Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jár azért ha az utcán...

Milyen jár azért ha az utcán odamegyek egy egyenruhás rendőrhöz és egy váldobással a földre teritem? Nem poénkodom hanem konkrétan érdekel hogyha valakinek eszébe jut egy ilyen hülyeség akkor mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
aug. 12. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
Még van egy kérdésem hozzád, DK-s, ha neked az utcán beszólnak tehát nem támadnak csak mondanak valamit ami esetleg nem is konkrétan sértő tehát például hajadra ruhádra tesznek megjegyzést ami igaz is akkor mit reagálsz?
aug. 20. 19:53
 52/69 DK-s ***** válasza:
Lenézően félrehútom a szám miközben végigmérem, majd továbbmegyek úgy, hogy a látószögemben maradjon. Hidegen hagy hogy konkrétan mit mond.
aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nem is mondasz semmit.

Azért van mert hogyha visszaválaszolsz s megtámad, majd visszaütsz, akkor nem akarsz ilyen baromság miatt börtönbe menni?

aug. 21. 14:43
 54/69 DK-s ***** válasza:

Nem egészen.


Ha kerülni akarnám a balhét, nem provokálnám szavak nélkül. Az ilyen b'rmokat az tudja a legjobban feldühíteni, ha az ijedség legkissebb jelét sem látják a kis "20 kilós" k'csögön. Csak annak a kis "20 kilós" köcsögnek széria-tartozéka a pillangókés. 47 vagyok, de eddig még mindig elég volt ha kipörgettem. Habzik a szájuk, megy a mocskolódás, de hagynak elmenni. Nem vagyok a szavak embere.

aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
No comment, hogy késsel járkálsz...
aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 DK-s ***** válasza:

#55-nek:


Tudod, azokban a körökben amikben én mozogtam, szükség volt rá. Már egy évtizede legalább hogy nem volt szükséges elővenni, de én csupasznak érezném magam nélküle. Soha nem lehet tudni ...

aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...Nekem az felesleges provokációnak tűnik és esetleg más előkapja, ott meg ki tudja mi lesz.

Indulatoktól függ, de van olyan barom, aki használja, ha mindkettőnél van 50-50%...

aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 A kérdező kommentje:
Hát ha megelőz egy balhét egy elővett pillangóskés az szerintem hasznos.
aug. 21. 19:39
 59/69 DK-s ***** válasza:

#57-nek:


Az a barom én vagyok. Tapasztalatból tudom hogy lehetnek akár hárman is, ha már az elővételen és a fogáson látszik hogy nem először van a kezedben, akkor mind a három megugrik. Egyik sem akar első lenni.


De olyan is volt aki úgy elszállt magától, hogy puszta kézzel jött kés ellen. Volt ideje kipihenni a hülyeségét az balesetin. Elsőre sikerült ököllel belecsapnia a kés élébe a fejem helyett, a következőt pedig combközépbe kapta.

aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Én meg pisztollyal mászkálok azt lelövöm a rákba az ilyen pillangókésforgató hülyegyerekeket
aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!