Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elmebeteg biztonságiőr szerint...

Elmebeteg biztonságiőr szerint loptam, lefotózott, fenyegetett, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nagy élelmiszerhálózat egyik vidéki üzletbe járok vásárolni.

Néha a kezébe nyomok a gyereknek egy kiflit, amit minden alkalommal kifizetek utólag.(néha még az ott dolgozóktól is kap valamit)

Egyik ilyen esetnél a torkomnak ugrott egy férfi,a hátam mögül kezdett el ordítani, köszönés és megszólítás nélkül, hogy idézzem kedves szavait :"hogy képzeli, hogy itt étkezik a gyerek az üzletben?!" mondtam, mert éhes,de ki fogom fizetni a kasszánál, ahogy mindig.

Akkor elkezdett velem kiabálni az üzlet közepén, hogy mit gondolok, ez itt tilos mert ő azt mondta, és biztos nem fogom kifizetni, neki nincs ideje arra, hogy kövessen, hogy tényleg megteszem e.

Mondtam neki, hogy engem ne kövessen!

Igazából semmiből nem jöttem rá, hogy ott dolgozik vagy önjelölt rendőr, vagy miez, mert még egy névtábla sem volt rajta.

A kasszánál várt, a kezébe nyomtam a blokkot,hogy örüljön, de már a személyimet akarta elkérni a jegyzőkönyvhöz ugyanabban a stílusban, ahogy az üzlet közepén beszélt velem. Mondtam, hogy nem, mert nincs mire, a stílust meg kikérem magamnak. Elköszöntem, és kimentem.

Utánam jött a parkolóba, fenyegetőzött, hogyha nem adom oda a papírjaimat, akkor ilyen-olyan következménye lesz, fényképet készített rólam és a kocsimról!

Rendes, dolgos, jól szituált család vagyunk, itt mindenki ismer mindenkit, évek óta oda járok szinte naponta, az életben nem történt velem ilyen. Azóta sem tudom, hogy milyen beosztásban dolgozik ott.

Most mit kezdjek ezzel?

Tényleg várhatom az idézést?


aug. 6. 14:28
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
82%
"Néha a kezébe nyomok a gyereknek egy kiflit, amit minden alkalommal kifizetek utólag." Erről szokjál, azt teheted.
aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Hogy mi? :)
aug. 6. 14:40
 3/59 anonim ***** válasza:
23%
Képet csinálni a másikról személyijog sértés, szerintem első körben te tegyed meg a feljelentést.
aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
94%
Én totál megértelek téged, viszont a gyereket el kéne kezdeni nevelni, hogy vannak határok, beteszed a kosárba a cuccot kifizeted és utána megeheti.
aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
39%

*

A biztonsági őr viszont egy idióta

aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
76%
3: Egyáltan nem az.
aug. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
90%

Jogilag a MÉG NEM kifizetett áru az üzlet tulajdona, ha a gyerek megeszi, az lopás. "Néha a kezébe nyomok a gyereknek egy kiflit, amit minden alkalommal kifizetek utólag." EZ hivatalosan lopás, a biztosági örnek van igaza!

Azt nem tudom elképzelni, hogy egy gyerek ne bírjon ki max. fél órát úgy - ennél tovább nem tart egy bevásárlás -, hogy nem eszik. de ha a tiéd nem bírja, akkor adj neki valamit, mielött bemégy vele a boltba.

aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
85%
Tévedsz valóban túltolta, én is ütköztem bele 1-2 idióta biztonsági őrbe, igaz nekem más problémám akadt velük.
aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
74%
A történetben egyedül te vagy hibás.
aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

De kibír, de reggeli idő volt, meg egyébként sosem szóltak, mint írtam, pici település mindenki ismer mindenkit (kivéve a bizt.őrt).

Szóljon rám normálisan, én elnézést kérek, és többet nem fordul elő ha mostmár ez zavarja őket. De ennek nem ez a módja, hogy üvölt az üzletben, mint egy sakál, és utánam jön fenyegetőzni meg fotózkodni vásárlás után a parkolóba.

Amúgy de! Személyiség jog sértés.

aug. 6. 14:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!