kellene fárasztani és nem ugatna.

egyébként az ilyen leendő anyukák mérgezik meg a kutyákat legtöbbször,mert azt hiszik,hogy az ő gyerekük a legfontosabb. majd ha a néni feljelent,mert sír a gyereked,mit teszel? igazat adsz neki?


költözz el. :)

2012. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!