Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elmebeteg biztonságiőr szerint...

Elmebeteg biztonságiőr szerint loptam, lefotózott, fenyegetett, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nagy élelmiszerhálózat egyik vidéki üzletbe járok vásárolni.

Néha a kezébe nyomok a gyereknek egy kiflit, amit minden alkalommal kifizetek utólag.(néha még az ott dolgozóktól is kap valamit)

Egyik ilyen esetnél a torkomnak ugrott egy férfi,a hátam mögül kezdett el ordítani, köszönés és megszólítás nélkül, hogy idézzem kedves szavait :"hogy képzeli, hogy itt étkezik a gyerek az üzletben?!" mondtam, mert éhes,de ki fogom fizetni a kasszánál, ahogy mindig.

Akkor elkezdett velem kiabálni az üzlet közepén, hogy mit gondolok, ez itt tilos mert ő azt mondta, és biztos nem fogom kifizetni, neki nincs ideje arra, hogy kövessen, hogy tényleg megteszem e.

Mondtam neki, hogy engem ne kövessen!

Igazából semmiből nem jöttem rá, hogy ott dolgozik vagy önjelölt rendőr, vagy miez, mert még egy névtábla sem volt rajta.

A kasszánál várt, a kezébe nyomtam a blokkot,hogy örüljön, de már a személyimet akarta elkérni a jegyzőkönyvhöz ugyanabban a stílusban, ahogy az üzlet közepén beszélt velem. Mondtam, hogy nem, mert nincs mire, a stílust meg kikérem magamnak. Elköszöntem, és kimentem.

Utánam jött a parkolóba, fenyegetőzött, hogyha nem adom oda a papírjaimat, akkor ilyen-olyan következménye lesz, fényképet készített rólam és a kocsimról!

Rendes, dolgos, jól szituált család vagyunk, itt mindenki ismer mindenkit, évek óta oda járok szinte naponta, az életben nem történt velem ilyen. Azóta sem tudom, hogy milyen beosztásban dolgozik ott.

Most mit kezdjek ezzel?

Tényleg várhatom az idézést?


aug. 6. 14:28
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem tőlem kérdezted de nem tudom, hogy azon mit nem értesz: hibáztál, viszont az idióta biztonsági őr túltolta a dolgot, mit nem lehet ezen érteni ?
aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
100%

20


Maga az a ténymegállapítás,hogy lényegében lopásnak értékelhető ez a cselekedet az megáll,igaz...Persze amit a biztonsági őr csinált;az eljárás milyensége az már kifogásolható.

aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
71%
A biztonsági őr bunkó volt, de te is az vagy ha a boltban eteted a gyereket.
aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
71%

"Rendes, dolgos, jól szituált család vagyunk"


Akkor miért viselkedtek úgy a szupermarketben mint a cigányok?

aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
72%

Miért kell az őrt szidni?


Egyetem alatt csináltam. Ott, a ruhaboltban, az üzletvezető rendszeresen rányomott a kapura, amikor ment ki valaki, és napi 5-6 ellenőrzést megcsináltatott. És ott és akkor, nekem anyáztak az emberek. :(

Sőt, drogériákban sem azért követ az őr, mert bejössz neki, vagy mert azt hiszi lopni fogsz, hanem mert rászólnak, hogy mozognia, meg intézkednie kell.

aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező Antal Ica?
aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
51%
Milyen gyerek?olyan nincs hogy éhes,a boltban nem lehet zabálni.nem értelek.az okmányaidat nem vagy köteles átadni.
aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:

24 Attól vagyunk cigányok, mert eszik a gyerek? Nem vagyunk, egyébként.

25 jöjjön oda, szóljon, végezze a munkáját. De van ennek egy módja, nem üvöltözünk.

Most mesélte vki, hogy ketten összeverekedtek tegnap a kasszánál, és ott állt 3méterre és csak lesett.

Kicsi kapu nagy őre szája csak egy "lopott" kiflire tud kinyílni.

aug. 6. 15:55
 29/59 anonim ***** válasza:
82%

"Miért kell az őrt szidni?"

Nem akartam leírni, mert nem tartozik ide de

Egyszer bementem egy üzletbe, nem volt kosár ahol lennie kéne.

Én az üzlet kialakítása miatt nem értem el azt a részt kb. 1m

(pénztár mellett) ahonnan tudtam volna egyet szerezni.

A kettő között állt egy biztonsági őr. Megkértem: legyen szíves

adni egy kosarat. Az őr totál minősíthetetlen stílusban leb@szott,

hogy mit képzelek én ő nem azért van ott.Nem kellett volna lehajolnia,

megmozdulnia, csak egyik kezével megfogni egy kosarat, a másikkal

átnyújtania nekem. Én mondjuk nem is azért lettem dühös, mert megtagadta a kérésemet hanem a szédületesen bunkó stílusa miatt.

(szintén igaza volt, nem azért állt ott de jó nagy bunkó volt)

aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
54%

Mi múltkor elmentünk a galambos tescoba nagybevásárlásra, tudjátok ez milyen :( Vettem egy kisebb könyvet az elején és kiolvastam mire végeztünk, senki nem szólt hogy viszatettem és vettem egy másikat.

Viszont a bakter ebben az esetben bunkó volt. Én visszamentem volna és 1.elkérem a panaszkönyvet.

2.felkeresem a boltvezetőt.

Nemrég a helyi kis sparban kinézett magának egy öregebb biztonsági őr. Láttam hogy leskelődik, követ de nem jött közelebb vagy nem szólt viszont kellemetlennek éreztem. Aztán beáltam a másik polcközbe és én is mentem utánna meg leskelődtem. Pár perc után megunta és fontos dolga akadt a raktárban :)

aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!