Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jár azért ha az utcán...

Milyen jár azért ha az utcán odamegyek egy egyenruhás rendőrhöz és egy váldobással a földre teritem? Nem poénkodom hanem konkrétan érdekel hogyha valakinek eszébe jut egy ilyen hülyeség akkor mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
aug. 12. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:

"Akik hagyják a kihallgatottat kérdezni, és ha tehetik, válaszolnak is. Egy kérdés többet ér száz szónál. Hallottad már ezt a mondást?"


Az ilyen nem kihallgatás, hülyegyerek!


"Én is ezt alkalmaztam. Elég ha három-négy kérdést felteszel egy általam pontosan ismert történésről, és már tudom is hogy TE mennyit tudsz."


Alkalmaztad ám te egy f@szt!


Az igazság az, hogy szerintem te megnyikkani se tudtál, amikor egy nyomozó kollégám kész tények elé állított.

Mindössze csak becsicskulni tudtál, te sittes sutyerák!

aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 DK-s ***** válasza:

#42-43-nak:


Milyen érzés lenne ha egy reggel, kihasználva hogy be vagyok baxva, kihallgatnál eredménytelenül, majd le akarnál tenni "előzetesbe" gondolkodni egy kicsit?


Én meg csak úgy előzmény nélkül közölném veled, hogy az orvosin saját költségre vérvételt fogok kérni véralkohol-szint mérés céljából, utána pedig kitörölheted a s'gged a jegyzőkönyvvel mert ittas állapotban hallgattál ki?


Azt tennéd amit a kollégád is: lenyelnéd a békát, majd elzavarnál, csíra.


Imádtam a sárga földig gyalázni a túlságosan nagyképű, magabiztos fajtádat. A magabiztosságotokra építve mindig pofára tudtalak ejteni titeket, ha akartam.


És miből gondolod hogy én félek tőletek? 🤣 Hogy félek bármiféle retorziótól? Összekevertél valami "Dianás" haveroddal! Rád is ugyanúgy rádrúgnám a CRT monitort, mint egy-két kollégádra. Csak sajnos ma már nincsenek. De fogadásból be is törnék éjszaka arra az őrsre ahol te dolgozol, és elvinném a PC-det csak a poén kedvéért, mint annak idején.


Neked fogalmad sincs hogy kivel beszélsz. 🤣

aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 DK-s ***** válasza:

Ismét #43-nak:


Csak megjegyzem, hogy engem egy idő után már CSAK kész tények elé állítottak. Ha több emberes ügy volt, akkor engem mindig UTOLJÁRA gyűjtöttek be. Mire engem bevittek már mindenki bent volt akire rájöttek. Akkor is, ha elsőre ÉN kerültem képbe.


Ha tényleg nyominger vagy, akkor pontosan tudod ennek az okát.

aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:

"Neked fogalmad sincs hogy kivel beszélsz. 🤣"



De tudom, te f@sz.

Egy elcseszett nagypofájú gyökérrel.

aug. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:
DK-s és Te mit csinálnál velem ha az utcán poénból Veled csinálnám meg a válldobást?
aug. 20. 06:26
 46/69 DK-s ***** válasza:

#47-nek:


Az a súlycsoportodtól függ. Belőlem elsőre nem sokat néznél ki, ez lenne a veszted.


A legvalószínűbb hogy enyhén rájátszott fájdalommal és ijedtséggel kelnék fel, majd egy felütéssel küldenélek padlóra, amiben a felállásom ereje is benne lenne.


Ha túl messze vagy, akkor még mindig egy csicskának tűnő viselkedéssel kivárnám a pillanatot, hogy láb-távolságon belülre kerülj.


Ekkor törném el a térded, az állon rúgást pedig ollóval kapnád.


Szép álmokat.


Tudod intézetben nőttem fel a '80-as-'90-es években, és nagyon ráértünk gyakorolni a filmekben látott ütéseket, és rúgásokat. Nem baj hogy nem tanultam soha küzdősportot. Az is elég, ha simán fejbe rúglak álló helyből. Szerintem ez lenne az utolsó amire számítanál.

aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 DK-s ***** válasza:
... főleg egy 50-es vén faxtól.
aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:
Akkor inkább meghúzom magam.
aug. 20. 15:34
 49/69 DK-s ***** válasza:
Én nem tartom jó ötletnek a fizikai erőszakkal való poénkodást, főleg ismeretlennel szemben. Poénkodásnak túl erős, kötekedésnek a válldobás viszont túl gyenge. Azzal eleve lehetőséget adsz neki a felkelésre.
aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:
Hát azt nem mondtam hogy jó a humorom...
aug. 20. 16:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!