Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok már a facebookon ezt...

Láttátok már a facebookon ezt a profilt?

Figyelt kérdés

[link]

Akinek van facebookja az meg tudja nézni, már nagyon sokan bejelentették az oldalt és még mindig nem törölték, nagyon durva. Felháborító!!!!


2010. máj. 19. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
nem mondta senki hogy "akkora magyarok" vagyunk.magyar vagyok és külföldön élek. mert így hozta a sors. attól még igenis felháborodhatok egy ilyen oldalon.
2010. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
Attól mert nehéz a megélhetés magyarországon attól még nem bántom a hazámat. A politikusain tönkre tették az országot, a rossz döntések és az önző érdekek miatt tartunk ott, ahol tartunk. Az, hogy külföldön élek azt a magyar oktatásnak köszönhetem és annak, hogy én tanultam nem úgy mint te kedves hozzászóló.
2010. máj. 19. 14:09
 43/61 anonim ***** válasza:
ennyit pofázni a semmiről... indítson valaki egy anti szlovák klubot, aki fent van fészbukon, azt ennyi! meglátjuk kinek lesz nagyobb tábora! tetves tótok
2010. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:

Szóval ha mondjuk mi nem szidnánk a románokat, szlovákokat, cigányokat, zsidókat, akkor ők is leakadnának rólunk?

Mondjuk a cigányok java része nem lopna és gyilkolna, a szlovákok nem hoznának mindenféle nyelvtörvényt, a románok is a demokrácia nagy lovagjaivá lépnek elő?

2010. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
Pl. hogy kizsigerelnek? Hogy itt becsületesen szarra sem jutsz? Csak a lehúzás megy. De ez valahol magyar mentalitás, mert a külföldi MAGYAR munkaadók is ezt csinálják. Számtalan embertől hallottam már, hogy magyarhoz ki ne menjek dolgozni, mert dolgozhatok mint az állat, fillérekért. Én eddig csak külföldinél dolgoztam kint és félév alatt összeszedtem az autóm árát úgy, hogy takarítottam a szállodában. Itt is megnéznék egy ilyet. Nekem nem azzal van a problémám, hogy kimennek az emberek külföldre mert itt nem boldogulnak. Az undorító, hogy onnan játszák a nagy magyart! Ha akkora magyar, akkor minek megy ki? Élvezze az országát. Eljárhat Amerikába giccses, szerencsétlen magyar néptánc csoportba. Ettől még marad magyar, csak egy kétszínű nyomorék.
2010. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:
Ezt nevezik irigységnek! Tök mindegy hogy hol vagyok, ha magyar vagyok az is maradok. Neked valószínűleg ennyi adatot, hogy szálloda takarítással kerested meg az autódra valót, nekem nem egészen és a szakmámmal keresem a jövedelmem, de itt nem is erről van szó.
2010. máj. 19. 14:19
 47/61 anonim ***** válasza:
14:14-es , akkor ezt amit írtál most nem veszem magamra. Mert én nem "magyarkodom" innen, csak ezt a facebook-os oldalt tartom felháborítónak. itt most nem is arról van szó, hogy ki hol él,meg milyen színvonalon hanem arról hogy ez az oldal igenis gyűlöletkeltő. és erre nem az a válasz hogy akkor gyorsan mi is csináljunk egy anti szlovák oldalt.
2010. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
Az előbb hívtam fel a Fókusz c. műsör szerkesztőségét. Megkértem, hogy készítsenek egy riportot erről. Azt mondta a nőci, hogy nem ő dönti el, de leadja. Szerintem nem lesz ebből semmi. Mindenesetre szerintem szánalmas oldal. Mit meg nem engednek maguknak a szlovákok!
2010. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam mondani, hogy kíváncsi vagyok a Fókusz mikor fog ebből ügyet csinálni...
2010. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
0%
Ez adatott meg te hülye? 22éves vagyok, még egyetemre járok. Milyen karrierről dumálsz? Rohadtul nem vagyok irigy. Egyszerűen képmutató vagy, kedves kérdező. Egyébként nem azért háborodtam fel, mert szídjátok ezt az oldalt. Hanem azon, mikor tovább olvastam és elkezdték játszani a nagy világpolgárok az agyukat. Én is külföldön képzelem el a jövőmet, de aki nem az adott országban él az ne ugasson már bele mindenbe. Pl. az ne szavazhasson, meg stb...Mert mi alapján dönthet arról, hogy ki kerül kormányra, ha nem is Magyarországon él? A másik amitől rosszul vagyok az az, hogy Németországban nagy Magyarország pólóban kocognak azok, akik már ezer éve nem voltak otthon...tényleg rohadt őszinte.
2010. máj. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!