Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok már a facebookon ezt...

Láttátok már a facebookon ezt a profilt?

Figyelt kérdés

[link]

Akinek van facebookja az meg tudja nézni, már nagyon sokan bejelentették az oldalt és még mindig nem törölték, nagyon durva. Felháborító!!!!


2010. máj. 19. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
kedves 36-os. én évek óta "világpolgár" vagyok, külföldön élek a párom is külföldi. de attól még magyar maradtam és rettenetesen felháborít ez az oldal és személyes sértésnek is veszem. ha már most elfelejtetted hogy magyar vagy nem lesz nagy jövőd külföldön sem!
2010. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:
Ez így van én is külföldön élek és pont így érzek azonban kedves 36-os iq-jú világpolgárnak készülő senkiházi ilyen mentalitással esetleg a szlovákoknál van esélyed, mivel nekik sincs hazájuk!
2010. máj. 19. 13:53
 33/61 anonim ***** válasza:
Szerintem meg éppen azért lesz nagy jövője külföldön...:)
2010. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:

Lent található a "Hivatkozások".Arra kattintva azért hozzászólnak a magyarok is..

Itt most egymás szidása,fröcskölése van.

Tény és való,hogy egy magyarnak nagyon bántó ha az országát,hovatartozását mások ilyen módon "gyalázzák meg"..

Mire jó ez? Szlovákok között i sok rendes ember él, ahogy a magyarok között is..Pár ember idétlen viselkedése miatt érezze mindenki rosszul magát? Inkább ezeket kéne leállítani...Hiába törlik ezt az oldalt,ha 2 nap múlva újat csinálnak...

2010. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:

36%

Nem vagy MAGYAR!

Egy igen rossz helyre született hulladék vagy, semmi egyéb.

Többre tartom a cigányokat(pedig őket igazán utálom), mint a magadfajtát.

2010. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
Jelentettem azt a sz*r oldalt. De egy kicsit kiábrándító, hogy a facebook-on egy ilyen oldal még mindig fent van. Az meg egyenesen lehúzó, hogy van itt olyan balf*sz, aki szerint teljesen jogos egy ilyen oldal létezése. Ha az ő pofájával lenne egy antioldal, akkor vajon arra is azt mondaná, hogy jogos?
2010. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
11%

Teljesen egyet értek azzal a válaszolóval, aki ezt írta: "MI magyarok persze szidhatjuk a cigányokat, zsidókat, b.uzikat, románokat ugye?"

Egyik kutya, másik eb... minden nemzetben vannak ilyen emberek is. Sajnos ha magunkba nézünk, mi is ilyenek vagyunk. Csak egy történtet a példa kedvéért.. Középiskolás voltam, amikor fogadtam egy szlovák cserediákot. Jóba lettünk, jókat beszélgettünk. Egyik nap fel akartak menni szórakozni. Jól telt az este, míg nem összetalálkoztunk egy hungarista bandával.. Beléjük kötöttek, lehordták, rugdosták a cserediákjainkat.. Hiába próbáltunk beszélni velük, nem lehetett.. "mert Szlovákia nem is ország, a mienk volt, Trianon így meg úgy"... persze amikor elmeséltem nekik, hogy a magyarok is segédkeztek a szlovák forradalom leverésében 68-ban, csak néztek.. azt se tudták, miről van szó.. ennyit a nagy nemzeti értékekről..még a történelmet sem ismerik..

Szóval először mindenkinek a saját háza táján kellene szétnéznie.. Mindig is voltak, és lesznek is ilyen emberek...

2010. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
0%
Ha akkor magyarok vagytok, kedves külföldön élők, akkor takarodjatok haza és szívjátok a f@szt ebben a fos országban, amit annyira imádtok!
2010. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:

"Ha akkor magyarok vagytok, kedves külföldön élők, akkor takarodjatok haza és szívjátok a f@szt ebben a fos országban, amit annyira imádtok!"


Annyit mondj meg nekem, hogy szerinted mi az, ami miatt ilyen fos az országunk. Szerintem eben a kérdésben nem egyezik meg a véleményünk, éppen ezért kíváncsi vagyok, hogy te mit gondolsz.

2010. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
58%
14:02. Egyetértek, hogy magunkba kell néznünk, mert ugy mi magyarok se vagyunk szentek. De azért ne hagyjuk már magunkat, hogy mindenki átgázoljon rajtunk! Könyörgöm, már a Himnuszunk is arról szól, hogy mi egy kárhozott nép vagyunk, akit csak Isten tud kihúzni a csávából! Legyen már egy kis önbecsülésünk és ne hagyjuk magunkat megalázni egy szedett-vedett Facebook oldalon dagonyázó szemét bandától!!!
2010. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!