Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért panaszkodnak a szegények...

Miért panaszkodnak a szegények az egykulcsos SZJA miatt?

Figyelt kérdés

Szerintem meg igazságos, én 3x annyit keresek, akkor 3x annyit adózom (mínusz gyerekkedvezmény)


Lehetne fix összegű adó is: mindenki 100 ezer forint SZJA-t fizet meg 50 ezer forint járulékot. Jövedelemtől függetlenül. Nekem az jobb lenne.



2018. júl. 11. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 sörpocak ***** válasza:
92%

Ja és egyébként...annál nem tudunk többet tenni, hogy amit írsz, arra reagálunk. Vannak akik a neveink láttán nem fognak beszállni a vitába, de ez nem mentsék arra, hogy ha valaki az általunk írt tartalomba köt bele, azt ne a tartalom szempontjából védjük meg.


Még a kultúra és vallás rovatnál volt régen, hogy a jehova tanúi minden ellenérvet úgy fogtak fel, hogy az az ő ellenük folytatott háború része, amit a Biblia meg is jósolt. Gondolhatjátok, hogy innentől kezdve mennyire veszett fejsze nyele volt a vita.

2018. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
72%

"Egyébként az lehetetlen, hogy kizárólag a többkulcsos adó miatt fizetésemelés után kevesebbet kapj kézhez."


Az, de ez általában már magas itt, azt hiszik, hogyha magasabb sávba kerülnek, akkor az alapbérük adózik magasabb kulccsal, pedig csak a határ fölé eső része, látod vannak ilyen doxazmáik (ugye vigyori? :-P), hogy ők már úgy emlékeznek, hogy amikor progresszív adózás volt, akkor még ő fizetett kevesebbet, csak mert akkor azok a mocskos komcsilibsik voltak hatalmon.

2018. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!