Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jár azért ha az utcán...

Milyen jár azért ha az utcán odamegyek egy egyenruhás rendőrhöz és egy váldobással a földre teritem? Nem poénkodom hanem konkrétan érdekel hogyha valakinek eszébe jut egy ilyen hülyeség akkor mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
aug. 12. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
#59 Most belekötnék a kés használatba, de egyrészt combba ment, másrészt önvédelem...De az én szememben kést rántani bármikor a no comment kategória.
aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

Az sosem jutott eszedbe, hogy

1) Véletlen kinyírsz valakit?

2) Téged nyírnak ki?

aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:
Az kés nélkül is megtörténhet
aug. 22. 14:50
 64/69 DK-s ***** válasza:

#60-nak:


Az már biztos, hogy te soha, még a közelében sem voltál az "éjszakai" életnek. És éles helyzetnek sem.


Eleve kezdjük ott, hogy nem mernél fegyverrel mászkálni, legalábbis ha egy csöpp eszed is van! Az nem a te súlycsoportodé. Előveszed és rám fogod?


TUDNÁM hogy vagy nincs annyi vér a faxodban hogy el is süsd, de addig még fel is kellene húznod, és kibiztosítanod. Volt ilyen esetem, egy hosszú csövű revolverrel hadonászott, de jobban félt a stukkertól mint én. 🤣


Viszont ebből tudtam hogy töltve van, és csak a ravaszt kellett volna meghúznia. Jó pszichopata módjára nyugodtan közöltem vele, hogy két lehetősége van. Az egyik hogy eltakarodik, a másik hogy elveszem, és a saját fegyverével fogom szétverni a fejét. Eltakarodott.


De rajtad már a fegyver fogásán látnám hogy közöd sincs hozzá. Kést, fegyvert csak akkor vegyél magadhoz, ha adott helyzetben mered is használni! Különben minek? Ijesztgetni?



#61-nek:


Rengeteg agybeteg agresszív b'rom szaladgál az utcákon, a híradásokból is hallhatod. Csak egy példa:


Egy büntetőfékes b'rom leszorít, majd kiszáll. Ilyen még nem volt, de biztos hogy mire kiszállnék, nyitva lenne a kés. Keménykedik? Lássuk, hogy tud futni?


#62-nek:


"Véletlenül" nem nyírnék ki senkit. Pontos anatómiai ismereteim vannak. A combnál is pontosan tudom hogy hol az artéria.

aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:

#64 Elég jó az esélye, hogy az nem "normális" pisztoly volt.

Azzal nem nagyon járkálnak random hülyegyerekek.

aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:

Jó csak ilyenkor mennyi tortúra van mire az embert újra békén hagyják jogilag?

Azért egy késes támadás nem egy váldobás

aug. 22. 16:36
 67/69 anonim ***** válasza:

"Eleve kezdjük ott, hogy nem mernél fegyverrel mászkálni"

Dehogynem, főleg ha éjjel kell menni valahová. Olyankor majdnemhogy kötelező.


"Előveszed és rám fogod?"

Nemcsak rádfogom, hanem le is lőlek mint egy kutyát, ha nekem hozzáfogsz az orrom előtt hadonászni a pillangókéseddel. Itt New York határában nem sokat szarakodnak az ilyenekkel mint te.


"TUDNÁM hogy vagy nincs annyi vér a faxodban hogy el is süsd, de addig még fel is kellene húznod, és kibiztosítanod."

Nem tudnál te semmit se, hanem lőtt sebbel jajgatnál a földön fekve.

aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
#67 Itthoni viszonyok mások 😂
aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 DK-s ***** válasza:

#67-nek:


Kezdhetted volna azzal, hogy Amerikáról beszélsz. Ott, mivel alkotmányos jog a fegyvertartás, szétlőném a p'csába a lábad. Ha eléggé feldühítenél előtte, akkor a TÉRDEDRE céloznék. De ahogy ismerem magam, sanszos hogy agyonlőnélek, aztán menekülnék.


Imádnék Amerikában élni.


#65-nek:


Ismertem a kis b'zit, nem lepődtem meg rajta. Kinéztem belőle hogy éles, és a viselkedése meg is erősítette. Amúgy pedig egy konzervatív sznob volt, és egy hosszúcsövű, forgótáras colt-ot húzott elő. Az oldalán hordta, kabát alatt. Egyébként pedig egy gyáva xar volt, és egy üres, vagy nem éles fegyvert elő sem mert volna venni.

aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!