Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jár azért ha az utcán...

Milyen jár azért ha az utcán odamegyek egy egyenruhás rendőrhöz és egy váldobással a földre teritem? Nem poénkodom hanem konkrétan érdekel hogyha valakinek eszébe jut egy ilyen hülyeség akkor mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
aug. 12. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos személy elleni erőszak.
aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
74%

Kitüntet a magyar kormány, ja várj csak akkor hogyha gyerekkel csinálod.

Akkor nem tudom

aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:

Igen azt én is sejtem hogy akkor is hivatalos személy elleni erőszak hanem sérült meg a rendőr és még csak ütés se történik csak azért érdekel hogy tényleg ez jogilag utána hogy megy.

Amúgy békés embervagyok eszembe se jutna megcsinálni csak mindenféle hülyeségre kíváncsi vagyok szigorúan csak elméletben.

aug. 12. 14:47
 4/69 anonim ***** válasza:
44%
Próbáld ki! Majd a börtönből megírod?☺️
aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
Én azt hinném hogy feddhetetlen előélet esetén nem jár börtön csak vaskos pénzbírság. Hogyan akkor bizalmi álláson van több mint 30 éve és azt lehet hogy elveszteném...
aug. 12. 15:18
 6/69 A kérdező kommentje:
* ugyanakkor
aug. 12. 15:18
 7/69 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
34%
Alapesetben 3 év, aztán attól függ, mi volt a motiváció, a körülmények, a sérülés mértéke.
aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
Jaj
aug. 12. 15:24
 9/69 anonim ***** válasza:
45%
Elsokent lehet csak felfuggesztett, de az erkolcsidben ott viritana a buntetett eloelet, szoval ja, a karrierre nezve az szivas...
aug. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
Akkor még szerencse hogy inkább itt megkérdeztem és nem próbáltam ki
aug. 12. 15:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!