Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni, ha idős...

Mit lehet tenni, ha idős vásárlóként az egyik Aldi boltban egy bizonyos biztonsági őr rámszállt?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már, hogy a termékek nézegetése közben a hátam mögé jött, és megjegyzéseket tett, "na mi van? választott már? már megint látom?...", gyakorlatilag kísért és folyamatosan megjegyzéseket tett. Nyilván nem lopok semmit. Múltkor a fizetés után azt kérte röhögve, hogy mutassam a táskám. Nem mutattam meg neki, hívtam a boltvezetőt, neki elmondtam mi történt, megmutattam a táskámat (nyilván nem volt benne semmi lopott). Beírtam múltkor a panaszkönybe, most válaszoltak egy sablon szöveget, mert látszik a saját belső levelezésük is, azt nem törölték ki. Szerintem semmit nem vizsgálták, mert a területi vezető fogalmazta meg mit küldjenek ki nekem, a panaszosnak.

Feltételezem, ha egy fiatal 2 méteres kigyúrt férfi lennék, nem viselkedne így velem az őr.


máj. 27. 23:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Boltvezető mondta, hogy mostanában sok a lopás, ma is 4-et megfogták. De szerintem ehhez semmi közöm.
máj. 27. 23:19
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Járj màsik boltba. Ahol ennyire becsülik a vàsárlókat, azt hagyni kell.
máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Aldi panasz +36-80-088-264
máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
lehet bejössz neki
máj. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Újíts be magad mellé egy 2 métertes kigyúrt férfit, és akkor nem fog veled így viselkedni az őr.
máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Akár az is elég lehet, ha elhívod vásárolni valamelyik kigyúrt két méteres ismerősödet, lásson titeket együtt az őr. Onnantól tuti nem fog merni szórakozni az őr később se.
máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

"Feltételezem, ha egy fiatal 2 méteres kigyúrt férfi lennék, nem viselkedne így velem az őr."


Csak egy nagyon buta ember képzelheti ezt. A biztonsági őr nem verekedni akar.

Nem tudom, te hogyan viselkedsz vele. Nekem az életben nem volt rossz tapasztalatom boltban biztonsági őrökkel. Szóval vagy nagyon rossz arcú vagy, vagy nagyon gyanúsan viselkedsz.

máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7-es válaszolónak mondom, hogy egy nyugdíjas orvos vagyok. A biztonsági őrt egyszerűen ignoráltam a beszólásai során, nem foglalkoztam vele. Nem tartom magam rossz arcúnak, vagy gyanúsan viselkedőnek (feltehetően mások sem, mert még mindig praktizálok, igaz nem teljes munkaidős állásban).

A buta jelzőt meg kikérem magamnak. Egy határozottan fellépő fiatalemberrel egyszerűen nem tudná mit kezdeni az ilyen pimasz alak.

máj. 28. 00:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez melyik Aldiban történt, ha szabad tudni? Ahova én járok (ritkán) ott még biztiőr sincs...
máj. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Voltam Aldiban biztiőr fél évig.

Azért az idős vásárlók sem annyira szentek, mint aminek tartják magukat.

Több öreggel volt probléma, mint fiatallal.

A fiatalra ha rászóltam, legalább vette a lapot.

Az öregek meg kikérik maguknak, hogy hozzájuk mertél szólni, a szabályokat leszrják.

máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!