Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok már a facebookon ezt...

Láttátok már a facebookon ezt a profilt?

Figyelt kérdés

[link]

Akinek van facebookja az meg tudja nézni, már nagyon sokan bejelentették az oldalt és még mindig nem törölték, nagyon durva. Felháborító!!!!


2010. máj. 19. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

Már megbocsáss én egyetemet végeztem, dehogy te nem, az biztos. Negatív iq-val rendelkező szerencsétlen loser!!

Muszáj neked ilyen formába megnyilvánulnod, nem tudsz normálisan viselkedni? Baj van az idegrendszereddel? Kezeltesd magad! Részemről befejeztem, hisz nekem te nem vagy vitapartner! Beszélgess magadba, vagy az alulképzett barátaiddal.

2010. máj. 19. 17:20
 52/61 A kérdező kommentje:
Jah, és tanulj meg helyesen írni előbb utána ugass!
2010. máj. 19. 17:22
 53/61 anonim ***** válasza:
Erezd be a tótot kiver a házadból!
2010. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

17:08-as....itt szerintem SENKI nem kérkedett azzal hogy külföldi,SENKI nem magyarkodott, nem is POLITIZÁLTUNK!!!! itt az adott oldalról volt szó és mellesleg szóba került, hogy külföldön élünk. TE voltál az aki rettenetes intelligens módunk nekünktámadtál. de én csak keserűséget érzek a hozzászólásaidból. de tudod mit kívánom, hogy kerülj külföldre és utána a hozzád hasonló emberek magyarországon rúgjanak beléd hogy "hazaáruló" vagy...

és mondok mégvalamit, attól hogy az ember külföldön él még magyar marad és igenis futhat magyar polóban akárhol a világban.

2010. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásul elárulom, hogy rengeteg magyar beépült az oldalba és sikeresen bomlasztják a rendszerét :-) Én is beépültem "Kék Villám" néven, rá fogok repülni minden mocskos bejegyzésre!
2010. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
....
2010. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
Megnéztem az oldalt. Kedves Facebook-os magyarok! Amíg a Facebook nem veszi le, támadjátok az oldalt!
2010. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
Nem is fogok ilyen helyen helyesen írni...se msnen, se facebookon, se a többi fórumon, mert kényelmes így gépelni. Te mekkora sznob pics@ vagy:D Gondolom a dimplomád az egyetlen örömöd az életedben és azt szopogatod éjjel-nappal. Ma már ki nem tud diplomát szerezni miss nagyon okos? Olyan vagy mint a volt töri tanárom. Az is verte a nyálát a nagy tudására és mindenki a föld söpredéke volt, aki nem tudott egy évszámot, de az ember egy hulladék volt. Csak ezzel próbálta kompenzálni, h nincs élete és, h búza. Hidd el nem attól leszel okos, h sablon megfogalmazásokban írsz és kerülöd a trágár kifejezéseke v a szlenget...de ezt hadd ne én magyarázzam már egy idősebbnek. különben sem vagyok vitapartner:S
2010. máj. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Oldalt az Oldal bejelentése menüpontra kattintsatok válasszátok ki a Rasszizmus/Gyűlöletbeszéd és jelentsük be minél többen hátha lesz eredménye.
2010. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Úgy látom sikerült, megszüntették az oldalt.

"Az nem lehet, hogy annyi szív

Hiába onta vért,

S keservben annyi hű kebel

Szakadt meg a honért."

Sikerült, szép volt GYIK-csapat!

2010. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!