Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen jár azért ha az utcán...

Milyen jár azért ha az utcán odamegyek egy egyenruhás rendőrhöz és egy váldobással a földre teritem? Nem poénkodom hanem konkrétan érdekel hogyha valakinek eszébe jut egy ilyen hülyeség akkor mi lesz a következménye?

Figyelt kérdés
aug. 12. 14:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 DK-s ***** válasza:

#32-nek:


138, de ne áruld el senkinek! 🤣


És nem haknizom, csak rühellem amikor a "rend őrei" a becsület és tisztesség mintaképének hazudják be magukat, miközben ugyanolyan sunyi, tetves bűnözők mint én magam is voltam! Annyi a különbség egy bűnöző és egy rendőr között, hogy az egyiken egyenruha van.


Minden ember rendőrnek születik, csak van aki továbbtanul.

aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 DK-s ***** válasza:

Ismét #32-nek:


Tudod hányszor volt, hogy igen komoly balhé után azért védekezhettünk szabadlábon, mert nem firtattuk hogy a lefoglalási jegyzőkönyv miért nincs köszönő-viszonyban sem azzal, amiket tényleg elvettek tőlünk?


Valamit-valamiért.

aug. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 A kérdező kommentje:
A rendőr akkor járja meg nagyon ha bekerül a sittre. Ott már nem ússza meg egy válldobással.
aug. 19. 19:58
 34/69 DK-s ***** válasza:

#35-nek:


Ők egy külön állatfaj, van külön nekik fenntartott börtön több is. Például Nagyfa. Ezekben az átlagosnál nagyobb fegyelmet tartanak, nem merik bántani őket.


Egy hagyományos böriben többet lennének betegszobán mint körleten. Volt rá példa, el is szállították egy idő után. Ráadásul a zsarukám összefutott olyannal, akit korábban kint megruházott mint rendőr. Az ellenségemnek sem kívánom, amin az keresztül ment pár hónap alatt.

aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:

DK-s!


Amúgy te mikor voltál utoljára börtönben?

Másik kérdés: Mennyire jellemző ott a balhé, verekedés, basztatás?

Csak érdekel :D

aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:

Dk - s!


Nyomozó vagyok, te f@sztarisznya!


Hallottam milyen "kemény" vagy.... igaz, hogy csak tőled, de hallottam.


Ha igaz, amit mondasz, akkor azt is meg is érdelted. Már ha igaz.


Amilyen pofátlan f@sz módon beszélsz és állsz hozzá dolgokhoz, tőlem is ezt kapnád, te gyökér!

aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 DK-s ***** válasza:

#37-nek:


Konkrétan börtönben, utoljára 2012 környékén voltam.


Nem jellemző a balhé vagy a verekedés. A terrorizálás viszont annál inkább! Ezt nevezhetjük baxtatásnak.


Ezt nem tudom konkrétan lefordítani neked. Mondjuk például egy szép nagy kanc'gány, akiről tudod hogy egy agresszív b'rom, odabaxxa eléd a zokniját azzal, hogy mosd ki. Akarsz néhány "csicska-pofont", aminek a vége úgyis az lesz hogy kimosod?


Ha nem, akkor szó nélkül mosod ki.


És persze ha meg kell "nevelnie", az fokozatos erősségű lesz, amíg meg nem törsz. Bent felejtős az hogy segítséget kérsz az őrségtől. Először is az őrség kizárólag tényekkel foglalkozik, vagyis amíg "vér nem folyik", addig leszarják hogy mi a lelki problémád.


Másodszor pedig ezért "kitapossák a beled". Az már tény lenne hogy te "igazmondó-juhász" vagy, és ezzel kiközösítenéd magad.


Én némileg pszichopata lévén egy harmadik megoldást választottam. A cigók félnek a kiszámíthatatlan emberektől, akik nem mérlegelnek cselekvés előtt. Én pedig alapból ilyen vagyok. Első bűntényes voltam, és egy menő csávó, nálam vagy kétszer nehezebb és egy fejjel magasabb, jó poénnak találta hogy velem fogja betöltetni a cigijét. Nekem nem tetszett a rendszer, úgyhogy úgy gyomron baxott hogy behánytam. Meg sem fordult a sötét agyában, hogy támadni fogok. Amíg görnyedtem a földön öklendezve, elkaptam egy úgynevezett stokinak az egyik lábát, majd villámgyorsan felugorva telibe baxtam vele oldalról a fejét úgy, hogy elájult, a füle szétszakadt.


Ne gondold hogy az ilyesféle erőszak bent mindennapos. Az én reakcióm olyan rettegést váltott ki, hogy onnantól kezdve Pécsen mindenki leszállt rólam. Ezért a sztoriért csúnyán elp'csáztak az őrök, plusz kaptam 30 nap fogdát, de megérte. Hiába vagyok 50 kiló vaságyastul, de azonnal híre ment hogy "diló" vagyok, és a cigók FÉLNEK a "dilóktól". 🤣


Lényegében az, hogy mennyire leszel céltábla, leginkább a méreteidtől függ.

aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 DK-s ***** válasza:

#38-nak:


Most már elhiszem hogy nyominger vagy! Ki is bújt belőled az az agresszív agyatlan paraszt, ami a fő jellemzőtök. Addig vagytok "finomak" amíg okoskodhattok, de amint kiderül hogy a veletek szemben ülő okosabb nálatok, azonnal az erőszakhoz folyamodtok!


Miből gondoljátok, hogy az egységes anyag amit tanultok a nyomozati módszerekről, nem tükröződik rólatok EGYSÉGESEN?


Egy intelligens ember néhány alkalom után kiismer titeket, és azt teszi, amit én is annak idején. Még azt is irányítottam, hogy mi legyen a következő kérdésetek, vagy hogy milyen irányba folytassátok a nyomozást!


Akkor voltam a legelégedettebb, amikor jó párszor számon kértétek néhány kérdezz-felelek után, hogy most ki hallgat ki, kicsodát? 🤣🤣🤣


Mentetek befelé az erdőbe, mint maci a málnásba.

aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 DK-s ***** válasza:

Ismét #38-nak:


Tudod kikkel kell vigyázni közületek? Kik azok a nyomozók, akik eredményesek?


Akik hagyják a kihallgatottat kérdezni, és ha tehetik, válaszolnak is. Egy kérdés többet ér száz szónál. Hallottad már ezt a mondást?


Én is ezt alkalmaztam. Elég ha három-négy kérdést felteszel egy általam pontosan ismert történésről, és már tudom is hogy TE mennyit tudsz.


Majd ha olyanokkal töltik fel az állományt akik ezt értik, akkor majd eredményeket is fogtok elérni.

aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:

Dk - s!


Te agyatlan f@sz!


Hiába vernyákolsz ítt, tudjuk az igazat rólad, te ostoba barom!


Ha csak negyede igaz lenne annak, amit írsz, akkor kussolnál, mert félnél a retorziótól, és nem fényeznéd itt magad, te gyökér!

aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!