Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jár azért ha az utcán...

Milyen jár azért ha az utcán odamegyek egy egyenruhás rendőrhöz és egy váldobással a földre teritem? Nem poénkodom hanem konkrétan érdekel hogyha valakinek eszébe jut egy ilyen hülyeség akkor mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
aug. 12. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 DK-s ***** válasza:
66%

#21-nek:


ha úgy kezdődik a kihallgatás hogy melléd dob az asztalra egy telefonkönyvet, kezdhetsz parázni, mert valamiért qrva zabosak rád. 🤣


És általában tudod is hogy miért.

aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:
17 furcsa edző lehetsz ha még ezt se tudod...
aug. 12. 22:29
 23/69 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan földhöz lehet csapni öket, tölünk kapják a fizetésüket ennyinek bele kell férnie. Biztos ami biztos inkább egy nővel probálkozz, azok kisebbek, könnyebbek, gyengébbek.
aug. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:
Jó technika esetén nem számít sokat a tömeg
aug. 14. 06:40
 25/69 anonim ***** válasza:

Kérdező!


SENKI SEM FOG bántani a kapitányságon, amikor ilyen próbálkozásodért előállítanak.

Mert ebből ez lesz, ha megjátszod ezt a hülyeségedet...


Ez egy baromság, amit itt mondanak... pl. telefonkönyv, meg ehhez hasonló atom f@szságok....


Nem verjük az előállítottat, semmilyen módon.


Ugyanakkor egyetlen rendőrt sem fogsz tudni eldobni egy válldobással, úgy hogy csak random odamész hozzá és nekifogsz.

még azelőtt kattan rajtan a bilincs, hogy nekikezdhetnél...


De tudod mit? Próbáld meg.... aztán majd csodálkozol az eredményen.


a 23- asnak:

a jó és szabályos válldobást az tényleg tanítani kell.

aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 Micimacko67 ***** válasza:
#26, az hogy te vagy ti mit csináltok vagy mit nem csináltok az adott őrsön! Azt viszont én tudom, hogy ahol én lakom ott a helyi rendőrök sok mindent kézzel foghatóan elmagyaráznak a bevitteknek! S valahogy sosincs nyoma...amúgy meg ajánlom a figyelmedbe Moldova György könyvét! Bűn az élet! Az akkori rendörók meséltek a telefonkönyvről...
aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:

"amúgy meg ajánlom a figyelmedbe Moldova György könyvét!"


Ami egy f@szság!


"Azt viszont én tudom, hogy ahol én lakom ott a helyi rendőrök sok mindent kézzel foghatóan elmagyaráznak a bevitteknek!"


Mi is elmagyarázzuk....csak nem úgy, ahogy te gondolod.... mert azt nem lehet.



"Azt viszont én tudom...."


Nem tudsz te semmit.


Talán meglep, de senki nem azért szerelt fel, hogy utánna kirúgassa magát egy ilyen eljárás miatt....

aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 Micimacko67 ***** válasza:

#28, lopni sem lehet mègis...


Moldova könyve nem f@szság, csak 40 éve íródott!


Örülök, hogy te viszont mindent tudsz!

aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 DK-s ***** válasza:
8%

#26-nak:


Te most tényleg azt állítod burkoltan, hogy járőr vagy?


Akkor ne ezt a süket dumát nyomd, mert nem az RTL-nek adsz interjút, vázze!


Tudod hányszor gyomroztatok le, rúgtátok ki alólam a széket, hányszor gáncsoltatok el lépcsőn? De én sem maradtam adósotok jó párszor. Volt hogy azért nem tudtatok komolyabban fellépni ellenem, pedig nem apróságokat műveltem az őrsön, mert úgy összevertetek hogy nem tudtatok fogdára rakni! Fostatok az azt megelőző orvosi vizsgálattól, fakabát.


Nekem akarod bemutatni magatokat, xarházi?!

aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:

#31 Te amúgy minek haknizol itt azzal, hogy bűnöző vagy?

80 IQ felett nem menő...

aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!